» »

Punca večja od fanta

Punca večja od fanta

1
2
»

|CyGNUS-x ::

8-O 8-O

Ni primernega smajlija.
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

Poldy ::

Demoness:
Pri 178 cm imaš pomoje zelo idealno postavo za žensko, zato sigurno (vsaj na zunaj) nisi možača.

Me pa zanima, zakaj manjši tipi?
Ali si v takšni družbi, da ne spoznaš nikogar večjega od 182 ali so ti manjši tipi enostavno fetiš?

Tom DeLonge:
Če sem na splošno večji od nekoga, imam sigurno tudi večje okončnine - roke, noge, prste... in ne vem zakaj bi bil lulek izjema :D

Caligula ::

So delali studijo in skoraj brez izjeme zenske povprecne rasti izberejo tipa, ki je (mislim da je tako razmerje sam se ne spomnim cisto) po velikosti v razmerju 1:1,21 ali neka taka cifra. Skratka ful jih je presenetla konstantna cifra razmerja.

Drugace pa res visoke zenske raje izbirajo nizje moske. To je normalno-reprodukcija pa to-teznja je h potomcem "obicajne" rasti. Skratka vsi ste figurice na sahovnici mame narave in vase vedenje je pri tem precej predvidljivo in merljivo.

Vse je v reprodukciji 0:)

Mercier ::

Jaz sem včeraj srečal en tak par v gledališču. Ravno za njo sem sedel. In se strinjam, da bi ženske morele bit nižje. :)

Boki_ ::

@Poldy
Sm se samo zajebaval.
I'm back

Sami ::

Hvala bogu je moja srčica manjša od mene...:D
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

d0rK ::

Hei,

jz mam pa nekje med 188 in 189 cm in se rastem, tko da visje punce najbrz nikol ne bom imel ...

Sem pa mnenja, da mora biti fant visji od punce .. Kva pa vem ... Tabu ;>

Najvisja prijateljica ki jo poznam ima nekje 183 cm pa 17 let =).

Dr_M ::

sam vi ne veste kok je dobr obcutek, ko se ni treba sklonit da bi svojo drago objel....al pa da mors stat na plocniku ona pa ne. prov hecno :) :))
smilijo se mi taki, ki tega nikol ne morjo sprobat :\
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

MEDENA ::

Jaz mam pa vedno to slabo srečo da sem hodil z manjšimi ....

Se kera javi za date ....170cm+ :D

Me is 191 cm :))

perci ::

smilijo se mi taki, ki tega nikol ne morjo sprobat

heh, krneki - in zakaj se ti smilmo? Jst morm rečt, da men velke punce niso vsec (175 mi je absolutni maksimum), tko da te res ne štekam. Pač, različni okusi.

Men je to tko, kot da bi rekel, da se ti smilimo uni ki nikol ne bomo z eno ful debelo babo. Ti pa pač to drugač dojemas. Pa se mi nič ne smiliš zaradi tega. De gustis non disputandum.

Dr_M ::

perci: debelo lohk vsak objame...vec al mn, vecje pa ne. v tem je point :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

perci ::

Potem bi tebi verjetno derepaskova sedla, kaj? >:D - no, mal se hecam - men dvometrašice pač ne sedejo

fRiK0 ::

Se nisem srečal 195 cm visoke punce... Moja je 182 cm, pa ji full ne sedejo manjši od nje, tok da k je mene spoznala mi je že ob predstavitvi izrekla ljubezen. :D

Aja 195 cm mam po zadnjih meritvah. Upam da ne rastem več :D
Hvala

LP Tadej

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fRiK0 ()

Dr_M ::

perci: ah ne tok 8-O :) tok da je ene 5-8 cm vecja...vec je pa res ze mal kruto :) ;)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Eschelon ::

Dokler nima svojega == nima neverjetnih hemeroidov == da ni jokati igra, se nima nihče nič za sekirat. Da je le v mejah praktičnosti == +-20cm. Od zunanjih zadev je veliko bolj težko prebaviti problematično sorodstvo, bivše fante.

