» »

Punca večja od fanta

Punca večja od fanta

«
1
2

Poldy ::

Je sestra rekla, da so njej tudi manjši tipi ok. Jaz pravim da to ni v redu. Kako jo boš pa na poroki čez prag domače hiše nesel...

Tody ::

hummm če že pride tok deleč tud velke punce nimajo več kot 80 kg in če si velik ene 150-160 še zmeri ni razlog da ne nosiš/dvigneš tako kilažo....

Vesoljc ::

večja v kateri dimenziji? :D

jest gledam tko, višja ko je, daljše noga mora imet, ne?
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Jackal ::

Da bi bila punca večja (višja) od mene? :8)
Do sedaj sem srečal le eno, ki sem jo lahko gledal čisto naravnost.
Tako da jaz teh problemov žal (ali na srečo) nimam. :\
Walking the way is something completely different than imagining the way.

iskra ::

Videl sem par huuuudih primerov, ko so si 180cm velike punce dobile fante za glavo manjše od njih ... Ko so pa šli kam ven žurat, so si te dolgonoge deklice dale gor še pete in tako je vse skupaj postalo cela cirkuška atrakcija ... No, če bodo, kot v eni od epizod South Parka, moški začeli slediti nanizankam kot je Queer as Folk in se s tem hudo poženščili, zakaj pa ne :D Naj pa nas kdo ščiti vsake toliko >:D

rozica ::

Absolutno mora bit moški večji od ženske!!! ;)

AnZo ::

Jaz se počutim manjvrednega če je ženska večja od mene..;( Sam sem 185 velik pa sem mel eno k je bla 2cm večje od mene (brez pet seveda) ampak mi šlo ful na živce...
Snowboarding is the best thing you can do with your pants on...

BigWhale ::

Moja je sicer manjsa ampak, ce bi bila vecja? Who cares... Dokler sta dva mnenja, da sta za skupaj, pa naj bosta. :)

Gaby ::

Hehe. Visina pa res ni pomembna. :))) Ce se imata dva rada naj se pac imata!! Ce je moski manjsi lahko vseskupaj tudi cute izgleda. Ne bit tako omejeni in zakompleksani. :D

hruske ::

videz lahko vara.

rozica ::

Mislim, da ne gre za omejenost. Sem precej velika in zato govorim iz izkušenj ;)
Sej tud Tom Cruise pa Nicole Kidman nista dolg zdržala in ona zdej končno lahko nosi visoke pete brez slabe vesti :D

BigWhale ::

In ce je moski ravno prav velik, potem zenski seze direkt do josk... Kaj je lahko lepsega? :PP

Edelweiss ::

Da je ženska večja od moškega ??!!8-O Too much !!
Zamislite si,da si potem še visoke pete da gor,potem pa res zgledaš kot LOLEK !
S tem nikoli nisem hvalabogu imel problemov.
Lp

Gandalfar ::

Jah, pa jih ne da ane.

Itak so zenske z visokimi petami krneki, ker komajo hodijo in morajo stlano pazit, da se ne bodo sesule.

BigWhale ::

Sploh ko treba it cez kako kockasto cesto... ;>

Edelweiss ::

:D :D :D :D :D :D
Smeh je pol zdravja !
Popolnoma se strinjam z vama.
:D :D :D
Granitne kocke....itd, potem pa hodi kot po jajcah :D :D .

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Edelweiss ()

perci ::

hehe, men so pa kul pete ;)) pa špičke tut :D mljask >:D

Edelweiss ::

Perci: :D :D
Zdaj si pa zamisli,da jo na zmenku razjeziš 8-O .
In ko te špička (brez Š) z špičko brcne v ordinacijo 8-O 8-O 8-O !!
:D :D :D :D Komedija ! :D

Gaby ::

Petke so lahko sexy, lahko pa tudi zelo smesno izpadejo, ce jih nosi zenska, ki jih "ne zna nositi".

Rozica. Tom in Nicole sta bila kar dolgo skupaj in mislim, da nista sla narazen zaradi visine. :\

Meni se zdi glupo bit ujet v neke stereotipne predstave.

Fizikalko ::

Gaby, se strinjam.

