» »

kaj kupiti: mp3 usb predvajalec ali mp3 cd/mini cd prenosni predvajalec?

kaj kupiti: mp3 usb predvajalec ali mp3 cd/mini cd prenosni predvajalec?

randius ::

lep pozdrav vsem na tem forumu!

to je moje prvo 'aktivno' poseganje nanj. najprej se moram sodelujocim na slo-techu zahvaliti, ker so mi mnogokrat olajsali odlocitve o nakupu.
upam, da bo tokrat tudi tako.

moj trenuten problem se glasi:

kaj kupiti: mp3 usb predvajalec ali mp3 cd/mini cd prenosni predvajalec? je presenecenje za mojo (pre)cudovito sestro, ki zna biti kar zahtevna, zato je 'produkt' ne sme razocarati. pravi, da mora biti zadeva zelo lahka, da je ne bo prevec ovirala pri teku.. tako da ze normalni mp3 cd playerji odpadejo, ki so cca. 250g

- kaksna se vam (iz prakse) zdi kvaliteta zvoka mp3 usb predvajalnikov v primerjavi z bolj uveljavljenimi mp3 cd playerji?
- kako je z baterijami (polnilne pri usbjih???)
- usb katerga podjetja mi priporocate ter konkretno kateri izdelek do cca. 30.000 sit?

kaj pravite za sledece modele:

Transcend USB JetFlash 256MB + MP3 iz comtrona: Redna prodaja: 24.900,00 SIT Spletna trgovina: 23.904,00 SIT?
pomnilnik USB Audio Steno 256Mb BP300
MP3 cd Player Waitec RAP,CD/MP3/FM radio (ker je le 150g tezak)

prosim bi pa tudi, ce mi lahko posredujete kaksne res dobre www strani z testi komponent (usbji!!!), kjer so zraven tudi 'consumer's reviews'.

hvala za pomoc!

andrej

Gandalfar ::

Jaz bi ti priporocal novega MuVota. Cena je nekje v tem cenovnem rangu, z eno AAA baterijo zdrzi okoli 10-11 ur. Imam oz. sedaj ima kolegica muvota prejsnje generacije in je zelo zadovoljna.

PARTyZAN ::

iTunes?:D

Mamaplata ::

Pozdravljen !
Nekaj časa nazaj sem bil tudi sam pred tako dilemo. Malo poglej tole :
Nakup MP3
v vsesne slusalke
Mp3 Player
Upam da ti bo v pomoč.

randius ::

pozdrav!

a mi lahko kdo posreduje vsaj eno zares koristno www stran z testi teh reci ter mnenji kupcev

hvala

andrej

Mamaplata ::

Mogoče google ?
Poglej še tole : http://www.mp3players.co.uk/site/uk/use...

azeed ::

kateri je ta novi MuVo ? misliš na NX 128 mega? meni bi najbolj ustrezal 256, ampak ga ni za dobit pri nas... zanima me če obstaja kaj podobnega na 256Mb...
You gotta say YES to another excess!!!

Caligula ::

Vzam na CDje. Vse ostalo je crap al pa predrago. Kaj ti bo ena ura al pa dve ure muske?
CDji so pocen pa na enga gre 170 komadov.
Pa se zgubu bos tak predvajalnik velik tezji.

Gandalfar ::

Caligula: jah ce vec kot 2 uri naenkrat teces potem je itak ze zanimivo... :) Je rekel, da rabi cim lazjega. Cd player to pac ni.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Radeon 9600xt v okvari

Oddelek: Kaj kupiti
103877 (3782) dejan15
»

200GB disk zazna mi ga samo 130

Oddelek: Strojna oprema
185213 (5085) HeXeD
»

nakup računalnika za igre

Oddelek: Kaj kupiti
113570 (3229) r98
»

Računalnik do 200tisoč SIT

Oddelek: Kaj kupiti
10920 (815) LapD
»

mp3 predvajalnik...kateri??

Oddelek: Kaj kupiti
71200 (1067) Nemec

Več podobnih tem