» »

Ce vam grejo na jetra vsiljivi flash popupi in reklame.

Ce vam grejo na jetra vsiljivi flash popupi in reklame.

Caligula ::

Priporocam instaliranje google bara za IE, ker vsebuje odlicno blokado za tovrstne vsiljive reklame, ki so ze po skoraj vseh straneh in gredo vsaj meni resnicno na jetra.

Zadeva nima spywera (preverjeno) in itak v IEju lahko odkljukas, da ga sploh ne vidis,..

Najprej sem probal NO! Flash program pa je bolj poden, tanovi google bar pa delo opravlja odlicno!

Gandalfar ::

Ali pa ce si das gor Mozillo oz. Firebirda pa ti se zraven ne morjo spywara podtikat...

Ce pa hoces potem google toolbar za mozillo: http://multizilla.mozdev.org/

Zgodovina sprememb…

Loki ::

alpa instaliras Opero, dobis isto kot v mozilli, samo hitrejse.

Dr_M ::

Loki: no sej firebird oz firefox je biu ze omenjen, je pa mnogo hitrejsi od opere :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Gandalfar ::

Pa nobena reklama mi ne skace po zaslonu :>

Caligula ::

No, saj jaz mam tudi Mozillo sam kdaj rad uporabljam tudi IE zaradi kakih dodatnih programov pa ker v okviru V-COM systemsuite 5 lahko preko proxijev anonimno brskam,.. pa ma samo za opero pa netscape,..

CaqKa ::

lahko pa si inštaliraš myie pa sploh nimaš nobenih reklam.. ;)

cryptozaver ::

Nimas kej razmislat Firefox. Lepo deluje, tudi s certifikati, nic popupov, boljs kot IE prikazuje slo-tech!!! googlov iskalnik v toolbarsu ...

CaqKa ::

boljs kot IE prikazuje slo-tech!!!



smem vprašat kakšne motnje imaš ti, oziroma koliko imaš dioptrijo in kdaj si bil nazadnje pri okolistu?

BaRtMaN ::

no sej firebird oz firefox je biu ze omenjen, je pa mnogo hitrejsi od opere
Ti lahko povem, da ne. Imam nameščenega FireFoxa 0.8 in Opera 7.23 in je Opera hitrejša pri zagonu in pri prikazovanju strani.

Je pa res, da se po prijavi na slo-tech css naloži le v FireFoxu, v Operi in IEju ostane default skin, spremeni se mi le S-T logo.

cryptozaver ::

Caqua?

Mogoce si zrel za kaksen zdravniski pregled ti? Za zacetek predlagam kaksen persencek. Ko bos pa prisel k sebi si pa nalozi oboje in VIDEL bos!

CaqKa ::

trenutno zaradi prisile že dva tedna browsam v tem kupčki OS kode. ne ti meni ja...

Poldi112 ::

Opera je boljsa kot Mozilla. Se vedno pogresam shranjevanje odprtih oken in open in background opcijo pri desnem kliku na link. Je malo hitrejsa, ampak to mi ni pomembno. Upam da jo mozilla kmalu dohiti.

BaRtMaN ::

Pri Operi imaš na voljo če middle click (kolešček), ki mu lahko določiš funkcijo. Privzeta in najbolj uporabna je open in background page. Tako lahko ob pregledovanju svežih tem preprosto naklikaš vse zanimive naslove in hitro preletiš celo stran s svežimi temami.
EDIT: Middle click isto dela v FireFoxu 0.8!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaRtMaN ()

Dr_M ::

BaRtMaN: uuu....mozilla pa tega nima ze od vsega zacetka...pa se neki casa ne bodo mel... 8-O 8-O :\ :\




:\
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

CaqKa ::

tudi v myie dela midle click tak...

ginekolog ::

Al pa imaš Myie in nimaš reklam, pa vse dela .
Divers do it deeper.

CaqKa ::

zgleda da smo nekak v treh taborih.. mozila based, opera ter IE based :)

Dr_M ::

hja....jest lohk s ponosom recem, da sm opero vrgu dol po 10 minutah uporabe, mozilla je pa ostala dolgo casa, potem sm pa presaltu na firebirda oz firefoxa. :) :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

BaRtMaN ::

No, jst ti pa povem, da sem naredil ravno obratno z Mozillo.

Vikking ::

zanima me če se da in kako.... iz mozille firefox izvozit gesla za backup ali ob primeru formatiranja računala, da lahko potem gesla lepo nazaj uvoziš... za bookmarks je simpl za gesla pa nevem kako!

Gandalfar ::

Vikking: kr cel profil skopiri


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Maxthon 1.1.067 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
786508 (6420) Matev
»

Firefoxu je uspelo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
986881 (6881) Bakunin
»

Nova anketa! (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
556370 (6370) CaqKa
»

Nova anketa! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ankete
1209256 (9256) moj_nick
»

Mozilla Firefox 0.8, Thunderbird 0.5, in prenovljen portal MozillaZine

Oddelek: Novice / Brskalniki
405640 (5640) MrStein

Več podobnih tem