» »

XP in MySQL

XP in MySQL

cryptozaver ::

Po upgadu 2000 na XP ne deluje vec php-MySQL naveza tako kot bi morala. Noce vpisovat v bazo niti ne bere spremenljivk (name - vnosna polja iz html forme). Skripte so OK saj iste delujejo na LINUXU bp in so delovale prej z 2000.
Kaj pri hudicu je treba naredit v XP da bo delovalo. Prosim pomoc sicer bo letel moj PC skoz okno skupi z XP-ji.

;((

marS ::

:D Najboljš da res vržeš PCa skozi okno skupaj z XPji. :D
...no more heroes...
https://ilbis.com/

Trubadur ::

verzija phpja,mysqla???

pokaž še kodo....
Berite Thomasa!

Trubadur ::

a je mysql sploh zalavfan?>:D ;) :))
Berite Thomasa!

cryptozaver ::

Ma valda laufa. Apache 1.3.27 MySQL 4.0.0. Triad phpdev 4.2.3

Mislm da ni to. Sej sem napisal da so zadeve laufale na 2K OS brez tezav. Po upgradu na XP (samo upgrade ne ponovna instalacija OS-a in ostalega SW).
Tocno iste skripte php v povezavi z mysql prav tako lepo delujejo na ta "zaresnem serveru" (LINUX RH) bp.
Sumim da je en kec v OS XP. Namrec atribut celega folderja phpdev je read-only. Naletel sem na en forum in poskusil v promptu odf... atribute. Nic.

Enostavno se ne vpisujejo vrednosti MySQL. Pri kolegu se na enaki konfiguraciji PCa vpisuje le pol spremenljivk 8-O Opazil sem tudi (phpED debuger) da mi ne bere spremenljivk iz html vnosnih polj: input name="neki".

Res ne vem fore.

bradek ::

To je znan "problem" za win sisteme. Nastavit moras permisne folderjev na full access (oziroma vsaj modify) in ne samo read. Pa ne pozabit obkljukat "inherit from parent" in pa "replace permission entries on all child objects".

Trubadur ::

ma dej instaliri vsako posebi
Berite Thomasa!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Postavitev Apache serverja s podporo za PHP in MySQL (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Izdelava spletišč
322245981 (20646) miko22
»

[php] Knjiga gostov

Oddelek: Izdelava spletišč
293078 (2281) darix
»

PHP - nujno! - email forma

Oddelek: Izdelava spletišč
261939 (1621) DonMatejo
»

Php In My sql

Oddelek: Programiranje
221752 (1501) pivmik
»

vpisovanje podatkov

Oddelek: Izdelava spletišč
131018 (938) upirna

Več podobnih tem