» »

OC TB 1000mHz

OC TB 1000mHz

jurcek ::

>:DKaj bi mi lahko mogoče povedali na kolko se da navaiti procesor AMD THUNDERBIRD 1000mHz????

OZZY ::

Če imaš takega z Axia jedrom kar dost. Moj frend ga laufa trenutno na 1.2ghz (zaradi gretja) gre pa tudi višje do nekako 1.4 ghz z zračnim.
Go with the flow.

jurcek ::

>:DJa kolko gre max navit brez da bi rabo kako posebej močno hlajenje?No gre do kakih 1,7GHz???Ker si ga bom zaj kupo pa me zanima če ga gre vredu OC.Kaj pa je dosti boljši DDR RAM od navadnega???

Binji ::

Ma neki je boljsi, vendar predrag! Pa se posebno maticno zanjga rabis, ki tudi ni poceni. Procesor gre pa do ene 1,4 z zracnim pa 1,6 z peltierjem&stuff
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

asPeteR ::

Z DDR-ov počakaj tja do Morganov&co,...

msmiha ::

Ja pomoje ti kakih 1,3 ali 1,4 GHz ne bi smelo uiti
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

ChiefThunder ::

Kokr ti je že folk povedal, AXIA tja do 1.4 z zračnim, kaj več pa voda+pelt.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

OZZY ::

Ashu se zbudi na 1.5 ghz (sem bil dans pri njem in nisem verjel), samo zašteka zaradi (verjetno) premajhne voltaže ,ki je sicer 1.85 ampak verjetno premajhna.
Go with the flow.

linker ::

jurcek, DDR ram je DOSTI boljši od navadnega, cena pa je samo za ene 4K večja.

jurcek ::

Hvala linker!
Tak se boma zmenla še pri pouku!>:D
HVALA TUDI VSEM!ČE BOTE ZVEDLI ZA KAKE COOL OC REZULTATE PA MI POVEJTE!!

PsiHO ::

EVO NA www.overclocker.com SO NAVILI
TB 1000mhz"AXIA" NA 2GH!!!!(pa poglej sandro!):D:D
ka bi jest to mel
bi bil svet veliko lepsi:D:D
i fell the need, the need for mhz speed

jurcek ::

SVETOVNO!
Pa kolko bi te mogo dat za hlajenje pibližno plačat?

PsiHO ::

poglej pod modifikacije LN2:D
i fell the need, the need for mhz speed

linker ::

Za vodno hlajenje boš dal 30k(ja ja, saj vem), za kakšen boljši hladilnik pa 5k SIT.:)
Link me!

jurcek ::

Hvala ti linker za tvoje znanje cen!zaj pa če že vse veš pa mi še povej kje se vse da dobit vodno hlajenje, da bi mi ga naredli nekak not, ker meni se to ne da!!!!KEr bom pol sigurno nekaj s**** računalnik!Pa veš da se ga bom zaj kupo.Pa ga nebi rad novega sfental.

OZZY ::

Jurcek: VSe dobiš lahko v sloveniji. ASH dela radiatorje za vodno po meri z konkurenčnimi cenami. So tudi zelo dobro narjen verjem mi, ker sem jih vidu.
Njegov mejl: aleksander.kus@boter.net

Potem pa prodaja IR_Babun vodne bloke in pa tudi Morphling1 in pa še en samo se ne spomnim kdo je to.

Vodno črpalko dobiš v vsaki ZOO štacuni. Vente v Delkotu ali Ic elektroniki, lahko tudi Conrad, če dobiš tiste 120x120 za mal več kot jurja.

Rezervoar narediš sam po meri iz pelksija tako da ni blema.
Vgradiš pa sam, samo paziš na puščanje, ki ga lahko rešiš z silikonom ali pa silikonskim trakom.

Go with the flow.

jurcek ::

Hvala ti za podatke,...SAj nekak bo že šlo ne!Če ne tak pa drugače!Torej vam sporočim kaki bojo uspehi!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

>>E8x00 serija a.k.a Wolfdale<< (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Navijanje
48940702 (22244) Dr_M
»

Dothan vs. FX (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
905645 (3942) Spajky
»

Kako vroč je vaš CPU ?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
411838 (1338) abcde7
»

Ventilator vreden TB 1200?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231472 (1187) DeLonghi
»

AMD 1,2 GHz

Oddelek: Navijanje
161214 (962) msmiha

Več podobnih tem