» »

Klic v Veliko Britanijo navadna številka

Klic v Veliko Britanijo navadna številka

mich ::

Študiram račun ki ga je mama dobila iz mobitela. na njem je razvidno da je 23 min klicala na številko 0044*02***665, in to v času ko je bila na internetu.Ščekeral sem rač. in nisem našel nobenega buga oz. dialerja. Na mobitelu so pojasnili da se to veliko dogaja pri navadnem dostopu na internet in da treba na pošti plačato 6000 SIT , da ti blokirajo določene številke.
Zanima me ali je že kdo imel ta problem in ali ni ponudnik interneta dolžan zaščititi uporabnika pred takimi zlorabami........

[dodatek by moderator: prosim, brez velikih črk in številko sem ti malo popravil, če si slučajno objavil pravo...]
  • spremenil: V-i-p ()

zlabo ::

Čak, a na mobitelu, al telekomu? Ker mi smo mel isti primer, za 30min je bilo kliva v veliko britanijo,so rekl da baje se sam poveže z klicnim dostopom v VB:\ Fotr se je pol spomnu da je neki downloadu:O

McHusch ::

Fotr je pr0n downloadu. :>

zlabo ::

McHush: lol:D Se mi je zdel, da nism jaz tistih angleških downloadu:8) :D

Sergio ::

to se vsi fotri prepozno spomnijo, da so downloadali malo prevec, kar zna biti jeba, ce si na dialupu. Ni druge -- plačaj in, če ti bo pomagalo, bliokiraj klice v tujino.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Viro ::

ej stari to je se dobr... mi smo kao klical cookove otoke8-O 8-O 8-O !!!kje pa je sploh to...pa za 17 minut je blo okrog 5k sit...pa smo kr moral placat...ker smo kao klical tm...sam kako naj tm klicemo ce ne vemo kje je to???halo?sej kaj mors sm pa pac presaltu na adsl in nimam teh problemov vec...sej je blo kr 2x, 3x...sam pol smo pa adsl uzel...

LP Viro

Viro ::

aja...ti govoris o mobitelu???hm moja napakca...sam pa me vseen zanima kako je to mozn da ti naprtijo na racun neki tazga...;(( !!???

mich ::

Moderator:
ok, sorry za velike črke, ampak zakaj ne bi objavil številke, naj vsi vidijo kdo oz kam se kliče. Varstvo osebnih podatkov tukaj ne pride v poštev............

mich ::

aj , račun jasno da ni iz mobitela ampak iz telekoma...........


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mobitel vs. Simobil (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14034900 (20004) Veron
»

Orto u nulo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
11011829 (8084) neres
»

Tretji operater mobilne telefonije: Tuš mobil

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
4710513 (5152) neres
»

Mmobil (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
504944 (3091) Jan987
»

Moitel, SiMobil, ...?

Oddelek: Mobilne tehnologije
192920 (2491) Utk

Več podobnih tem