» »

Colin McRae Rally 04

Colin McRae Rally 04

kilergas ::

Je ze kdo sprobal demo? men se zdi kar 1000x bolsa od colin 3,pa se brez gume sm ostal sred voznje:D

kajzer ::

Ja je boljša od 3, ki je bla čista polomija. Grafika je mal boljša, sam zelo motijo neke nemogoče fore, kot je npr. kamen 5cm visok pa ga ne moreš premaknat! Halo?! Drugač pa tole bom že cele dneve špilu!:D

Tilen ::

Koncno so naredili en korak naprej KONCNO ampag igra se mi zdi se dalec od tega da bi bla izpiljena, poleg tega, kot je ze blo omenjeno, se lahko s polno hitrostjo zaletis v neko majhno tablico in te nabije na 0 kM/h mislim... ne vem a so ti pr Codemastersu slepi al kaj ? Morem pa pohvalit ZVOK! Nekja nevrjetnega, vsaj tisto na zacetku in potem med igro. Igra je boljsa od ostalih CM do zdaj vendar se dalec od tega kar bi bili za taksno placo sposobni ustvarit pri Codemasters.


ps: to je samo moje skromno mnenje



Tilen
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

kilergas ::

Mogoce bomo pa v celi verziji podirali tablice z napisom "limit 50" :D Zvoki so pa enkratni,.sam upajmo da nebodo vsi avti meli enak zvok,.pol bo spet crap:P

Tilen ::

točno tako, sem pa 100% da jih ne bomo podirali.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

NoOrdinary ::

Men je obupna. Kaj je bolsga kot na cmr3? men se zdi totalno ista, se plate so skor iste, samo zakrivl so jih mal drugac(kanal pa polja pr japonski, drek-asfalt combo z tunelčki pa 180 ovinki pr usa, no pr finski sicer ne vem kva nej bi se spomnli samo saj okolica bi lahk bla mal drugacna). To z kamni pa to je že kr mal smesen, sploh v usa na tistmu ovinku k prides na asfalt, saj u demotu bi lahk dal plate k niso tko ocitne. Men je bla sicer trojka cist u redu, ne vem zakaj je folk tko ni maral, vzdusje je blo super, fizka delec pred cmr2 kje je avto isto nosil pr 20 al pa pr 150 kar jest u rl se nisem opazu:), pa super proge, sploh španija mi je bla ubijalska.
Mam pa tak filing da je cmr4 cmr3+tist kr ns je tm motil. Se prav mp, championship z vsemi avti pa lahko si slovenc:P Je pa prsu keksen let prepozn... No ne vem, to je moje mnenje, vabljeni da me prepricate u nasportno:)
p.s.: aja, pa ne vem, jest jih ne bi podpiral pri tem da se kr misljo zgleda da je ps2 skor isto k PC in da mormo gledat isto grafiko u mal vecji resoluciji, da bonbončkov v demotu(saj upam da bojo samo kle:)) v stilu "adjust your TV" sploh ne omenjam

kilergas ::

Nevem od kje tebi da ma cm3 bols fiziko kot cm2,4....-pr cm3 je kot da bi skoz streho zabil en kowc pa se avto premika okol tiste osi,.sam na mestu mal obrnes pa mas zadek ze pred nosom,..:P

NoOrdinary ::

probej vozt cmr2 tko koker bi vozu navadn avto, pr takih hitrostih. Avto odnasa pr 40 cist isto koker pr 140, samo zarad hitorsti te pac ne odnese iz ceste. Ce bi fizka stimala pr 40 podlaga ne bi mela takga efekta koker pr 130. Glede gune bucke pa ne vem, sem vidu precej slabso fizko koker u cmr3, mi pa povej eno bolso(za rally spilo), u trojki se men avto obnasa bols koker u dvojki. Ampak mene zanima kva je pr 4ki bols?!?
Zgleda da bo treba pocakat na NFS rally al neki, ker imho je za PC NFS serija edina se igralna kvazi-realistična dirkačina.

R0K ::

Ah isti shit kot Trojka.

Od Colina 2 je edina dobra avto igra le še F1 Challenge 99-02 z modi (GTR, ETCC).

