» »

Adsl problem

Adsl problem

kesas ::

Problem je sledeč. ker imam nonstop prizgan racunalnik sem tut nonstop na internetu, vendar mi po dolocen casu vec ne gre gledat internetnih strani in maila kot da nisem povezan na internet. vendar ce grem pogledat na router pise da sem connected, kaj bi lahko bil problem?

CaqKa ::

sam imam enak problem.. po nekem nedoločenem času mi neha delat ftp, http in mail.. irc še veselo dalje laufa...
sam sumim da je za vse kriv MyIE.
če imama enak problem potem imava tudi enakega povzročitelja.. tak da za prvo opiši kak softvare imaš inštaliran (zelo detajlno prosim).
meni se zdi da vse skup deluje kot nek worm/virus ki na random čas izklopi oziroma prepreči dns...
fora je v tem da mi browser niti povezave ne vzpostavi.. niti pipne se nea če gledam tcp view program.
trenutno imam sveže winse brez sp1 in je zadeva delala vredi dokler nisem znorel od uporabe firefoxa (zanič browser) in sem spet zalaufal myie. no.. čez par ur se mi je pojavil zgornji problem.
trenutno sem iz mojega računalnika izbrisal upam da vse sledove myie in gledam kaj bo sedaj.

Zheegec ::

1. Za nekatere routerje so eMule/Bittorent velik problem.
2. Mojemu LevelOne je firmware update takoj pomagal.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

kesas ::

caqka ja cist isti problem mama pomojem. ponekaj casa mi neha delat http,ftp,mail, irc pa tak kot si reko veselo laufa. Instalirane mam win 2000 pro SP3, IE6.0 ...

CaqKa ::

kaj pa myie?
imaš kake viruse?
jaz sem si downloadal testno verzijo nod32 antivirusa in sem včeraj pregledal da imam v imejlih kar nekaj blesavih wormov..
samo tisti fajli niso bili v uporabi ker so bli arhivi tak da mislim da v njih ni problem..
preveri viruse.. magari na Panda Security | Official Website
aja napako je meni pomagal reševat tak da upam da se bo tokrat spet oglasil.. pa zelo vesel bi bil če bi se še kdo oglasil s tem problemom da se čimprej reši.

daj napiši VSE programe ki jih imaš inštalirane.

mare_ ::

Kliči 116, naj pridejo modem zamenjat. Imata Callista 821?

kesas ::

ja jaz mam callisto 821

mare_ ::

Baje da je cela serija teh modemov zanič, ker imajo naložen napačen softwear.

boogoo ::

Ej meni tudi dela podobno. Imam Calisto modem in nek router za lokalno mrežo. Pred cca. 14 dnevi so se začeli problemi. Zdaj zadnje čase, pa naenkrat zgine povezava, iz compov ni dostopa do neta, router pa kaže da je povezan, nakar routerju rečem da se disconnecta in spet connecta, pol pa spet dela lepo dalje. Možno da je kaj na siolu. Uporabljam pa linuxe.

tris ::

No pr men je nek podobnega:

Povezava je kao vzpostavljena dela pa ne nič.
ampak pred časom je pomagalo , da sem restiral calisto, sedaj pa tud to ne gre več.
Ko potem pritisnem ctrl-alt-del se mi izpiše..................
Windows napaka
Pravilni inicializiranje programa ni uspelo(0xc0000017).kliknite V redu če želite program zapreti.

(na netu sem zbrskal nekaj stvari okrog zgoraj omenjene napake, ampak nobene pametne rešitve)


PC moram na novo zagnati..potem je nekaj ur spet OK.
??????

Zdi se mi kot bi se nekaj zaciklalo v Windowsih
Res ne vem ali naj težim telekomu glede calista ali naj naredim format C?????

kesas ::

no očitno je mel siol tezave, kr zdaj ze par dni vse normalno deluje. siol bi lahko dal kako obvestilo oziroma opravilo ven, samo jih zgleda boli k****

badnews ::

meni dela isto.... ugotovil sem da je to zaradi Bit-torrenta... kdo ve kako to odpravit?
preden sem vedel da je to zaradi bt-ja sem klical na siol/telekom pa so rekli da je pri njih vse vredu. lahko da je samo ''port error''
aja pa nimam routerja..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problemi z wireless povezavo

Oddelek: Omrežja in internet
111698 (1514) damjanj
»

[SiOL] povezava se prekinja

Oddelek: Omrežja in internet
212300 (1755) kriko1
»

ADSL Callisto821 router (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
32963438 (27133) JoskoMacher
»

ADSL povezava se prekinja

Oddelek: Omrežja in internet
161822 (1414) Jackal
»

Nova anketa! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ankete
1209249 (9249) moj_nick

Več podobnih tem