» »

Guild Wars

Guild Wars

««
6 / 10
»»

Tr0n ::

Začel se je januarski beta dogodek.

Uzivajte! ;)

Predator ::

so kar dosti popravili/spremenili od zadnje bete...
...pa tudi dodali par bugov :)

samo tole je cedalje bolj podobno koncnemu releasu, upajmo da cimprej final izide:)
Building a better mousetrap merely results in smarter mice.

Tr0n ::

Mini me party ob koncu januarskega beta dogodka. :)

Slika Slika Slika

Tr0n ::

Hrvaška Guild Wars oboževalska stran Guild Wars Centar tokrat gosti 29. petkov mini intervju.

Tr0n ::

GWS prireja naslednje tekmovanje, kjer bo eden izmed obiskovalcev povabljen v Guild Wars alpha test! :)

Postanite Guild Wars Alpha Tester

Tr0n ::

Februarski beta dogodek, ki se bo po novem začel 18. februarja ob približno 9. uri, bo predstavil v celoti spremenjeno regijo kontinenta Tyria, natančneje regijo Ascalon, ki bo postavljena v čas pred napadom Charr pošasti in bo vsebovala nove queste in informacije o ključnih likih v igri.

Februar BWE Ključi

strictom ::

Ali bo možno sploh še dobiti key, ker na vseh teh straneh ki si jih navedel so bila samo tekmovanja?

Tr0n ::

Ja, s pomocjo teh tekmovanj dobis kljuc za naslednji beta dogodek. To je za ta mesec edini nacin, kako prit do kljuca. :)

Tr0n ::

Takole izgleda nov oz. star Ascalon pred napadom Charr pošasti. Vse slike so in-game.

Slika Slika Slika Slika Slika

Katakombe

Slika Slika

Tr0n ::

V sodelovanju z ArenaNet in uradno Guild Wars stranjo vam Guild Wars Slovenija tokrat že drugič predstavlja tekmovanje za BWE (Beta Weekend Event) ključe! :D

Februar BWE Ključi @ GWS

Tr0n ::

Uradna Guild Wars stran je izdala novinarsko izjavo in tako končno naznanila izid igre, ki bo 28. aprila! :)

http://guildwars.com/press/pr08-02-14-05.html

Ogledate si lahko tudi kratek video posnetek kraljestva Ascalon pred vojno, ki ga bo možno preizkusiti na februarskem beta dogodku.

http://www.guildwars.com/downloads/movies/GwGamePlayFeb05-wmp-lg.zip

strictom ::

Ta igra nebi mogla biti bolj po mojem okusu, vse kar sem kdaj želev v igri so tile "carji" zadeli!

Komaj čakam na petek... A bo ob devetih zjutraj ali zvečer?

Drugače pa *slin* *slin* Can't wait... Have to play... must skip school...>:D >:D >:D
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: strictom ()

Tr0n ::

150 kvalitetnih slik (1280x1024, 4xAA), ki prikazujejo različne predele kraljestva Ascalon med februarskim beta dogodkom.

Tukaj samo nekaj izbranih.

Feb BWE Feb BWE Feb BWE
Feb BWE Feb BWE Feb BWE
Feb BWE Feb BWE Feb BWE

dvince ::

Za tiste, ki ste ze testirali Guild Wars in igrate WoW, je kaksna primerjava med WoW-om ali je to cisto drugacen spil po nacinu igranja in nasploh..me prav zanima ce bo Guild Wars odzrl kos pogace Blizzardu :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dvince ()

Tr0n ::

Ne, naceloma jih ne mores primerjat ker je eno klasicen MMORPG, drugo pa tekmovalen RPG s poudarkom na skillu igralca, instancnimi svetovi, globalnimi serverji (torej brez shardom, realmov,..) in lestvicami ter single player zgodbo, torej PvE misijami, ki se bodo nadaljevale skozi dodatke. Potem pa je tukaj se odsotnost mesecne narocnine in skill sistem podoben konceptu igre Magic: The Gathering.

strictom ::

Najboljša fora je bla ko sem tisti Gwen v ascalonu flavto prinesel pa se je zahvalila potem pa čez nekaj časa začela sem pa tja lavfat pa ji je nad glavo pisal *sniff*... js sm pado s stola misleč da punca uporablja flavtko ka0 za drogiranje *snif* *snif* loooooooooool
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Tr0n ::

Lol. :D

S tisto flavto te lahko med bojem zdravi, ce ti health pado pod doloceno mejo.

strictom ::

mene ni nič zdravla, hodla je okolo mene pa govorla kk ma neki Mac al kdo že enga hudobnega bika, pa najdela kak sem pogumen[:D, ko so me pa tisti volki pokončali si je pa še naprej pela... that b****:)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Tr0n ::

Kot zgleda se je ArenaNet odlocila posneti zvok za NPC talk. :)

http://gw.tr0n.org/modules/news/

Tr0n ::

Ce se kdo ni prebral.

EU Prednarocila!

Tr0n ::

V sodelovanju s spletno trgovino 3D Svet vam Guild Wars Slovenija predstavlja posebno ponudbo za vse obiskovalce strani.

Ob prednarocilu igre Guild Wars boste namrec delezni popusta v vrednosti 2.000 SIT! Na voljo bo tudi Collector's Edition.

http://gw.tr0n.org/modules/news/article.php?storyid=329

strictom ::

Zelo vredo od GWS in 3D Svet... Pohvalno.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Tr0n ::

BWE marec se je pricel!