KTr1sk ::

Če bi se katera najdla in da bi bila meni všeč in jaz njej potem se ne bi oziral na velikost, ker mislim, da je ljubezen najbolj pomembna, kaj pa čem pomagat, če sem majhen a naj samo majhne gledam (165)

rozica ::

ja gaby sej vem... vem pa tudi, da ma pač vsak svoje mnenje...
pa lep dan
off topic:
aja gaby, kok še? pa srečno!:)

frenk ::

jest sm mel dozdej samo eno "resno" in ta je bla lih prov velka:)...5cm manjša od mene, torej 175cm...če bi bla malenkost večja od mene še nebi bil tak problem ampak saj problem v višini...problem je v okusu...men osebno niti slučajno niso ušeč punce ki so že napol moški:D

Dr_M ::

jest sm velk 175cm, pa sm meu par let nazaj eno k je bla nekje 183cm velka.. :)
sicer so naju usi cudn gledal, ampak mene ni moti.

no zdej mam pa punco k je velka tok kot jest, pa je se bols, sam noce petk nosit, ker ji je mal bad, da bi bla visja od mene pol :) ;)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

TribesMan ::

Kolega je nekaj časa nazaj hodil z deklino ki je bila skoraj 10cm večja od njega. Zgledalo je malo čudno, sam sta se čist klapala in višina nikoli ni bila problem.

No vseeno lepše zgleda če je ženska malo manjša... pa nimam nič proti visokim ženskam...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Tero ::

Jah meni se na srečo tole ne morem zgodit(ali vsaj malo verjetno) ker imam 195 cm:D
Sem pa imel tuji prijatlco (ne punce) ki je bila višja od mene tako da je se opazilo, pa je bilo malo čudno.
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

lampa ::

Jaz pravim: nobena ženska ni tako velika, da se je nebi dalo še malo "nategnit."

Roadkill ::

Eh... višina ni pomembna... važna je tehnika. ;)
Nimam probleme s prevelikimi ženskami... pač na splošno z ženskami :/

Poldy ::

Punc je ogromno zelo majhnih - okoli 164, tako da manjši tipčki ne bi smeli imeti s tem problema.

Pomoje niso problemi samo v javnosti, če imaš punco večjo (te vsi zijajo).

Če je punca večja od mene (nad 188) je sigurno zelo možačaste postave. Do sedaj sem samo enkrat videl punco večjo od mene, ki je imela zelo lepo postavo...

So pa prednosti, če je punca večja:

Pri objemanju se ji gotovo lahko vržeš okoli vratu, pa eno nogico pokrčiš...
Ali pa: Ej Maja, ali lahko daš to tja gor, jest ne dosežem...
Pri misijonarskem položaju imaš glavo med joški.
Če se punca razjezi, ti lahko bp s kolenom izbije zobe.

Sem nekoč opazoval mlad parček, ki se je pripeljal v avtokamp. Vozila je punca. Ko sta izbrala prostor, se je on lepo vsedel, ona pa, ker je bila seveda večja in očitno tudi močnejša, postavila šotor. Srčkan prizor. Upam, da je imel fant vsaj lulčka.


Če je punca večja, gotovo tudi ona nosi hlače.

Matek ::

Tako je Poldy. Moški mora gledat fuzbal, peč na žaru in dremat, ko pride ves utrijen z šihta, žena mora pa prat posodo pa klicat kolegice pa kupovat čevlje. Če je slučajno moški malo nižji od nje, al pa če je on šminker in rad kupuje oblačila, njo pa zanima košarka, je obup!

Najbolš, da mu kr lulček odpade!
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Dr_M ::

ja valda...pa moz more usak dan zeni dat klofuto al pa 2, da se ve kdo nosi hlace pri hisi ane...:\ :\
dobr...sej so ksni tipi res loleki, pa ce je zenska vecja al pa manjsa...
sicer pa pravjo, da je strup v mejhnih flaskah >:D >:D (pa drek za analizo tut>:D >:D )
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Ziga Dolhar ::

Naj pomislim.

Moja prva ... je bila za glavo večja od mene.
In za Sergeja težja od mene.

Pa sva skupej zdržala tri leta pa pol :-).
https://dolhar.si/

Gaby ::

Hmm. Po teh definicijah sem pol jaz mozaca? Edino kar nisem, nisem visoka.. :D Vcasih sem rada igrala nogomet, nekajkrat sem se tepla s tipi, prav nemarno rada igram racunalniske igrice in ne maram takih tipov, ki hodijo na fitnes in gledajo nogomet.

Dr_M ::

Gaby: ja sm pa ke se se najdejo ksne normalne zenske :D :))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

xxx-man ::

Živjo!

Zanimiva debata, ampak saj višina ni tko pomembna, če sta za skupi, bo šlo, če ne pol je pa itak brez veze.
Sam nimam teh problemov (185cm), ampak ful so mi všeč manjše.
Mel sem pa že primer da me je dekle zavrnilo, češ da sem se ji zdel prevelik :))), sam ženske itaq ne morš razumet, so zlo komplicirana bitja, ampak tud zlo luštna in tem nas držijo v šahu, da jim sledimo kot psiči na vrvici:)))
Kaj bi dal da bi razumel ženske :)))

Adijo in LP!

