» »

Idealna ženska ......

Idealna ženska ......

Dalmatinc ::

No me zanima kera je za vas idelana..... oziroma jo upišite :D

Elemen_T ::

Je blu ze POŠTENO predebatirano...sicer...prvo pogledaš na pogled (to je stvar okusa) potem pa se osredotočiš na moralo (tudi stvar okusa)...to je skoraj tako absurdna debata kot je "Pc gamer VS Joker"....mogoče malo bolj zanimiva ;)

Dalmatinc ::

ELEMNT T ........... nevem zakaj me to zelo zanima ampak me............ tko da mnenja naj dežujejo>:D>:D

undertaker ::

Idealna ženska .. hmmm ... je moja :)

1.) ni ji dolgčas ko visim za mašino
2.) zaželi si računalnik, prbavm komponente, ko pridem s šihta ves presenečen pogedam na mizo, kjer se po novem nahajata 2 kišti
3.) Bl za hec k pa zares prtisnem tipko power pa se win2k začne nalagat ... s je pa že install cd sposodla nek ..
4.) Je super kuharica ...
5.) Nikoli jo ne boli glava ...

whatson ::

eh.. dalmatinka.. o idealni zenski se je ze 1465.... x pisalo ... :D :D
ti mas pa rad te bedne bedne zvezdice... oz... ti imas pa preveč prostega časa..

sicer pa... idealne ženske verjetno ni... no ena je... :D .. but it is not available :D

Dalmatinc ::

whatson.........who is she>:D

zetko ::

Moja peečka >:D

Dalmatinc ::

Anze.........oprosti počasi mi greš na jetra:D

Huey P ::

Ne vem kaj utrujate. Kaj me briga, če se je že 100000000. pisalo, tema je zanimiva. Pa vsaj se človek lahko malo zamisli.
Moja idealna ženska pa bi znala kuhati in podobno, imela bi močne zveze z vodilnimi računalniškimi podjetji (microsoft, Abit, Asus, Creativ, Guiellmot, nVidia, Macintosh,...), vedno bi mi znala pomagati, če bi rabil pomoč in bila bi prva ženska ki bi dokončno odpravila Win blue screen of death...

whatson ne bodi trmast bomo tudi tebi naredili temo "moj idealen moški..."

AlchemY ::

1. ne tezi prevec zarad racunalnika
2. smisel za humor
3. rada ekperimentira na razlicnih podrocjih :D
3. dolge noge
4. je vecja od 170 cm
....pa se kaj bi se naslo

no saj v bistvu je ze imam, samo se na prvi tocki bo treba kaj naredit
>:D

gorenc ::

ca. 1m visoka s kvadratno glavo.
Zakaj tako glavo?
Zato, da lahko nanjo postavis pir ko ti ga fa...|O

jeti ::

HAHAHAHAHA!:D:D:D

Ej ta je bla pa FUUUUUUUL dobra!!!!:D:D
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

Koci ::

Taka, ki ti ga fajn izfafa in potem izgine kot dase nikoli ni nič zgodilo. Ne pa da te drugi dan išče po raznih kafičič, v katerij je po možnosti ravno v tistem trnutku noter tvoja...

AlchemY ::

hahahaha
Spidy: taksne so samo v filmih >:D

Koci ::

he,he to pa ti misliš

whatson ::

Dalmatinka.. who is she? I won't tell ya :D

Tomi ::

Bodite no malo resni...
Če je pač Dalmatinka postavil temo, jo je že postavil z namenom, in ni sedaj na nas, da ugotavljamo, ali jo je zaradi točk ali ne.. ( sicer malo hitro napreduje, ampak ok )
Idealna punca:
najprej mora biti osebnost, potem pa pride šele zunanji izgled, ki lahko zelo variira ( lastne izkušnje )..
Morala bi imeti mero dopuščanja prostega časa, torej biti fleksibilna, pa smisel za humor in odkritost ne bi bili slabi..
Kar pa se zunanjosti tiče, recimo 170 cm, dolgi lasje, luštna faca..
Sicer imam eno takšno frendico, ki pa je zasedena:O
metrodusa.blogspot.com

Thomas ::

Idealno punco ... bom zdejle dvignu s kavča ... i odpeljal spat ... :)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

rookie ::

Da e lustna, pametna, pridna, prjazna, pa da navija za brata Schumacher !!!! Pa seveda za Ferrari :D
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

Sergio ::

Jazst se ponavljam: Dobra sogovornica, da me zna spravt v smeh, more bit pa mlajša od mene (pač :D), pa I prefer temni lasje. Pa tut ein bißchen nižja da je od mene... To tut :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

zetko ::

Hmmm....idealna punca ti ga fafa ko se ti igraš z račulnikom :D>:D

Sergio ::

anze: get a life
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

GoddessTM ::

Anže...Videti je,da so tvoji možgančki še vedno zaviti v pleničke in da se nahajajo v glavici tvojega malega penisa.
Sočustvujem s tabo ti ubogo bitje.:'(
What a wonderfull world.

