» »

Syberia 2

Syberia 2

Azz_Kikr ::

Igra kdo mogoče omenjen špil?
If sometimes you feel yourself little, useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

BigWhale ::

Ja, Gaby.

:P

thramos ::

Sem ga igral pa sm na sredini obupal. Mot me (isto kt v enki) da porab Kate celo vecnost da pride cez ekran. Pol se ti nekje zatakne, dost hods naokol in se dolgocass, k tece tok pocas. Mogl bi uvest mapo.

Sydk ::

Men se kate prov nč ni zatikala, pa tut počasna ni...če klikneš 2 x prov lepo polavfa :P :D

jos69 ::

Prosil bi za pomoč čisto na koncu -mammoth fllute.Nimam pojma kako tiste odprtine
nastaviti ,da bi zaigrala melodija ?

largie ::

ne bom ti dal rešitve :D, ampak samo namig: navodila za odprtine so na/v ladji, na eni od risb na platnu. ok, zdaj sem pogledal v slovar, ni platno ampak naj bi bil pergament.

no, priznam, sam sem si tukaj pomagal z walkthrough-jem, pobrskaj malo po gamefaqs

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: largie ()

JOKER ::

Hja, fantje opazil sem po datumu, da je tema že precej stara, ampak jaz sem sedaj šele začel igrat ta špil na PS2 konzoli in verjamem, da je postopek igre enak.

Rabil bi eno rešitev, ki je ne znam rešit, čeprav sem si sprintal iz Gamefaq navodila.

POMOČ:

Prišel sem v tisti samostan kjer Oscar leži in prižgal svečo, ki sem jo moral izdelat.
Nato pa moraš v kapelco, kjer z gobo na steni slike pobrišeš in pokaže se ti nek simbol (križ in neke pikice okrog). Tudi na drugi sliki bi se moralo dati nekaj naredit, ampak ne vem kaj. Ne da se brisat z gobico .... nič. A rabim baje nek ključ s katerim odklenem vrata v tej kapelci.

A kdo ve ??
Hvala.
________________________________________________________
Ka te češ ....

pixma ::

Nič ne zbišeš greš naravnost v tisto sobo s katere je prišel večino menih in tam boš našel ključ. Pol pa greš na pokopališče in nekaj narediš. Pol pa greš k ta starmu.

Tiste ta pikce pa moraš si na nek papir skicirat pa greš v knjižnico in premakneš sveče kot so pikice.

:DMene pa zanima kako premakneš v baru pri konjih tiste cevi!!!
Pomoč je vedno dobrodošla


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

gta vice city (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
69249164 (13767) Heavy
»

Grand Theft Auto: San Andreas (PC) (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Igre
1477135501 (31742) Sandi1987
»

Obrnil Desperadose :-)

Oddelek: Igre
252190 (1223) Vikking
»

SOF 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
614600 (3017) Rus
»

Red Faction

Oddelek: Igre
391339 (906) zile

Več podobnih tem