» »

slab cd - kako potegnit podatke?

slab cd - kako potegnit podatke?

mte ::

Mam en cd z enim videom gor, ki v bsplayerju dela v celoti normalno (na nekaterih računalnikih, na nekaterih pa niti to), ko pa želim skopirati ta avi fajl na disk mi pa xpji nekje sredi prenašanja zatežijo z napako Cannot copy: Data Error (cyclic redundancy check). Pa glede na to da mi stvar dela ko bere v bsplayerju, se mi zdi da bi morala obstajat kakšna druga pot za to spravit na disk (in nato na boljši cd). Ima kdo kakšno idejo? Aja pa nero mi tudi javi napako, če dam Copy CD.
hvala,
lp matej

Malner ::

Probi s programom CD/DVD Diagnostic.

CD/DVD Diagnostic

Problem je v tem, da je treba program registrirat. Mogoce obstaja kaj podobnega, ki je zastojn, samo jaz ne vem za kaj takega.

Caligula ::

Pa z Nerotom dej z nero speed oz drive speed funkcijo hitrost branja na cimmanj pa naj cisto pocasi bere.
To ful pomaga.
Pa bil je en program, ki je podatke-sploh, ce je bilo vec kosov oz cimvec posameznih elementov, pobral dol vsaj tiste, ki so bili berljivi in tako resil, kar se da samo sem pozabil kako se imenuje. Googlaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Caligula ()

Dr_M ::

jest sm ucas kr z clonecd delu img ce je biu slab cd...ucas je delal, ucas pa ne :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

xylem ::

Poskusi:

BadCopy Pro

lp

mirkuma ::

Poizkusi z ISOBusterjem 1.6


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

neberljivi dvd-r

Oddelek: Pomoč in nasveti
81059 (820) Duhec
»

NEC dvd-rw 3500/3520/3540 (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Strojna oprema
1496102457 (26966) nuclear
»

Nemorem kopirat filmčka

Oddelek: Pomoč in nasveti
161223 (1020) jan01
»

8GB DVD --> 4.7GB

Oddelek: Zvok in slika
293306 (2085) Dejancek
»

Kaj NE kupiti!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1379913 (6237) jastreb

Več podobnih tem