Upam da bo nova Toca kej boljša ...

freserovski ::

Hehe, komedija, sem se zaletel, potem peljal naprej in me je kar naenkrat začelo prehitevat moje lastno kolo :D
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

Romčy ::

Meni je kar všeč. Seveda je podobna trojki sej so jo popravljali ker so z njo totalno zgrešili, če bi delali vse na novo ste lahko sigurni da nebi danes igrali demo ampak čez par let. Spomnite se kolko vode je preteklo med 2 in 3-ko. Zvok je res končno carski škoda samo da ne dajo notri še cviljenje diferencijala ker uno ful zapali ko spuščajo gas. Končno je tudi igranje po netu kar bo igri ful podaljšalo življenje ker nabijanje po netu je komaj uno pravo, drugače te kmalu mine. Fizika je v redu , ostalo pa bi lahko še malo izpilili ampak tako in tako popolna igra ne obstaja in verjetno nikoli ne bo. Mogoče v petki, če ne bodo spet vdarli mimo in na hitro nardili šestko ,da še malo pokasirajo. Aja probajte razbit avto totalno, boste začeli vžigat(verglat avto) No sej bo vžgal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Romčy ()

boych ::

Men je všeč, sam so eni reklamni panoji malo pretrdi!:D .
Drugače pa bo za igrat!
Glede trojke je carska!
AGGRESSIVINLINERULESTHEWORLD

Pat_MaGroin ::

Meni je pa CMR4 na XBOXU totalno nora in uzivantska. Res so se potrudl. Po mlacni trojki, je 4 res 1A.

LP

Aja, na PCju mi pa suxa Demo :-).

SPET gnil console PORT, fantje :-).

Deathlike M Tito ::

fantje spil je nrjen 95% aint finished jet!!

men osebno je zdeva bol kul kot 3jka sama voznja in se posebi zvok auta. fizika poskodbenega modela je tudi zelo popravljena. sam jst bi rt vidu da bi bla tud mal arkadna zadeva notr kot v 2jki kjer si pelu kroge ob muzki tist sm drgnu zarad muske k je dala se vec zagona za igranje.

glede kamnou in reklam (tiste k se ne premaknejo so ulite u tla :D ) itd.. ce bi teli met realistiko pa bi se pac kamen premaknu po trku se bi auto premaknu se za kak metr in obstau aint goin anywere!!! zaklucu si stage oz. npr. ameriko do it all over again!! to hocte? po usakem trku z feltno in zaklucs ceu stage? ish dont think so!! >:D

pa da bi se use premikalo folk? eni so-smo srecni d lohku 4ko "gledamo" use na high. ce bi dali se kake detajle kot da se usak kamen premakne, podres ograjo... bi mogli met usi k bi teli uzivat v grafiki res ornk noro grafo.

Se to !!! sovoznik ti zmer rece DONT CUT!!! :P SO THINK BEFORE YOU MAKE THE TURN:D :P
do what i say not what ive done!

KTr1sk ::

In kdaj izide sploh Colin4 za PC?

T(he) Boss ::

Je ze kdo probal poganjat ta demo na radeonu 7xxx? Ker :

Supported Graphics Cards
--------------------------------------------

• ATi Radeon 8xxx, 9000, 9100, 9200, 9500, 9600, 9700, 9800
• nVidia nForce 1 & 2, GeForce, GeForce 2, GeForce 3, GeForce 4, Geforce FX 5200, 5600, 5700, 5800, 5900, 5950

;( ;(
P.S.: Meni na radeonu 7200 ne dela.Driverji pa so stari mogoce 2 tedna.

Zgodovina sprememb…

Deathlike M Tito ::

ce jo ni na spisku jo ne podpira!!
do what i say not what ive done!

T(he) Boss ::

Hja, samo je to zelo cudno, ker je zmoglivejsa kot geforce 1&2 >:D

Deathlike M Tito ::

v pogonu se razlikujeta gf in radeon lohku je tud tu razlog zakaj ne podpira.

jst sm meu lih tku radeona 7200 pa mi ni zalaufalo matrice ztu ker jo spil ne podpira.
do what i say not what ive done!

Thanatos ::

> Zgleda da bo treba pocakat na NFS rally al neki, ker imho je za PC NFS serija edina se igralna kvazi-realistična dirkačina.

kaaaaj ? 8-O NFS HP2 in NFS: U sta zate kvazi realisticni simulaciji?

Deathlike M Tito ::

spet en tak k ne razlikuje realizma in arkade8-O 8-O 8-O kot en k je prjavu d je CS realizem8-O >:D
do what i say not what ive done!

