» »

DVD-RW enota se ne odpre

DVD-RW enota se ne odpre

roland ::

danes so mi koncno po slabem mesecu cakanja dostavili DVD+/-RW enoto Teac DV-W58G (do zdaj sem imel CD-ROM in CD-RW). CD-ROM zamenjam za DVD-RW (pustil na slave, ker sem pac pozabil) in vklopim PC, ta mi zazna le DVD-RW, ce ejecta nisem niti probal saj ni delovalo kot sem zelel zato sem zamenjal master in slave in ze je zaznalo obe enoti. ves vesel zelim instalirat najnovejsi nero ki sem ga dobil zraven in tu nastane problem, dvd-rw se ne zeli odpreti :\ . nisem se kaj prevec sprobaval ker je pozno in se bom jutri kaj vec s tem ukvarjal ampak raje sem ze danes sem napisal saj me bo potem jutri mogoce ze kaksen nasvet cakal. le CD-RW sem izklopil pa je enako (se vedno ne ejecta). ce bi kdo vedel resitev ali imel kaksen predlog naj prosim napise. jutri bom probal se IDE kabel zamenjat z novim ki sem ga zraven dobil ceprav ne verjamem da bo to kaj pomagalo, pa se kaj, ce se bom spomnil. ze v naprej hvala za pomoc.
"To je le moje mnenje!!!"

Vesoljc ::

vcasih mam tud sam problem da se moj cdrw noce odpret. glede na to, da po restartu deluje povsem normalno, krivim winse :|
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

UNIVERZUM ::

resetiraj pc in ga probi med zagonom odpret, pr men to ponavad dela. Kriv pa je slabo pecen cd ali dvd, ce je ze vstavlen.

Zgodovina sprememb…

Dr_M ::

jao...skoda da si kupu Teaca....dej hitr u reklamacijo, pa kej ksnga Neca al pa kej tazga.
aja..menjava ide kabla ne bo pomagala ker to nima nikakrsne veze.delat bi mogl ze samo ce je na strom prkloplen.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

roland ::

@Vesoljc
niti ob restartu se ni zelel odprt

@UNIVERZUM
noben cd ali dvd se ni bil pecen, niti vstavljen saj je enota cisto nova (se ne odprta ;) )

@Dr_M
za razliko od NECovih o TEAC DVD+/-RW enotah se nic kaj prevec slabega nisem slisal

zdaj v glavnem dela (samo si je bilo treba vzet 30min casa, kar pa se mi vceraj ni dalo). zamenjal IDE kabel za nov, zamenjal poziciji enot in s tem sta tudi zamenjana molex prikljucka v njih. prestavil sem jumperja: DVD - slave, CD - master (to je verjetno tudi bil problem ker ko je bilo obratno, s prejsnjim kablom, mi enote ni zaznalo in tako se ni niti svetila lucka in ne enjectal "drzalec za kozarec" :P )

zahvaljujem se vam za trud in lp \o/
"To je le moje mnenje!!!"

Dr_M ::

za razliko od NECovih o TEAC DVD+/-RW enotah se nic kaj prevec slabega nisem slisal

to pa zato, ker teacov nihce vec ne kupuje :)

58G je prepakiran liteon 811...ampak to sam uni pogoni, ki niso dost dobri, da bi se prodajal pod imenom liteon.:)
resno...ti bo pingo76 kej vec povedu, kr njega upras.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kater Dual DVD zapisovalec od nastetih?

Oddelek: Kaj kupiti
372481 (1842) Gronder
»

DVD-R mediji, njihova kvaliteta z NEC 2500a in TEAC DV-W50D (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
13810261 (7414) reber
»

kateri dvd writer ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14913278 (8599) Caligula
»

TEAC DV-W58G (8x DVD burner)

Oddelek: Strojna oprema
493632 (2411) EiYou
»

izbira DVD-pekaca

Oddelek: Kaj kupiti
412416 (1634) Caligula

Več podobnih tem