» »

Nemorem kopirat filmčka

Nemorem kopirat filmčka

iMark ::

Lep pozdrav:)

Ko kopiram s CD-ja en filmček (ne gre za kakšno ne legalno kopijo) mi na koncu napiše tole kar vidite na sliki:

Bi kdo vedu kako to popravt, kako bi se dalo normalno kopirat.

TEDY ::

Slabo zapisan ali poškodovan CD?

Zgodovina sprememb…

elasto_mania ::

možno zaradi zaščite

stromar ::

Očisti CD, če ne pomaga pa poskusi na drugem računalniku ki ima kak drug cd-rom

Lp

paolo ::

Probaj kopirati z kaksnim drugim programom, DOS ali pa recimo Total Commander. Pred kratkim sem imel podoben problem, ista napaka, pa ga je DOS prekopiral cisto normalno.

bastadu ::

Poskusi kopirat pri čimnižji hitrosti branja...

iMark ::

Tnx, sej pol sm vidu de je CD poškodovan:D. Bom moru pa s kakim programom rezat. Sam problem je kr ga more najbrš kopirat na disk. V Neru sm poskusu rezat sam se neda brez da bi filmčk kopiru na disk, tko da nevem če bo to možno:\.

pretorian ::

Probej rezat z NanDUBam - samo merkej, da ga boš rezov že kakšen procent pred napako. Pol ga pa samo še shraniš - brez kompresije - in ga prebere s CDja na disk.

iMark ::

Ok tnx bom provu.

Dead_Eye ::

Najdi si program Bad copy pro, skoraj 100% bo prekopiral filmček dol, verjetno ne more prebrat samo majhenga dela, ta program pa neberljive sektorje zapolne z 0 in skopira. Filmi delajo normalno potem ker ni neke hude izgube, programi (exe) in zip fajli pa grejo po gobe...
The one and only

;-) ::

Eh to je neka zašćita CRC se mi zdi. To majo tudi nekateri mp3 fajli pa tako sran**

perci ::

Če spraskanemu cdju rečeš "zaščita", potem se strinjam ;).

elasto_mania ::

perci a misliš na trajno zaščito

;-) ::

eh doživljensko on misli...
če mam pa normaln CD- na novo spečen v Nerotu pa hočem kopirat na disk pa mi to napiše.......ki je pa tu logika...?

Uros!no ::

cyclic-redundancy.html


check it out :)

iMark ::

Sm provu z badcopy pro in je uspelo:)). rdini program ki je uspešno kopiral. Sam zdej je tle problem kr pole ku kopira je treba še nevem kej vse obklukat, označit... in tako pol nakonci pa napiše de mam demo verzijo ou. trial in nej upišem serijsko. Pol sm pa provu sprement končnico od te datoteke k jo je skopiralo (tko je zgledalo: New World Disorder 3 - FreeWhee.avi.BCI) tko da sm zbrisku tisti BCI in se je spremenila ikona v tisto pač za wndows medial player. Aja mi reče program za predvajanje "Can not open file". Ok, provam še s končnico MPG in spet isto. Ta program neki zaščiti, zablokira to datoteko tko da jo upaš odkodirat sam u tem programi če ga kupeš;((. Sam kupavu ga pa tud nebom:P.

jan01 ::

Poskusi s iso commander jem. Drugače pa si priskrbi key za badcopy. (tudi prek neta ga prodajajo, če že kupuješ vse programe...)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Disk počasi izdihuje, kako obnoviti podatke

Oddelek: Pomoč in nasveti
171688 (1385) poweroff
»

Kopiranje zaščitenih CD-jev

Oddelek: Pomoč in nasveti
469127 (7333) charly5650
»

Siddharta RH- kako posneti kopijo? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
10412501 (7018) Geronimo11
»

Volja- ali moraš imeti program da uploadaš fajle za spletno stran?

Oddelek: Omrežja in internet
181155 (946) Spajky
»

Spraskan CD

Oddelek: Pomoč in nasveti
112008 (1699) Kriko

Več podobnih tem