» »

Mravlje

Mravlje

tt1024 ::

Torej v pritličju hiše, v kopalnici so se naselile mravlje in veselo šibajo (predvsem zvečer) gor in dol po kopalnici. So majhne temno rjave ali črne barve, kako se jih najlažje znebim? Poskusil sem že z bio killom vendar zadeva učinkuje samo nekaj dni, da se pač ne sprehajajo tam kjer je namazano (najdejo drugo pot;(( ). Torej če kdo ve kako se najlažje rešim te nadloge, s čim manj strupa, ker to kopalnico uporablja tudi 3 letna hčerka so odgovori več kot dobrodošli:)

Vikking ::

pojdi v trgovino kjer prodajajo škropiva, semena, ala kmetijska zadruga al pa kalia.... pa povej za problem pa ti bojo dal kej pametnega!

Caligula ::

Biokill rulez.
Brez vonja, za cloveka nenevaren pa par mescev drzi pa ni treba njih pospricat ampak ze sam pot po kateri se gibljejo pa jih ne bo vec. Skratka Biokill je resitev za tvoje tezave. Majo v vsakem Mercatorju..

||_^_|| ::

tele zivale znajo bit precej tecne. Enkrat smo jih mel v bloku, nemors verjet kok se to razmnozijo. Mislm da so faraonke, tiste tamale ane? Pomagalo je edino veckratno spricanje po vseh stanovanjih in ostalih prostorih v bloku.

gofra ::

Heh, ne bit naivni. Te zverine so zelo trdožive, najboljši način za sesutje njihovih parad je brezpogojna čistoča - najdejo pa prav vse tako da...vso srečo...

Jakka ::

Vsak dan jih ene 30 pobij in pust tm da jih bojo druge opazile. Tole kar deluje, ker pri nas so izginile.

Je pa sam začasna rešitev. :D

BigWhale ::

Ja, mravlje vas lahko pojejo... pazit se jih je treba... ;>

overlord_tm ::

Mi mamo doma eno Raid peno pa tis našpricaš tm k mravlje hodjo (nejbol da po vseh robovih). In deluje.8-)

iskra ::

In če nič od zgoraj naštetega ne zaleže, lahko še vendo uporabiš FlameThrower™ >:D >:D
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

PROTOTIP ::

Naredi jim past; v šroko, plidko posodo nalij vode dodaj veliko sladkorja in daj posodo tja kjer je največ mravelj. Boš videl, kak bodo navalile in utonile v posodi. Drugač pa, tista ideja, da jih 30 ubiješ pol se pa vse bojijo je kr neki. :))

rozica ::

enkrat so se pojavile v moji kopalnici te nadloge male... v razpršilki sem imela pripravljeno malo močnejšo koncentracijo čistila Super 10... pa sem jih za šalo poškropila in pot po kateri so prišle... pomagalo je :)

jest10 ::

Preverjeno pocrkajo ko jih poškropiš z malicijo:D

Avenger ::

Ampak potem pa celo stanovanje smrdi. >:D

Za zatiranje mravelj je najboljši mravljinčar
:D

Drugače pa poglej od kje mravlje pridejo, potem pa zakitaš vse tiste majhne razpoke in za vsak slučaj biokillneš še enkrat.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

PROTOTIP ::

Mravljinčar nima šans. A nisi slišal tisto "še bika je pohrustala..." :D >:D

pingec ::

kja pa naprednejša sredstva tiste vabe k not mravle grejo pa se okuzijo s strupom pa se osatlae mravle okuzijo a to deluje?
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

flipflop ::

Tiste male pasti ki so podonbe iglujem smo meli mi. Nekaj jih crkne, ampak pri nas so se vedno hodile.Se mi zdi da se najbolj pomaga, da je ves cas po elementih vse pocisceno, pa po omarah tudi, vse posode pa vrecke in to mora biti zaprto. Pa vsake tolk casa pospricat z Biokillom al pa Pipsom. Pa se pol pridejo:\

Vikking ::

¨čistoča dela čudeže!

vander ::

uporabi FARACIT,mravlje delavke ga odnesejo na nogah v gnezdo in s tem uničijo matico.

IR Babun ::

Preverjeno je tabol pecilni prašek, mal ga nasuješ tam ko hodjo, mogoče dodaš še mal medu, da bl slastnos zgleda :D.
Mravlje to odnesejo v mravljišče in ko požrejo jih napihne in je konc z njimi.>:D

Matev ::

pri nas smo imeli režo v vratih hladilnika in je bilo kar naenkrat vse polno mravelj v zmrzovalniku

zanimivo je da ko mravlja zaide v področje zmrzovalnika HIPOMA mrkne - dobesedno zvije jo sam da se dotakne ledu ali da pade od zgoraj na led

mraljam smo potem zaprli dostop do kuhinje z sekundnim lepilom - niso več prišle

Matev ::

kva šparate .... pa dajte privoščite par kock sladkorja ubogim mravljam

da se najejo pol bodo pa mir dale

čez dan ali dva pa znova kaka kocka in je
več kot kilo na leto ne požrejo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mravlje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7711214 (8818) radmannsdorf
»

Faraonke

Oddelek: Loža
359756 (4560) Compufreek
»

"Leteče" mravlje v kopalnici! :S

Oddelek: Loža
3718959 (16697) mihec87
»

mravlje v hisi

Oddelek: Loža
2110003 (9076) Tear_DR0P
»

Kako se rešiti faraonk?

Oddelek: Loža
1613471 (12974) Matev

Več podobnih tem