OrlyTM ::

Moji idealni ženski bom lih zdej lubčka dal ... je pa že en post višje predstavila svoje mnenje o tej debati :)))

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Koci ::

he,he oralno ni moralno

GoddessTM ::

Mislim,da morala ne igra tako velike vloge pač pa ljubezen in intimnost.
What a wonderfull world.

edmund ::

Glavno da ne kadi, pa da se je pes ne ustraši, pa je že skor v redu ;) Pol pa še mora zgledat malo boljše kot ona taprva (ki se je pes ne ustraši), in vuala ;) Dodamo 80.000 rjavih/crnih las (ne daljših kot 10 cm) in spet vuala. Zraven zmešamo še humor, nogomet, značaj! in spet VUALA, tokrat zadnji :D
[28-Jun-2003 15:55:08] Body temperature above normal (error type 215)
[28-Jun-2003 15:55:08] No brain activity (error type 265)

zetko ::

Hehe...tole je lo mišljeno kot fora in ne kot neko moje življensko vodilo. Sicer pa mam life in ne tak ki bazira samo na dejstvu da 25ur na dan visiš pred računalnikom..... >:D

Dalmatinc ::

anze you are.......idiot

VOX PUPOLI

Dare operam at set etiam:8)

zetko ::

In od kej ti ta ljuba ideja?

Lara-K ::

Zakaj ne bi pa enkrat obdelal kakšn je idealn moški za nas ženske!!!>:D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

Dalmatinc ::

anze.....sorry amapk iz tvojih komentarjev......

poprav se sej mogoče nisi tolk bolan k so ti tud drugi napisal..........>:D

Rott-von-weiler ::

dalmatinka

pa kaj si ti tud ženska
lep pozdrav kuži:O
-------------------------------
piši kao što govoriš

Sergio ::

Lara_K: to je svoboden forum, ti kar piši, potem bomo pa začeli zbirati ženitne ponudbe... :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

whatson ::

vem da smo to že enkrat obdelali.. ampak kolko je sploh vsega skupaj žensk na tem forumu?

Yohan del Sud ::

5

Matek ::

Anze misli s spodno glavo, moral bi pa z zgorno. No popolnih žens ni. MEni bolj odgovarjajo take talkative style, pa šaljive, sam kakšnih oblin se pa tud ne branim. BTW, čeprav je klemenklemen kmet, pa še vedno drži: najbolj na kurac mi grejo pa keš pićke.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

jeti ::

Lara-K: odpri novo temo in se ženske razpišite.:)



O idelani ženski se mi pa sedaj ne da pisat, ker sem nedolgo nazaj že napisal en doooolg esej v tem (se še spomnite, pola A, pola B, točkovni sistem...?:D)
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

Lara-K ::

Le zakaj bi zacela novo temo o idealnem moskem? Taki sploh ne obstajajo...>:D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

zetko ::

Jao ej......... Mislm nevem kaj vas ena prjava tolk znervira. OK če se kera čut przadeto sory. To je bil joke. Sam kar je pa idealne ženske tiče je pa dejstvo da je men popolna ženska moja punca in pika...

Rott-von-weiler ::

mislim da ma larak prav al pa ne vse je mogoče in vse ni mogoče so mi pa všeč keš pi***:O
-------------------------------
piši kao što govoriš

Huey P ::

Lara-K res je idealni moški ne obstajajo. Nič ni idealno, vse ma svojo pomanjklivost. Če najdeš eno skrivnost, najdeš vse skrivnosti, kajti vse skrivnosti so med sabo povezane.
Zaključek: "There is no perfect!!!"
..::DOOM III: The Legacy::..

KOLAPS ::

Idealna?? jah no pa dejmo tole definirat "idealen": pojmoven, samo v misli obstoječ, duhoven; namišljen, umišljen; vzoren, popoln, sijajen.........ok pustmo to k ne bomo nikamor pršli ! idealna ženska je za moje pojme taka da ti je všeč na izgled da se razumeš z njo in da je iz njene strani isto da si ji všeč in da se razume s tabo, seveda mora biti umes iskrica drgac je lahko to samo dobro prijateljstvo....|O

Koci ::

pismo ste vsi neki moralisti, vsi bi radi neke idelane, pa vse bi rade mele neke idelane pa tak. Resničnost je drugačna. Glavno je da se daš s p...dol in da gresta vsak s sebi. Rezervno seveda. eno maš pa še tako bolj resno

Tjulenj ::

spidy: zelim ti dolgo in samsko zivljenje, pa brez zamere.

osebno (pre)vec dajem na iskrenost :(

zetko ::

E, polak dobr si jim to povedu. I salute u >:D

jeti ::

Hja, to je res, da popolni/e ne obstajajo, ampak so le boljsi ali slabsi priblizku nekemu idealu, ki ga vsak ima, potem ga pa bolj ali manj uspesno iscemo.

No, Lara-K, pa se ti predstavi svoje poglede na to, kaksen je tvoj ideal tipa, hehe, da osvetlis zadevo o idealih se z zenske plati.0:)
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Make up pri puncah (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10912431 (9332) Kamran

Kakšna dekleta so vam všeč??? (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
52952965 (5236) Poldy
»

do kdaj bi si moral dobit žensko (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
849164 (5554) Loki
»

NAJ FORUMASI!

Oddelek: Loža
331469 (945) trillian

Več podobnih tem