» »

Konzola za logitech z-560?

Konzola za logitech z-560?

boris22 ::

Kaj ve kdo mogoče kje bi lahko dobil konzolo za zvočnike logitech z560.Ali pa vsaj kje so pooblaščeni servisi za logitech v Lj.

bmandelj ::

predvidevam da mislis kontrolno enoto

ne bos je dobil nikjer
servis je sicer eventus computers (LJ) ampak je tam nimajo tudi ne dobijo
jaz jo tudi rabim pa je ni za dobit tud logitech je nima sem poslal mail pa so rekli da se ne da dobit
tko da zal no go

LP Brane
There is no greater sorrow than to recall hapiness in times of misery....... Dante Aligheri

boris22 ::

Samo to se mi zdi ful čudno.Sej vem da se ta model zvočnikov ne da dobit več.Samo kaj če se ti pokvari kontrolna enota ali subwoofer in da imaš vse skupaj v garanciji servis ti je dolžen popravit.Kaj nobena druga kontrolna enota od kakšnega drugega kompleta ne paše sem.In kaj potem narediš če se ti kej pokvari vržeš vse skupaj v smeti al kaj.Kaj si potem ti naredil z zvočniki.

bmandelj ::

ja takole je
servis ti da dobropis ali ti zamenja za novejsi model ki ima podobne karakteristike ali pa ponudi z doplacilom druge boljse zvocnike
zal je logitechova politika taka da ko nehajo delati neko serijo produktov se pokvarjenih produktov ne popravlja ampak samo menja

LP Brane
There is no greater sorrow than to recall hapiness in times of misery....... Dante Aligheri


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvočniki Logitech Z-5500 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
33049521 (18015) Matej_K
»

Kako VGA sub priklopiti na reciever

Oddelek: Zvok in slika
81599 (1519) delfinus
»

Logitech z5500, pomoč pri digitalnem načinu

Oddelek: Zvok in slika
382879 (2302) 2mlavric
»

[5.1] Logitech zvočniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19627498 (14754) psytoma
»

logitech z-560

Oddelek: Zvok in slika
131271 (1017) skype

Več podobnih tem