» »

ISDN + ADSL

ISDN + ADSL

iBojan ::

Mah tole ne spada drugam kot sem ;) Kaj mislite o tem da Telekom + Siol nategujejo ljudstvo, da je kao isdn potreben za adsl ?

Gandalfar ::

Pa saj to je ze tko like.. par let znano? Sicer pa v Sloveniji je potreben, ker so kupili tocno taksno opremo, ki ne zna brez ISDN-ja delat :>

Sergio ::

Pozrto, prezveceno, izpljunjeno. Ze 100.000-krat. Zakaj pogrevat. Tko je, jebiga. Je pa res, da dobis ISDN+ADSL za ... erm ... 20.004 SIT? Ugodno IMHO.

Kdorkoli mi bo pa zacel nabijat z visjimi narocninami glede na PSTN, naj pa stvar pribije na ADSL mesecnino, pa bo videl, da je se vedno ugodno.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

iBojan ::

Vem, da je tema vsaj že 1000x pogreta ;) ampak kaj pa bo po prvem ? ali smo v SLO še vedno na Balkanu ?

Gandalfar ::

kaj pa naj bi bilo po tvojem po prvem?

Vesoljc ::

naval isp-jev z vseh strani... all for free :|
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

iBojan ::

for free - utopija ,) mislim, da bo vedno dražje sploh če gledamo tujino ,( Upajmo da se ta 'naša' firma obrži.

Vikking ::

dokler ne začnejo računat glede na količine prenešenih podatkov, je zaenkrat vse skupaj zelo ugodno!

Mavrik ::

Poglej malo kake so DSL linije v naših sosedah in npr. nemčiji, veliki britaniji pa boš ugotovil da imamo kar poceni.
The truth is rarely pure and never simple.

badremedy ::

Tko al tko je res - v sloveniji je 80% sam nategancij in laži. Bogati bojo še bl bogati, revni pa bodo izumrl.
Rad bi samo rekel - NIKOL NE JIT NA KABEL KOT ALTERNATIVO, NIKOL!!!! Sem pri amisu in od tistih parih tednov na začetku je ostala sama drama. Pretok je od vedno 50%-75% od zakupljenega. Se je dogajal tud par tednov zaporedoma da je vsak dan vsaj enkrat za daljse obdobje (od par minut do max. 12 ur) vse skupi vn vrgl in sploooh ni delal.
Sel sem na to ker nabijam eno debilno igrco po netu. Do amisa je 9-11 milisekund, pol se pa tam nekje zatakne in nastane od 50-200 milisekunden zamik. Krasno! Se prav REALTIME ODPADE NA CELI CRTI. Al je buffer na serverju al blokira optika, karkol. NE DELA TKO KOT BI MOGL.
Velik sem kontaktiral z podporo in vec kot slabih nasvetov in obljub od njih ni bilo.

NE KABLA CE BI RADI REALTIME AL PA CE BI RADI TAK BANDWIDTH KOT GA PLACATE!!!! NIKOL!!!
K SE BO PA ORGANIZIRALA VOJNA Z KAKIMI MONOPOLISTI ME PA SAM POKLICTE!!!!!!!

Gandalfar ::

nisi malo offtopic?

badremedy ::

Aja pa se neki: kolegi iz swedije placujejo po 30 eur 100 mb kabel. Fino.

Zgodovina sprememb…

Gandalfar ::

Daj link

cryptozaver ::

Pomoje tole: 4 SIT za ADSL za dve leti ni naklucje. Ali je konkurenca na vidiku al pa bomo placval po prometu, al pa se bo podrazil use skup.

Boki_ ::

Segio: ADSL+ISDN je 19.904 sit.

cryptozaver: Ma jebe se njim za priključnino. Sedaj si morajo pridobiti čimveč naročnikov, da jih konkurenca v EU ne požre. Itak njim se ne gre, da jim daš toliko za priključnino. Oni živijo čez mesec od naročnin. Njim je zagotovljeno, da boš 2 leti dajal po najmanj 5900 sit/mesec, kar nanese 141600 sit v dveh letih, kolikor je najmanj obvezno imeti priključek.
I'm back

dr.J ::

> Aja pa se neki: kolegi iz swedije placujejo po 30 eur 100 mb kabel. Fino.

Ja, bo kar držalo. Vsaj v študentskem naselju zagotovo. Avgusta 2002 je bila naročnina okoli 4200 SIT za dve 100 mbps liniji.

Ali drugače: za bore tri do štiri pire lahko srfaš do onemoglosti. >:D

Aja, zdaj je naročnina na internet že vključena v najemnino. Kot recimo voda.
http://www.afb.lu.se/internetuppkopplin...

Za neštudente je takole: http://www.telia.se/pw/privat/frame.do?...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dr.J ()

root987 ::

Ja, švedom je res lepo. Prav tako kakšnim japoncem. Ampak, kaj ko bi bili za sedaj zadovoljni s tem kar imamo, glede na to da je zelo uveljavljena praksa v tujini zaračunavanje glede na prenesene podatke, da ne omenimo, da je tudi dražje. Mater no, če vam siol ni dovolj, ga pa odjavte pa surfite z kablom/dialupom oz. spakirite pa pejte na švedsko. Šizez... [:\\]
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

hruske ::

za jurja je mojih efektivnih 5 do 10 mbit čist kul.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pocenitev dostopa do ADSL za ponudnike (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
10913817 (8537) micron1
»

ADSL brez ISDN - končno (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
11216741 (11368) Tr0n
»

Siol - konec poceni ADSL? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
1018988 (5666) BluPhenix
»

ADSL za 4 tolarje! Navali narode! :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
716735 (4291) clemmy
»

Telemach kabel ali Siol ADSL?

Oddelek: Kaj kupiti
292307 (1833) Fury

Več podobnih tem