» »

Teamspeak ipd. v MP igrah

Teamspeak ipd. v MP igrah

Xplicit ::

Zanima me kateri program uporabljate za komuniciranje s kolegi (recimo iz klana) med igranjem MP iger
v mislih imam predvsem FPS igre kot napirmer COD, ET, UT...

ker zadnje case velikokrat igramo (COD) s kolegi na istem serverju pa je malce zoprno usklajevat 'taktiko' (s tipkanjem texta), pa zravn se igrat.
pa me zanima ker program je najboljsi (da ne obremeni prevec linije), pa ni nujno da je ne vem kaksna kvaliteta zvoka.

in pa a je kaksna fora se kje pri uporabi takih programov (kompatibilnost s serverjem za igro, al je direk povezava do kolega, ...?)

mcrastur ::

ventrilo- ql zadeva sam mora nekdo postaut server(na 1mb adsl, pa ce so gor vec kot 4 userji bo lagalo)
al pa skype.... ni treba serverja je pa omejitev na 4 userje

Tilen ::

ventrilo- vprasaj koga ki ga uporablja ce ti zaupa kak private ze postavljen server za kaksno urco dve na dan :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Bramac ^^ ::

Pomoje je TeamSpeak še najbolš.

Matek ::

Teamspeak in ventrilo sta kul, prvi je malo boljši celo, ampak ker imamo siolov public Ventrilo server, se tudi drugega ne branimo, kvaliteta zvoka je dovolj dobra, kurjenje bandwidtha pa na ADSLju neopazno.

Kar se tiče skype-a, ta je bolj namenjen internetni telefoniji in zato IMHO ni najbolj primeren - žre preveč bandwidtha.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Keki ::

Sam uporablam Ventrilo, ker imamo privaten server ki laufa nekje v nemčiji.
Obstaja pa še cel kup dobrih programov, pri tem bi izpostavil program Roger Wilco.
Zadeva popapa zelo malo bandwidta. Na primer frend s Arnes linijo 256/64 je postavo server, na katerega se nas je konektalo priblizno 5 al 6 in ni nič lagalo. Igrali smo CS, ki je internetno zelo požrešen.
http://www.alfakan.si/
http://mihajerot.si/

tsatthoggua ::

Se en glas za TeamSpeak. Na 1M liniji sem mel 5 komadov na serverju + igral zraven brez da bi se mi opazno poznalo pri pingu. Ventrillo pa se nisem probal, mozno da je uredu - samo zaenkrat sem s TS zadovoljen.

Tr0n ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

pogovor med igranjem

Oddelek: Igre
151511 (1265) OldSkul
»

pogovor med igro

Oddelek: Igre
241846 (1390) Tilen
»

Klepetajte preko interneta bolj kvalitetno kot preko telefona! (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
848360 (4911) Gandalfar
»

NEST.2004 - Dedicated game serverji

Oddelek: Slo-Tech
272264 (1755) Z-lot
»

Pogovori preko interneta - skupinsko

Oddelek: Omrežja in internet
232123 (1747) cryptozaver

Več podobnih tem