NoOrdinary ::

spet en k se ni prebrodu slovenscine u sredn sol. Kje pise da je NFS realizem. Je pa sigurn najboljsa dirkacina na PCju pa k ni cista arkada (arkada je zame generally oz kej kjer avto ne zdrsava, kjer je dost vseen a ovinke predrajsas po ograj al zavijes, ker se mrbit ubadas s streljanjem raket na nasprotinke al kva jest vem kva). Je pa po fiziki NFS: porshce delec pred cmr in sploh ne vem kva se spet tok bunite, a ste placan od codemastrov al kaj? Mislm eni se res ogrozne pocutite ce enmu slucajn ni vsec ista spila k vm. Napisal sem zakaj mi cmr4 ni vsec, od fizike so bojda dodal to da se simulira vsak kolo posebej kr roko na srce dela GPL ze ne vem kok let in da sem tm to zares pozna kle pa tud zgruntov nisem dokler nimem prebral tega. Ce je kermu vsec ok, ce pa ze pluva cez moj post pa naj saj argumentira kva mu je blo vsec al pa samo napise cmr4 mi je najboljsa spila sploh!!1. Pa ne vem, a znate napisat kej vec koker enovrsticnega komentarja z miljon smajliji? (se opravicujem tistim k jih ne:P)

Deathlike M Tito ::

fizika auta v NFS sux big tajm tko da ne najedat da ma bol fiziko k cm4 al pa 3 al pa 2 ker NFS je totalna arkadna spila JAVOL!!! WAKE UP!!!
do what i say not what ive done!

R0K ::

Govori se o Porše seriji, ki ji noben CMR ne doseže do mezinca ...

Thanatos ::

oridinary, nehaj se pritozevati preko drugih ce se sam ne ves o cem pises :| kako naj mi vemo da imas ti v mislih samo NFS 5ko (porsche 2K) ko pa napises "imho je za PC NFS serija edina se igralna kvazi-realistična dirkačina". Omenjeno verjetno ne bi trdil ce bi mogoce sprobal novejsa dela (hot persuit 2 in underground) saj bi videl da je EA popolnoma vrgla stran kaksne mislil o realizmu.

C_maniak ::

če se vrnemo nazaj k topicu.:D

razočaral me je. kot trojka. ok, grafika je res mal boljš pa to (ampak ni bog ve kaj), arkada je pa še vedno (sicer nism kej dost vozu, sam driftat npr. sploh ne gre v kakem 180° ovinku). jez bi mu dal raj ime CMR 3,5, ker ni nekih bistvenih sprememb. mogoče so še poškodbe mal na višjem nivoju.
in ja, MP je lep dodatek, se strinjam.

Vikking ::

že dolgo čakam, na neki tazga kot je bil NFS5 Porsche unleashed po svoji fiziki, razočaranje je bilo strašno pri naslednikih hot prsuit 2 in underground,, sm pričakoval več od collina 4, in spet bom moral čakat na pravega naslednika nfs5, colin4 bo pa tačas dokaj dobro nadomestilo namesto pasjanse!

jRk0 ::

Nisem se sprobal, ko bom vam povem. Res pa je skoda, ce pravite da ni realizma nikjer vec.

Mislim nfs porsche je star 4 leta pa je se vedno zakon spil...tudi colin 2 se se zdaj igra, medtem ko vsi drugi spili hitro zastarijo.
You fuck up once, you loose two teeth.

R0K ::

Najboljši je pa itak LFS!

Njem manjka edino vstavljanje coustom avtomobilov, prog ... drugače na zelo zleo visokoem noviju, v bilokaterem pogledu.

S2 bo naredla cel raztur na sceni ko pride ven ..

jRk0 ::

LFS meni postane ful tecn, ker je presneto pocasn:) nic adrenalinskega se ne dogaja...
Naprimer, ce se IRL peljes z avtom 140 po eni osti cestiki je presneto adrenalinsko...tega pr LFS ni...

Pr NFS:U je ta filing sakramensko dober :)

dovolj o drugih igrah, lahko odprete topic o realnosti avtomobilskih iger:)
tu naj tece debata o novem colinu :)

no Warez. ;)
You fuck up once, you loose two teeth.

Thanatos ::

andrenalinsko pri lfsju je ko zaoblvadas zadevo in gres potem dirkat proti drugim ki enako dobro obvladajo. lfs je dirkanje v pravem pomenu in ni delana za pridobivanje obcutka hitrosti kot je zato nfs: u.

ze spet sel oftopik... :8)

verjetno bo moj kolega postavil dedicated server za CMR4 ce bo ta vreden tega in ce bo dovolj folka. Kolikor vem bo celo collision off mode tako da bo uzivantsko vozit tudi z visokim pingom.

LojzePek ::

Če kdo nabija rekorde prog lahko da na net svoje čase, zaenkrat nas je samo 8 slovencev gor.

Rezultati rekordov


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Colin McRae Rally 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11210013 (1238) opeter
»

DiRT 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15815443 (7705) TechBeats
»

Richard Burns Rally je med nami (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13310811 (5840) mzidy
»

NFS Underground 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
596293 (4378) Dead_slayer
»

Colin 4 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1408512 (5691) PrimozR

Več podobnih tem