» »

Problem z IR-om na notebooku

Problem z IR-om na notebooku

matic ::

Na notebooku imam IR. V windosih XP ga imam med strojno opremo, nevem pa kako naj pridem do tiste ikonce spodaj ob uri, ki kaze stanje IR-a. Naprave ki jih zaznava okoli itd. Te ikone sploh nimam... in sploh nevem kje lahko ta IR kaj nastavljam in uporabljam!?
-----------------------------------------
podpis: _____________

boštjan ::

kolko je meni znano,rabiš še eno IR napravo,da komunicira s tvojim laptopom(GSM npr.=

matic ::

jaja... mam jest gsm... samo na notebooku sploh nimam nobenega softwarskega vmesnika... nevem kako nej drugace razlozim! Spodaj desno na start vrstici, bi morala bit ikona poleg ure... za IR, ki kaze njegovo stanje... pa je ni!
-----------------------------------------
podpis: _____________

AnWar ::

matic:

Lej pejt na device manager pa tam poisci ir pa spremeni na HP HSDL-2300/2600,vklopi na gsm ir in ga prisloni zraven,pol ti itak po dalo da ti je zaznalo (kot nov modem),ce imas gonilnike jih pac nalozi. Jst imam nokio 7210 in uporabljam prek ir na prenosniku.

matic ::

Jaz bi rad uporabil IR kot komunikacijo z Nokio 3200, da prensem slike na notebook in JAva apps na telefon! Ne rabim ga kot modem..
-----------------------------------------
podpis: _____________

AnWar ::

ja kako pa bos uzpostavil povezavo, (s kablom)? da hoces komunicirat mores vpostavit z ir ali s kablom.Potem uporabi nokia pc suite. V mojem racunalniku se ti doda ikonca s katerim se povezes na telefon, ter potem lahko preneses vse zivo kar ti pase. KAPIS!!!

matic ::

Ja, ja... kapis... samo windowsi imajo tut ze v osnovi eno orodje za delo z IRom za prenos datotek med npr. dvema racunalnikoma.... in do tega bi rad prsu... pa se je neki sfakalo in ne morem prit do tega... pa nevem kako nej zdej to odfakam....
-----------------------------------------
podpis: _____________

AnWar ::

ej ko ti das yraven gsm se ti odpre pac ti da novo ikonco na namizju (send file to another computer). vklopis pa ga tako kot sem ti navedel (zgoraj) v device manger


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Omnia problemčki in nasveti?!? (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1227122030 (30856) Kunte
»

TRON notebook in Netgear wireless ne dela?!

Oddelek: Omrežja in internet
51402 (1402) promocija
»

? printanje in wireless povezava

Oddelek: Omrežja in internet
263247 (2872) Mati
»

Siemens CX65

Oddelek: Mobilne tehnologije
453638 (1808) CubiX
»

MREŽA

Oddelek: Programska oprema
151530 (1335) bojan1

Več podobnih tem