Ce vas zanima, kaj je novega, kliknite semkaj. :)

strictom ::

/me doesn't have a key:'(
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

goranTNT ::

Me to.

nurmaln ::

jest bi tud mel kak key da vidim ta špil

Witboy ::

me 2

Tr0n ::

Zadnja dva dogodka (torej sedaj 18. marca in 15. april) sta samo za tiste, ki so igro prednarocili. Je pa bilo ze cez 5 dogodkov pred tem, torej dovolj priloznosti za igranje.

Igra izide 28. aprila.

Tr0n ::

Guild Wars Trailer

Samo do jutri (10. april) se lahko izkoristite popust v vrednosti 2.000 SIT pri nakupu igre. Vec informacij tukaj.

Tr0n ::

Can you feel it? >:D

Se 5 dni.

Predator ::

Če bo poštar s pošiljko zamudil bo tepen:) .
Building a better mousetrap merely results in smarter mice.

PaJo ::

Hehe, jaz tak ne vem ce bom mel cas prvih nekaj dni igrat, ampak potem, ko bom imel cas, mora postar zagotovo dostavit paket :D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Tr0n ::

Are you ready?

8-O

Tr0n ::

Sedaj ko je igra zunaj, ste seveda vabljeni tudi na slovenski Guild Wars forum na strani Guild Wars Slovenija.

http://www.guildwars.si/modules/newbb/

:D

pingec ::

zej ko je igra zuni pa nobben več nič ne pove kakšna je pa mal opiše napram druge :)
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Tr0n ::

Imas na Guild Wars Slovenija polno opisov na prvi strani. :)

Igra je, tako kot sem pricakoval, velik uspeh. Vse razprodano in trenutno na prvem mestu na stevilnih lestvicah.

Tak da, ce se je kdo nima, ga je lahko sram. ;)

strictom ::

/me je sram.

/me bo kupil igro ko se mu bo denar narisal na računu :)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Tody ::

huh kumi imam čas da preberem forum kaj šele da bi igral špile....

Tr0n ::

Heh, jaz sem tudi v sluzbi od 8 do 17, ampak za GW se vedno najde cajt.

strictom ::

Js sem enkrat cel dan šprical da nebi zamudil začete GW preview :)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

gumby ::

/me je ze zasvojen:D

NomadicJedi ::

Kje lahko igro kupim? (V Mariboru)

Tr0n ::

Hmm, povprasaj v VideoTop-u, BigBangu ali BOFutu. Drugace pa Mantis in 3D Svet.

Tr0n ::

Še nekaj zanimivih statistik. :)

http://pc.ign.com/articles/617/617881p1.html?ui=rssFeed

Guild Wars je že tretji teden zapored #1 po svetu in tako največkrat prodana igra v mesecu aprilu, torej v treh pičlih dneh (28. april je bil uraden izid). V prvih nekaj dneh je bilo aktiviranih približno 250.000 accountov v ZDA in EU ter preko 500.000 beta accountov v Koreji, kjer bo igra uradno izšla šele v drugi polovici tega leta.

Pa še eden članek na CNN.com in posnetek boja dveh trenutno najboljših Guild Wars guildov na sejmu E3.

Gandalfar ::

Tr0n: mas mogoce te stevilke za WoW

Tr0n ::

Nimam, ampak se najde na Googlu. :)

strictom ::

Gandalfar, offtopic si bil :D
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

ahac ::

Nekaj časa nazaj je bilo naročnikov na WoW miljon in pol, od tega v US 800.000 in Evropi 500.000... ostalo pa v Koreji, ampak številke od tam se težko primerja z našimi zaradi PCbangov.
Govorimo seveda za naročnike.. ne prodane izvode.

Takole so pa izgledale vrste za predprodajo WoW na Kitajskem:

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Tr0n ::

To bo GW hitro prehitel. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Tr0n ::

http://www.guildwars.si/modules/news/ar...

Zaradi naraščajočega števila slovenskih Guild Wars guildov sem se odločil, da sestavim krajši seznam z nekaj informacijami o posameznem guildu in njihovih voditeljih.

Zato naprošam vse vodje guildov, da mi na elektronski naslov troncek@gmail.com čimprej pošljejo naslednje informacije (* - obvezno):

# ime guilda in kratica (*)
# ime / vzdevek voditelja ter njegov elektronski naslov (*)
# tip guilda (PvE, PvP ali oboje) (*)
# trenutno število članov (*)
# logotip (slika v formatu JPG)
# URL naslov domače strani
# kratek moto guilda

V primeru zadostnega števila prijavljenih guildov obstaja tudi možnost izvedbe slovenske Guild Wars lige oziroma lestvice, ki pa je trenutno še v fazi načrtovanja. :)
««
6 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

World of Warcraft vs Guild wars (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
67259767 (12797) kr?en
»

Guild Wars Factions

Oddelek: Igre
322408 (1273) stražar

Guild Wars 2

Oddelek: Igre
313095 (1835) Tilen
»

Guild Wars Nightfall (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1007862 (5652) luukz
»

Brezplačen Guild Wars Vikend

Oddelek: Novice / Igre
143687 (3202) Tr0n

Več podobnih tem