» »

Katera Matična Plošča?

Katera Matična Plošča?

matey ::

Pozdravjeni, moj prvi post z resnim vprašanjem;

nekako se nemorem odločiti med ploščama: GA-7N400 Pro2 in A7N8X-E Deluxe

Zmeda je totalna. Prosim, svoja mnenja dobro utemeljite saj mi drugače neboste pomagali, če bo samo vsak za svojo navijal. ;(
Procesor, ki ga bom dal gor je pa barton 2600+ sigurno bo zaklenjen, a bi ga kljub temu rad pošteno navil. >:D

Urajmal ::

Vzem rajš abitko nf7-s 2.0 al pa epoxa 8rda3+ oz. tanovejšga saj imata vlko večji potencial za navijanje kot pa asus oz. leadtek
(ali pa se motim)...anyway...upam da te nisem razočaral...;)

Eleven ::

Obe sta super plati, tko da kerokol boš vzel boš zadovolen .... jaz mam Asusovo pa je super:)

Tilen ::

v nekaksnem istem razredu je tudi NF7-S od Abita. Zakaj bi se odloco za njo? ZLO veliko userjev ima to plato kar se samo po sebi govori da ni slaba! posledicno bos za plato lahko izbral med mnogimi modanimi biosi za plato (made by TICTAC) ki so zlo zlo dobri in pa v forumih ti bo vlko folka znalo kaj helpat ce kaj nebos razumel ali bilo kaj. Je pa tudi ubijalska plata za navijanje. Sorry kr se nisem moral osredotocit na tisti 2 plati ampak ne m,orm kaj glede njih povedat kr jih preprosto nimam. Naj se oglasijo tisti ki jih imajo in podajo UTEMLJENE razloge za ta oz oni zakup.

lp, Tilen
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Eleven ::

Jaz mam na svoji A7N8X Deluxe procesor 2100+ navit na 210X11 pa dela bp, rame mam pa 2X512 Twinmos!
Tko da tut ta plata ni od muh...

TribesMan ::

Če si izbiro omejil na omenjeni plošči in bi rad navijal ti priporočam da vzameš Asusovo. Če pa iščeš najboljšo ploščo za navijat pa definitivno izbiraj med Abit NF7-S ter DFI NFII Ultra Infinity. Sicer slednje pri nas skoraj ne moreš dobiti je pa najboljša plata naokoli. Abitka pa se je itaq že premnogokrat izkazala kot stabilna osnova za navijalske podvige. Gigabytke pa za navijanje ne priporočam, ker kot prvo nima lukenj okoli socketa za pritrjevanje večjih hladilnikov, pa tudi razen nekaj svetlih izjem se te plošče niso izkazale kot dobre navijalske... Epox 8RDA tudi niso slabe... sam mam raje Abit.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Caligula ::

Preberi se TUKAJ

matey ::

vam bo to kaj pomagalo: klik :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero ploščo za AMD je

Oddelek: Kaj kupiti
382340 (1188) ČIP 008
»

Nova MAMAPLATA (glede na mojo konfiguracijo) ?

Oddelek: Kaj kupiti
261293 (948) Dr_M
»

Katero nForce2 plato (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
47930424 (17019) Jaffa
»

Matična plošča za AMD!

Oddelek: Kaj kupiti
371521 (938) Fury
»

Vprašanja glede NF7-S in EP-8rda3+

Oddelek: Kaj kupiti
281566 (1152) GUFY

Več podobnih tem