» »

kateri glasbeni mini stolp??

kateri glasbeni mini stolp??

Nemec ::

Zdravo!

Ker sm mev pred kratkim 18 rojstni dan se mi je v šparavcu nabralo kar precej denarja s katerim si morm nekaj kupt, ker pa še nimam svojga stolpa sm se odloču ravno zanj!
Sam sm že veliko brskav po internetu ter si ogledovav razne artikle, vendar nekako nism najdu pravega ki bi mi res ustrezav. Rad bi, da bi biv ta stolp opremljen z možnostJo priklučitve na računalnik preko USB-ja, da bi predvajav MP3 ter da bi mev AUX.Rad pa bi tud, da bi se cena tega mini stolpa gibala okoli 70.000sit.

Če mogoč kdo izmed vas ve za kakšn model ki bi vsebovav te funkcije...pa tud če stolp ne vsebuje vseh teh funkcij ter da se vam zdi zelo dobr bi vas prosu da mi napišete model tega stolpa.

Za odgovore vam bom zelo hvaležn
Lep pozdrav

boštjan ::

poznam en philipsov model,ki ga lahko direkt na računalnik priključiš,prek USB. Je črne barve z oranžnimi odtenki.Majo ga v BOFu in BigBangu,pa še kje drugje z hi-fi opremo. Edino v kar dvomim je,kvaliteta zvoka.

mihec87 ::

Lej pejt u kak bigbang bof pa take trgovine pa poslusej tiste ko majo priklop usb pa mp3 pa aux takih stolpov je cedalje vec zato pjt pa poslusi.

Caligula ::

Ampak NIKOLI ne vzami AIWE.
Sicer majo zdaj daljso garancijo ampak jaz (vkljucno s sabo) ne poznam nobenega, ki mu nebi pol stvari pocrkalo zelo hitro.

Tudi pri najdrazjih posameznih komponentah. Lahko, da se je v zadnjih letih kaj spremenilo in daljse garancije so dober znak ampak meni je gnil priokus ostal.

Poglej kaj je kej v akciji sicer pa v maju pricakuj nizje cene, ker v EU ne bo vec carin.

Nemec ::

Na kaj pa naj bom pri izbiri glasbenega stolpa najbolj pozoren k ga bom kupovav poleg tega kar sm že navedu??

Caligula ::

Naj ti ne bo nerodno ga navit v trgovini. Ne gledat na tiste stevilke gor o Wattih pa luckic.
Luckice ti bodo sle najkasneje v enem tednu na jetra ponoci pa se crka vse to prej.

Osredotoci se na funkcije in zvok.
Pa pocakaj na maj. Ceneje bo pa se garancija bo najmanj dvoletna. Saj je sam se 10 dni.

Pa ce mas kake CDje z MP3ji jih nesi s sabo, da vidis kako kaj bere razlicne,..

Nemec ::

Ja ja sej teh lučk ter odvečnega blišča tud jst sam ne maram!
pa tud bol k študiram se mi zdi bolj pametno da uzamem stolp z enim cd romom kot pa na primer s petimi, k DJ-a se pa tud ne mislm s tem stolpom špilat :)

Ka mogoč veš na ktere funkcije bi moru bit pri izbiri stolpa še posebno pozoren...oziroma da bi blo zlo fajn če bi te funkcije stolp imev?

Caligula ::

Hmm. Ka pa vem. Dober daljinc k ma gor dost funkcij k jih ti dejansko rabis pa malo tistih, ki jih ne :D

V bistvu se mi sanja zdejle ne. Probaj tud malo pogooglat. Kake reviewe prebrat,.. Sicer pa itak vzami enega, ki je v kaki akciji al pa zdej maja, ko bodo nove zaloge. Skratka poglej, da kupis enega novega, ki bo po pormocijskih cenah ne pa kakega starega, ki ga bodo probali poturit mal ceneje kao, da se resijo starih zalog.

Nemec ::

hehe....ja bom vidu kter dalinc bo po velikosti večji, tistga bom uzev :))
Mal težji se mi je odločt k že mamo v dnevni enga Marantz-a na komponente pa je full dobr...sam itaq da se bo lahk ta stolp k si ga bom zdej jst kupu za okol 70.000sit skriv pred marantz-a :(

Zdej se full neki govori da je sony razviv eno novo tehnologijo, ene čipe za bolši zvok k jih je uvedu v stolpe...tud v mini stolpe...drugi pa pravjo da je philips bolši....tko da zgleda da se bom moru res čist sam odločt kaj nabavt 8-)

jest10 ::

Ne poslušaj drugih, ker bo vsak po svoje rekeu. Enim je šit ta znamka drugim tista itd.
Vzemi CD in pejdi poslušat kako mašine igrajo. Le tako boš lahko res zadovoljen z nakupom.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako močan glasbeni stolp?

Oddelek: Zvok in slika
223087 (2410) trojnis252
»

Glasbeni stolp [nakup]

Oddelek: Kaj kupiti
143065 (2694) 5er-->
»

povezava TV-računalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
102024 (1868) Nemec
»

glasbeni stolp (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
714399 (3820) Xgeneration
»

genius sw 5.1 home theatre (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
564006 (3390) jest10

Več podobnih tem