» »

mp3 predvajalnik...kateri??

mp3 predvajalnik...kateri??

Nemec ::

Ker so se mi začeli problemi s starim discman-om sm začev razmišljat, da bi si kupu mp3 predvajalnik ki bi imev možnost shranjevanja mp3-jev na spominsko kartico Ki bi jo le ta vsebovav(128MB, 256MB,...)
Sam sm že mal brsku po internetu vendar nism našu nič kaj posebnega. Rad bi da bi mev ta predvajalnik razločen LCD zaslon ter vsaj 128MB spomina(rajš 256MB)...Edini predvajalnik mp3-jev ki se mi zdi zanimiv je Creativin RHOMBA 256MB, vendar pa je cena le tega dokaj visoka...okol 50.000sit v akciji!

Ker pa s temi stvarmi nisem ne vem kako na tekočem, pa bi prosu če mogoč kdo izmed vas bol pozna te predvajalnike, da bi mi svetovav kteri so dobri oziroma kteri ponujajo za svojo ceno kar največ

Za vaše odgovore vam bom zelo hvaležen in se vam že v naprej zahvaljujem

Lep pozdrav

Olajuwon ::

Maš tudi mp3-predvajalnike z lcd zaslonom za 17 čukov (128 MB) in za 30 čukov (256 MB). Mislim, da se jih da dobit v JAE. Sicer je jasno, da ni tko kvaliteten, kot kakšen za 50 čukov...
Bolj pomembno je obstajati, kakor biti opazen.

Gandalfar ::

za 14k dobis v mercatorju mp3 discman :>

tha_man ::

Diva GEM se meni zdi zelo simpatičen, opazil sem ga že v parih naših spletnih trgovinah.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Mamaplata ::

Malo poglej tole : kaj kupiti: mp3 usb predvajalec ali mp3 cd/mini cd prenosni predvajalec?
Sem te že hotel napi****, da uporabi iskanje ,pa sem se spomnil ,da iskanje ne dela.:D

samoj ::

Je kdo mogoče sprobal naslednji model: Xelo MP3/WMA Player 128MB

Mal sem primerjal cene z avstrijskimi ( http://geizhals.net), pa je kr ugodno.

Ker recimo kakšen creative je v avstriji pol cenejši.

Nemec ::

Sam ta Xelo predvajalnik pa res ne zgleda tko slab...sm zle šov na internetno stran pogledat!
Sam kakšna pa je pol razlika med Creativinim ter Xelovim predvajalnikom...poleg te, da ma Creative 256MB, Xelo pa 128MB spomina?

A je Creativin predvajalink res velik bol kvaliteten od Xelovega (gledano na ceno) al je tu fora samo v tem da je pač firam Creative velik bolj priznana od Xelo in da je zarad tega takšna razlika v ceni?

Men je drugač Creativin Rhomba predvajalnik full vredu sam k sm pa zle vidu tega od Xelo k tud ne zgleda tako slab pa še full pocen je gleda na Creativinega sm se pa mal zamislu??
Tak da sedaj ne vem kteri izdelek, predvajalnik je tisti ki ponuja boljšo kvaliteto za svojo ceno??

Nemec ::

Pa nekoga bi prosu če mi lahko pove na kteri internetni strani al pa trgovini imajo vlko izbiro mp3 predvajalnikov?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[MP3] predvajalniki s flash spominom (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Zvok in slika
61175411 (31109) M.B.
»

[MP3] predvajlaniki s trdim diskom

Oddelek: Zvok in slika
364263 (2652) kapca81
»

Prenosni mp3 predvajalnik

Oddelek: Kaj kupiti
222308 (1380) dragoonka
»

Nakup MP3

Oddelek: Kaj kupiti
472805 (1907) G@MER
»

MP3 Player (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
525649 (4543) Boky

Več podobnih tem