» »

Guild Wars

Guild Wars

««
10 / 10
»
»»

mojsterleo ::

Hvala Tr0n, sem dobil povabilo. Sicer je dogodek še kar daleč ampak bom zdaj malo bolj spremljal sceno da bom lahko kar najbolj izkoristil event :).

PS: A factions dodatek bo na voljo samo posebej ali se bo dalo dobit tudi gw+dodatek v enem paketu? Če bo pvm demo zanmiv bom mogoče kupil, ampak kvečjem če bo oboje skup (da je ceneje :P).

Tr0n ::

Factions je samostojna igra ali dodatek. To pomeni, da jo lahko kombiniras z originalno igro ali pa jo igras brez. V tem primeru seveda nimas dostopa do PvE materiala originala, ampak samo do Factions.

Vsako poglavje pa bo imelo na voljo 6 core poklicev originalne igre ter PvP, ki bo skupen vsem dodatkom. Zadeva je zasnovana tako, da bo tudi tisti, ki bo recimo imel samo nekaj poglavij, se vedno konkurencen v PvP ali GvG proti nekomu, ki bo imel vsa poglavja. Vec poglavij imas, vec imas torej izbire med poklici, skilli ipd. ne pa tudi prednost v moci ali tekmovalnosti.

Ce bo kak popust za oba skupaj, pa ne vem. Bodo pa 28. februarja na voljo prednarocniski paketi za Factions.

Tr0n ::

Dobili smo svetovnega Guild Wars prvaka 2006 - The Last Pride [EvIL]! :)

Clanki, slike, video posnetki in komentar z finala iz Taipei na spodnjih naslovih.

http://www.guildwars.si/modules/news/article.php?storyid=645
http://guildwars.com/events/championship/default.php

Tr0n ::

Preizkusite Guild Wars Prophecies - 10 urni brezplačen demo!

http://www.guildwars.si/modules/news/article.php?storyid=829

stražar ::

Priporočam še vedno gw1, veliko folka se vrača.

Guzzy ::

kaj pa HA se še kaj igra? ker bi ga mogoče spet igral sam če tam ni dovolj folka nima smisla, saj ima ogromno playerjev že veliko fame-a, jaz pa sem ga že od začetka zlo težko dobil zarad random teamov, sam ali je samo men težko dobit fame al je to na sploh težko? (Na začetku, ko si še brez ranka)

thx

Guzzy ::

En problemčič, včasih me prime igrat GW, in ko zalaufam igro mi vse updata, downloada 10KB/s. Kar pomeni da vsakič, ko grem v drugo mapo moram čakat po 3-5 minut kar je zelo moteče. To so serverji al mam kaj narobe nastavljeno?

Tr0n ::

Prvic downloada, drugih dekompresira oz. instalira. GW pozenes z -image in ti bo vse updejte downloadalo in dekompresiralo.

stražar ::

ja to vedno naredi,ko so novi updati:)
sicer pa se v GW1 zadnji čas igra večinoma za hom title, pa factionse,tisti zagreti pvpejaši pa arene in gvg.

stražar ::

ravno pretekli vikend je bil festival in veliko folka online , tudi stari igralci hehe

stražar ::

še nek me zanima glede gw1-koliko visok rank potrebuješ v arenah da lahko daš kipec v hom?

Guzzy ::

Misliš za gladiator title track? Potrebuješ rank 3 ali 2k točk.

stražar ::

da, gladiator , comander pa codex mislim:)

IvoJan ::

pozdravljeni!
Ene par ljudi iz mojega bivsega guilda se je zbralo ker poskusajo oziveti gw1.
kdor pogresa pravi PvP in dobro druzbo ter teamwork se nam lahko pridruzi.
link do skupine na FBju: http://www.facebook.com/guildwarsforever
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

detroit ::

eh kdor pogreša pravi pvp nej gre na ultimo online (uo troll alert:)
Skero

IvoJan ::

detroit je izjavil:

eh kdor pogreša pravi pvp nej gre na ultimo online (uo troll alert:)

letelo je na gw2 playerje ki pogresajo pvp iz originala :D
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

stražar ::

vse se igra in guildi so tudi še aktivni v enki:)(tudi naš)je zabavno ker ni več toliko spama pa "kreganja" le sproščena igra.
««
10 / 10
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

World of Warcraft vs Guild wars (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
67259534 (12564) kr?en
»

Guild Wars Factions

Oddelek: Igre
322401 (1266) stražar

Guild Wars 2

Oddelek: Igre
313088 (1828) Tilen
»

Guild Wars Nightfall (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1007826 (5616) luukz
»

Brezplačen Guild Wars Vikend

Oddelek: Novice / Igre
143677 (3192) Tr0n

Več podobnih tem