» »

COMPEX ReadyLINK RL2000A

COMPEX ReadyLINK RL2000A

mazy ::

torej mam mrežno v stari 486-ki ki sliši na ime COMPEX ReadyLINK RL2000A-pnp (REV.A) in čim na njej je DAVICOM DM9008F. iščem pa driverje za windows 3.11 pa če bi mi še lahko kdo objasnu nastavitev tcp/ip protokola na teh winsih.

hvala

ToniT ::

Gonilnike lahko dobiš pri meni (mail v profilu). Povej, kaj te zanima v zvezi z TCP/IP v windows 3.11?

mazy ::

sm ti poslal mail.
pa še drugi če vete:
kak instaliram tcp/ip protokol in kje ga dobim in kak pol nastavim net? isto ko maprimer win98? ip od serverja vpišem pa dns strežniki od ponudnika neta pa je?

ToniT ::

Gonilnike za mrežno kartico sem poslal po mailu.

Ko boš inštaliral mrežno, si potegni iz ftp.microsoft.com – direktorij je /bussys/clients/wfw še datoteko wfwtcp.exe in tam je tcp/ip za windows 3.11, ki ga lahko inštaliraš kot protokol.

mazy ::

hvala toniT protokol je že dol ampak čudno na mail nism dubo čist nč. pošli še enkrat prosim al pa pošl na tale mail.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mazy ()

ToniT ::

Mail je velik cca 700k.
Pošiljam na drugega!

mazy ::

ToniT najlepša hvala!

mazy ::

ok instaliram dos6.22 pa winse gor pa instaliram mrežno pa tcp/ip pa rebootam. že pr zagonu dosa je težilo da mrežne ni pa nekih fajlov ni možn nastavt pa bla bla pa zaženem wine pa pa napiše da rl2000 ni mogoče zaznat nej še enkrat nastavim. wtf sm tuki narobe delu?

mazy ::

zdej sm mal bolš pogledu in ko louda vse napiše compex readylink .....xxxxx pci network......! wtf ta stvar ni pci ampak isa vodilo!

mazy ::

zdej pa odstranim pa dodam nic NE2000 compilant pa tcp/ip gor pa dela. rox! samo se xp mašina pa 3.11 ne vidta in na pinganje se tut ne odzove. kaki predlogi?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows je dopolnil tri desetletja

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
199749 (7560) opeter
»

Moj Linux je boljši kot ... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Operacijski sistemi
11926369 (23612) BigWhale
»

Vas prvi OS? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
826118 (4545) BigWhale
»

Ali je možen vdor v računalnik če niso naloženi Winsi

Oddelek: Pomoč in nasveti
161482 (1087) roscha
»

Lan med win 2k inwin 98se (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
654921 (4157) Klemenn

Več podobnih tem