Gaby ::

Haha!

DoberMan ::

V principu je lahko višja od tipa.
V praksi pa je meni čudno že ko moja obuje pete in je visoka toliko kot jaz.
Da bi mogu gor gledat ko bi jo hotu videt v oči, al pa na prste stopit da bi ji lahko lubčka dal, :| rajš ne.

Bi pa bil enkrat rad s kakšno manekenko 185+. To pa ja :))

Bob Rock ::

madmanmato, dr_m: to je prav, ja, sam vsake tolko ji je pa treba mal popustit
npr. med prazniki se lahka usede z druzino za mizo in na hit poje kosilo >:D :)

BigWhale ::

> Bi pa bil enkrat rad s kakšno manekenko 185+. To pa ja

Jest pa ne, so suhe, 3/4 je anorexicnih, pa joske majo tipi ponavad vecje.
Brez veze...

Ziga Dolhar ::

Mah. Višina mi res ni pomembna.

Me pa rajcajo mal širši boki in rahla "okroglost" :-). V mejah elegance, se ve.
https://dolhar.si/

Dr_M ::

Pa sva skupej zdržala tri leta pa pol

a to predn si ratu geek?? ;) ;)

brez zamere :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Ziga Dolhar ::

Dr M: ni zamere. Geek sem ratu v prvem razredu OŠ. Hodila sva pa od vrtca do 3. razreda OŠ.

Owned! >:D
https://dolhar.si/

BigWhale ::

Ziggga, ah, upam, da se nisi prevec sekiral. Te prve zveze ne trajajo vedno... Pa ponavadi gredo ljudje narazen. Ves, to ni nic hudega. Saj so se druge zenske!

demoness ::

Hehe, mojih centimetrov se je nabralo 178 v obdobju rasti in nekako mi je uspelo, da je bilo več kot pol tipov, s katerimi sem hodila, manjših od mene. :) In sem prišla do zaključka, da sploh ni važno, kdo je večji, je pa mal zoprno, če so prevelike razlike. Par cm gor ali pa dol pa res nima veze. Najbolj je pa seveda udobno, če sta fant in punca približno enako velika, da ni treba ves čas na prstih stat pa vrat nazaj zvijat. :) In še nihče mi ni rekel, da ga moti, da sem večja od njega. (pa tudi če bi - kaj pa naj naredim? Naj se skrijem v eno klet in se ne prikažem ven, da ne bo slučajno kdo rekel, da sem možača?)
V petah si pa itak takoj nogo zlomim, tako da je 178cm as high as it gets.
Don't you want to die, walk beside me evermore,
Don't you feel alive, like you never felt before...?

Marjan ::

> >Bi pa bil enkrat rad s kakšno manekenko 185+. To pa ja

Whale:
>Jest pa ne...

Sej nismo za sekundo pomislili, da bi slučajno priznal ;>

Aja, pa pazi, da ne boš kdaj šel na fitnes ali slučajno pritisnil na kanal kjer je fuzbal... bo joj!:D

Boki_ ::

VELIK POLDE, mali lulček.
Mali poldek, VELIK LULEK.

BTW Frend ma punco, k je ene 10-15 cm višja kot on (ona je normalne velikosti, on je majhen), pa se mata prou fajn.
I'm back

BigWhale ::

Marjan,

Bolje ta ljulja nego da zulja! ;> Mors met neki konkretnga za zagrabit, drgac ni vse skupej nic...

Fussbal? Fitness? Ma, ni strahu ;> Ne bom. Geeku kot sem jaz bi tko al tko blo nerodn it na fitness :P Me se prepih u vezi lahk odnese ;>

iskra ::

Z veseljem bi pozajtrkoval s kako 185+ manekenko z neanoreksično postavo, s punco te višine pa ne bi hodil, ker postanejo nakupi z njo nemogoči ... Premeri celo trgovino in se nato buni, da nimajo nič za visoke ... groza.com if u ask me ...

Binji ::

Hmm meni vem da bi se zdelo to zelo cudno ce bi bla punca visja od mene. No je pa res da pri mojih 193cm ni lih dosti moznosti za to.. Odvisno od posameznika pac
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

ABX ::

Zadnjič sem srečal eno lušno punco visoko 196.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kakšna dekleta so vam všeč??? (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
52952913 (5184) Poldy
»

Moski "problemi" z zenskami :) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Problemi človeštva
33222939 (13691) Tear_DR0P
»

Ženke in Slo-Tech (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
895850 (3770) nevone
»

Idealna ženska ......

Oddelek: Loža
461808 (1271) jeti

Več podobnih tem