Jaz sem pripravljen tud petke nosit, če vse drugo štima. :P

BSD-jas ::

Kaže, da so mi bogovi namenili visoke ženske. Pred davnimi leti, ko so me starši še kot mulca vpisali v plesno šolo, so me tam, ker sem bil najvišji od tipov in še brez soplesalke, spravili z eno, ki je bila še nekaj cm višja od mene (in je še danes). No, izkazalo se je, da je prav luštna in prijazna punca, in kmalu sva začela tudi hoditi in bila skupaj več kot leto. Še danes sva v prijateljskih odnosih in se tu pa tam dobiva na kakšni pijači ali se vabiva na kakšne žurke.

Pozneje sem v enem grškem diskaču (saj veste, kakšna je tam razsvetljava, pa prišel sem že nekoliko "podkurjen" s C2H5OH) začel pecati neko Švedinjo, ki ji nisem znal nikoli pravilno izgovoriti imena (tako kot ona ne mojega :D) in šele ko je pomignila, da je za ples, sem dojel, da je bilo plesišče, kjer je stala, krepko pod nivojem okolice, in ko sem stopil k njej, me je kljub preteklim izkušnjam skoraj vrglo, saj je bila za najmanj 10 cm višja od mene (se pravi, da ji ni manjkalo dosti do 2m). Verjetno bi ostalo samo pri kratkem "razmetavanju" in dialogiču v stilu "jaz sem X iz Y, pa ti?", če je ne bi naslednji (pravzaprav že isti :D ) dan srečal na plaži, kjer sva se v nekoliko tišjem okolju lahko še malo bolj pogovorila in od takrat sva skupaj preživela večino dni in nočnih žurk in enkrat v tem času se mi je izpovedala, kako jo pecajo samo neki meter šestdeset spolni iztirjenci, pri normalnih tipih pa je zaradi višine zmeraj izvisela. No iz te "zveze" ni bilo nič omembe vrednega, po kakšnem tednu sva šla vsak svojo pot in se nikoli več videla ali slišala drug o drugem.

Po tistem sem hodil še z nekaj majhnimi do normalno velikimi (beri za kakšno glavo manjšimi od mene), dokler nisem spoznal svoje življenjske sopotnice, ki je za kakšnih 5cm manjša od mene.

Hja, ob tem pisanju sem se nekako spomnil na Guliverja, pa zgleda, da je imel podobne izkušnje z ljudstvi kot jaz z ženskami, skratka primitivni Liliputanci in svetovljanski velikani.....:)

madviper ::

Stvar okusa je rekla opica ko je lizala drek!

Mene načeloma ne bi motlo, ampak, mislim, da sem dost visok (180+), da nimam problema s tem.

Je pa fajn pri dekletih, da maš kaj za prijet, ne pa, da te skos pgrabi panika, da je ne bi poškodoval:D ! Tak, da mislim, da ni problem v višini:)) !
I'd like to do something crazy!

Boki_ ::

Pa tut špehbomba ni prav v redu!
I'm back

mloncar ::

sam nimam nič proti višjim ženkam, kot sem sam (188cm), je pa res de jih zelo, zelo malo takšnih poznam! sam imamsrečo, da je moja sklabih 10centi manjša od mene, ampak ta višinska razlika naju v nobenem primeru ne moti :D :D
Abit NF7-s, barton 2600@2655(231x11.5), 2x256mb Geil Value PC3200,
Leadtek FX5900LX 128mb MyVIVO

BigWhale ::

Bolje da ljulja nego za zulja!
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kakšna dekleta so vam všeč??? (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
52952705 (4976) Poldy
»

Moski "problemi" z zenskami :) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Problemi človeštva
33222835 (13587) Tear_DR0P
»

Ženke in Slo-Tech (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
895815 (3735) nevone
»

Idealna ženska ......

Oddelek: Loža
461801 (1264) jeti

Več podobnih tem