» »

Orto u nulo

Orto u nulo

1 2
3
»

CCMbrother ::

Glede na razplet zadeve predvidevam, da Simobil nima ustreznega kapitala, da bi lahko uporabnikom dal boljso ponudbo....

Nasvet Simobilu : izboljšaj omrežje, izobrazi kader (tehnike, da kaj usposobijo in blagajničarje, da so prijazni in zmožni odgovoriti na osnovna vprašanja (FAQ)...treba se je držati osnov....potrošnik je CAR!

T0RN4D0 ::

No ja, če bi simobil vsem uporabnikom sedajle dal 10 mesečnih naročnin zastonj, po tem ko smo že podpisali da bomo dve leti plačevali, potem bi bli mal neumni, kenede? Nekako tako, kot da bi te iz avtosalona klicali, da je avto ki si ga kupil pred dvema mesecoma zdej 2000€ cenejši in bi ti radi vrnili tista dva tisočaka. :)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Adrijan0 ::

TORN4DO, eno je če si imel kdaj z njimi sklenjeno pogodbo, eno pa če ne.

balkanec ::

Mogoče naletiš na koga k se te usmili.


Vecja verjetnost bo, da naletim na nekoga, ki nima pojma :D
Ti si ziher pozigalec !!!

neres ::

En članek o tem kam folk prenaša številke:
http://www.zurnal24.si/Prebeg-Mobitelov...
Povsem razumljivo glede na cene. Tudi jaz sem bil med tistimi, ki so šli k Tušmobilu.. seveda preden sta prišla ven Mobitelov Đabest in zdaj ta Simobilov Đabest U Nulo.
Tisti 72% tržni delež Mobitela (vključno z Izimobilom in Debitelom) pa že dolgo ne velja več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: neres ()

Bistri007 ::

Neres, pa najdi novejšo informacijo, kot da imajo Mobitel, Debitel & Izi manj kot 72%.

Podatki o prenosih številk drugam niso merodajni za ugotavljanje tržnega deleža.
Največja napaka desetletja je bila narejena 4. novembra 2008
Oni so goljufali in Alah je goljufal, Alah je najboljši prevarant. (Koran 3:54)
Citiraj svetega očeta Benedikta XVI. in postani "persona rudis"...

neres ::

To je od 9.1. 2008:
V tretjem trimesečju lani je Mobitel namreč imel 66,69-odstotni delež števila aktivnih uporabnikov, medtem ko je v četrtletju poprej imel 67,64-odstotni delež. Mobitelov delež se neprekinjeno zmanjšuje že vse od drugega četrtletja v letu 2006, ko je njihov delež znašal 71,89 odstotka.

Na drugem mestu je Simobil s 25,28 odstotka, sledita pa Debitel s 5,60 odstotka in Izimobil z 2,39 odstotka. Ob tem Apek še spominja, da je konec oktobra lani začel komercialno delovati tretji mobilni operater, družba Tušmobil. Ta svoje omrežje še dograjuje, zato na območjih, ki ga njeno omrežje še ne pokriva, zagotavlja pokritost prek gostovanja v omrežju Mobitela.

http://www.racunovodja.com/STA/Novica.a...
Dodaj še tiste podatke o prenosih številk in malo zdravega razuma pa je. Razen če so pri Tušmobilu in Simobilu dobili samo nove naročnike in bivše Simobilove naročnike.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: neres ()

ttommy ::

Obstaja kakšna fora kako bi prišel do paketa Orto u nulo,čeprav sem 31+?Paket moram zamenjati do 20.3.-sedaj imam še vedno taprvi Orto paket-račun prihaja name,nosilec je pa moja hčerka,ki je bila ob sklenitvi stara 2 leti...Sedaj je pa omejitev 15-31 let...
Ker ta Orto u nulo je the best zame.Stari Orto je bil mesečna naročnina 3300 Sit-toliko moram plačati minimalno,če pa več porabim,pač več.Sem pa zmeraj imel okrog 14-17 evrov porabe.
Gamer

neres ::

ttommy: preneseš na nekoga, ki je 15-30?


Sicer pa mene zanima če je mogoče kje videt koliko vštetih minut/SMSov ti je še ostalo?

ttommy ::

Števec na telefonu?
Si.asistent?
Gamer

neres ::

V Si.asistentu tega ni (ali pa je fajn skrito).

Števec na telefonu pa tudi ni sposoben tega. Teoretično bi sicer lahko sprogramiral tak števec, ampak bi moral telefon, med drugim, tudi poznat omrežje klicane številke... skratka: se ne da.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Itak džabest! - novo (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
25844934 (18812) profii
»

Simobil vrača udarec

Oddelek: Mobilne tehnologije
455683 (3653) RockyS
»

Si mobil in napake (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7920306 (16892) Mitja358
»

ORTO U NULO vs. Itak Dđabest

Oddelek: Mobilne tehnologije
285879 (3553) St235
»

Se splača nakup telefona pri simobilu

Oddelek: Mobilne tehnologije
253473 (2480) šernk

Več podobnih tem