» »

Obrnil Desperadose :-)

Obrnil Desperadose :-)

Muflon1 ::

kot že v naslovu piše sem danes končal igro desperados ena redkih iger ki me je prevzela do te mere da sem jo končal za 25 misij sem porabil približno 2100 minut. Kakšne čase imate kaj ostali?

lp
Stran za ljubitelje skuterjev http://runnerklub.20m.com

Zigy ::

Čestitam!

Pol mam pa en vprasanje ... a ves v deveti sobi, k mors konje rest in unga vojaka, kako to nardis ... men gre un vojak k h kociji in pol tm caka ostali so pa na prezi in cepijo ... sploh ne vem kaj naj nardim ..help!?
Ne smeš pa unih pr ognju zmotit ... sej ves ...
TNX!
Zigy

Vse je v glavi!!!

Muflon1 ::

Odpelji vse konje po cesti gor in levo v eno tako kotlino ampak res vse konje enga osedlaš greš gor in klikneš še na enga neosedlanga in ga odpelješ... ko imaš vse konje tam in na vsek konjih svoje junake razen Copperja unem plavem ujetniku prerežeš vrvi z nožem in ga počiš po gobcu da se uleže nato ga pobereš in odneseš do prostora kamor si odvlekel konje če si pravilno tempiral čas bodo odkrili izginotje ko boš približno na pol poti do votline in ko ga boš prinesel do konjev boš mission succesful. Ena od najbolj glupih misij je tole ampak ni straha sej jih je še pol kr precej glupih.:D
Stran za ljubitelje skuterjev http://runnerklub.20m.com

ChiefThunder ::

hja, men je vzela okol 1800 min, pa sem se fajn zavzeu. Drugače je špil vsaj tolk dober, da lahko resno konkurira komandosem.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Freak ::

mene pa zanima kera je po vrsti tista iz demota-tam kjer morš dillona ugrabt, rešt šerifa iz zapora in dillona not dt. 8-O

ChiefThunder ::

to je sam demo. V originalni igri sploh ni te misije.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

miha ::

bizi10 or ChiefThunder a mi lahko prosim pošleta save file, za epizodo 10 ker ne morem rešiti onega vojaka, prosim


slmiha@email.si

ChiefThunder ::

težko bi izbrskal tapravi fajl.... a si probu s kodam?
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

miha ::

Kake kode? mi jih poveš prosim

ChiefThunder ::

ja tukaj:MAIN CHEAT CODES
Use the Trainer above or press LEFT SHIFT + F11 to activate the Cheat Window and type in these codes:

TIMELESS - Alternate Pause Mode.
FIDEL CASTRO - Dialogues from level.
MEDIC - Hint display on/off
EPITAPH - Victory condition display on/off.
WHATS MY DESTINY - Display short breifings on/off
BEHIND THE ENEMY HORSE - ?
POWERMAN - I have got a big gun...
SHOW ME ALL - Show structures, objects, elements, etc.
SCHNEIDER - Never have enought of these peanuts (abnormal program exit?)
JACKAL - Do not waste bullets
HOLLOW MAN - Invisibility on/off
ZEUS - Help from the Gods on/off (click the flashlight and point it at the enemy)
CLINT - Win mission.
SUPERSONIC - Noise display on/off (NPC can hear a noise when he resp. His black circle is entirely within a white circle. Black circles: Deafness because of covering noises, explosions etc... White circles: Noises)


HEX CHEAT
Go into Desperados\Game\Data\Savegame folder and use a hex editor to open Profiles file. Number on hex offset 000014 represents current level decreased by 1.

Example: value 0F hex = 15 dec, which means that you're on level 16. The maximum value this byte may be set to is hex 18 (for Level 25).




... po liniji najmanjšega odpora. ;)

miha ::

Hvala

Evil|One ::

Fak ej. Men se nebi dal igrat te desperadose pa se zajebavat s temi misijami.
Whatewer

Binji ::

Kaj pa kode za demota? Tiste gori mi ne delajo.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Binji ::

Prosiiiiiiim:O
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Evil|One ::

Ja mal poišč po internetu za kode.
Whatewer

c0Rp_ ::

stary ne igraj s kodami,če se ti že zdi tko usaj z vodiči igraj ki jih najdeš na www.gamefaqs.com ,če se pa res ne morš kodam upret pa poglej na www.avault.com.

Evil|One ::

Ej kaj ti bojo u bistvu kode. A vidiš da je tist model obrnu desperadose brez kod, ti jih pa rabiš za demota. JAO :))
Whatewer

dejc2 ::

Kako si naredu 8. sobo kjer ne smeš nobenga ubit. Nikakor je ne morem nardit.


Šumi je zakon !!!!!!!!!!1

JXS ::

dejc2: enostavno vsakega posebej zvezaš, prej pa ga moraš unesposobit z udarcem, brco, strup ...

ziki84 ::

fantje rabil bi eno pomoč v 13. sobi sem rešil Sancheza in bi morali skočiti čez zid pa nevem kako a moraš vse pobit al kaj

Vikking ::

pripelji konje do obzidja, ter vse posadi na konje.

ziki84 ::

pripelji konje do obzidja, ter vse posadi na konje.

ej hvala za to ampak sem že mimo tega zdej mam pa drugo težavo zdej sem na 24. sobi in nevem kako tistga frdamanga majmuna dobit nazaj pa tiste 3 bandite pred vrati kjer jeprizidek kk njih pobiješ pa greš skozi vrata ta je zlo teška druge so ble koker tolk ampak tta je pa od hudiča mal mi fali pa bom računalnik razbil

ziki84 ::

fantje kk greš mimo plamenov nikakor mi ne uspe vedno znova in znova poskušam pa ne gre NA POMOOOOOOOOOOOČ!!!!!!!!!!:O

Vikking ::

ja povej kera soba, bolj natančno. Če si v zadnji sobi se skrij levo v lino če se aktivirajo plameni

ziki84 ::

ja povej kera soba, bolj natančno. Če si v zadnji sobi se skrij levo v lino če se aktivirajo plameni

sem v 24.sobi tam ko je tista zvezda

Vikking ::

Pošlji mio čez pentagram da deaktivira, na drugi strani je stikalo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

XCOM Enemy Unknown (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
819112 (1799) FireSnake
»

Prenovljen The Settlers 2 je med nami! (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
826730 (4435) BlackHole
»

Desperados Wanted Dead or Alive

Oddelek: Igre
151095 (808) MrGTO
»

kode za project igi 1

Oddelek: Igre
102122 (2021) jastreb
»

Return To Castle Wolfenstein (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
585462 (4330) LunKi

Več podobnih tem