» »

Ali DVD+/-R delajo v DVD playerju?

Ali DVD+/-R delajo v DVD playerju?

tha_man ::

Kot že naslov teme pravi, ali lahko zapečene DVD-R in/ali DVD+R ploščke berem v DVD playerju? Zanima me tud za RW variante.

Btw., imam približno dve in pol leti star pogon, Samsung SD-616F.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd
  • spremenilo: tha_man ()

speed machine ::

Če ti pogon podpira te formate zapisa pol lahk. Za svojga LG-ja vem, da mi ne bere DVD+R.

Caligula ::

Odvisno ker pekac mas ampak pr nekaterih lahk z bitsettingom DVD+R in DVD+RW je "spremenis" v DVD-ROM,.. in ti pol bere. Ampak to se ne da za nazaj. Sam pred peko lahk to nastimas.

CrNObil ::

Jst mam podoben problem

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Zheegec ()

Izi2004 ::

Jest sem kupu ena pocen DVD jajca v Leclercu, ki naj bi brala samo originalne DVD ploscke. Pred kakim mesecem sem za foro not vtaknu DVD-R in je zadeva spilala. Prejsnji teden sem probal se z DVD+R in je delalo spet bp. Ocitno je tudi najcenejsa optika v novih dvd playerjih ze zadosti dobra, da zna prebrat tudi zapecene DVDje, ali imam pa jaz tako sreco! :)

Zheegec ::

Velika večina jih bere vsaj DVD-R(W), če že ne DVD+R(W).
Poglej v priročnik, ali pa probaj :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Ahiles ::

Vecina novih enot nej bi brez problema bral +/- mrbit se najde ksna izjema ki je v - taboru pa je blokirala + sam stem si sami zmansujejo prodajo tko da takih ni velik pa kaksne starej enote bi znale met problem drugace pa ni problemov.

All ::

Men bere DVD plajer vse razen DVD+RW , ki podpirajo 4x hitrost. Starejše +RW pečene z 2,4x hitrostjo pa bere BP.

Markoff ::

Jaz imam Yamakawo DVD player (ja, to je bil prvi DVD player pod 100k v Sloveniji pred ene 5 leti) in sem preizkusil eProformanse 4x DVD+R na njem, pa Smartbuy DVD+RW. Oba delujeta brez kakršnihkoli problemov, tako da je po moje to bolj stvar politike + ali - kot pa problem tehnologije...

Pa naj mi še kdo flanca, kako je to dobro in kako je ono junk. 75% delovanja okolji CDjev in DVDjev je stvar sreče, 25% pa tehnologije. Bizarno pri digitalni tehnologiji, a ne? :\

||_^_|| ::

Moj panasonic bere +-RW in +-R


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DVD-R mediji, njihova kvaliteta z NEC 2500a in TEAC DV-W50D (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1389893 (7046) reber
»

kateri dvd writer ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14912924 (8245) Caligula
»

Kateri DVD+/-RW? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1009159 (6783) AtaStrumf
»

problem pri čitanju DVD-ja

Oddelek: Pomoč in nasveti
121142 (977) xxx-man
»

Kateri DVD-ROM?

Oddelek: Kaj kupiti
11910 (815) boom-bar

Več podobnih tem