» »

IL2 - Sturmovik Forgoten Battles dedicated server

IL2 - Sturmovik Forgoten Battles dedicated server

««
32 / 32
»
»»

Forstner ::

Kr naenkrat mam ene probleme z soundom v FB 8-O
Vsake 5minut mi zacne skripat in piskat in nevem kaj se vse, grozn noise tok naglas, da me tok prestrasi da skor padem iz stola.
Ce grem v meni in zamenjam sampling rate, 22k or 44k, je spet vse ok. Za 5 minut...

nforce2 plata z onboard soundstorm (se mi zdi) chipom.

any ideas?
jaja, sm za reinstaliru in maticko in audio posebi...

truetom ::

Nisem najbolj spreten v iskanju, tale tema se mi zdi še najbližje. Če je bil odgovor že podan, se opravičujem.

Imam Il2 FB + AEP + PF, verzija 404m. Igra dela normalno, ne morem se pa povezat v multiplay - niti preko ubi.com niti iz menija igre. Vedno dobim sporočilo "server timedout". Bral sem o nekem odklepanju porta v obe smeri ampak ker nisem PC guru, pojma nimam kaj to pomeni. Niti ne vem, če je potem zadeva laufala.

Igro sem kupil ravno zaradi multiplayerja in želim zadevo poskusit rešit, preden jo vrnem kot nedelujočo, saj po mojem ni z igro nič narobe. Po Murphyju mora bit kakšna mala kljukica nekje v sistemu Windoze.

Hvala za odgovor.

truetom

destiny ::

Maš dostop do interneta preko routerja, ali maš direkt linijo iz modema?

truetom ::

Aja, saj res. Imam direktno linijo, ADSL, samo en računalnik. Vse druge igre se povežejo brez problemov.

DOOM_er ::

mi kdo proda oz. podari IL-2 :D
Robots will steal your job. But that's OK

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DOOM_er ()

truetom ::

Lol, v Mantisu jo dobiš za dva jurja.

Simonaa ::

Imam podoben, če ne isti, problem kot truetom - vedno znova dobivam timeout;( pri poskusu povezave, čeprav do takrat izgleda vse normalno.
Aja, pa igra je PF 4.04 - ne vem, so prave nadgradnje standalone ali server dedicated? Vnaprej hvala za odgovor!

truetom ::

No, meni je uspelo priti v multiplayer preko programa hyperlobby. Nimam linka, ampak Google ga bo hitro našel. Pa veselo letenje. :)

Simonaa ::

Hvala truetom! Zdaj pa dela:)

Partizanen ::

odpret je treba tcp 21000 port, pa bo delal.

simonaa, za online play rabiš 4.04m verzija (ker jo vsi letijo) oziroma 4.05m (pe2 updejt, plačljiva zadeva. kao ;) )

forstner, javi se, vem, kva te zeza, sam morva via ts2 uredit, ker bo trajal...
PE_Niko

Tayphoon ::

Kaj je potrebno da kao dela.. vse skupaj. :) Začetnik pa nevem sploh kiri serverji kiri patchi nich ne vem. ;)

BaRtMaN ::

Kater špil sploh maš?

Sicer že dolgo nisem letel, ampak verjetno se igra ali Pacific Fighters ali pa skombinirano Forgotten Battles+Ace Expansion+Pacific Fighters.

Patche maš na uradni strani, ampak jih je kar nekaj, ker zadnjega ne moreš dati na verzijo s CDjev, ampak že na patchano verzijo. Pol se pa veriži. Jebiga, vsaj vidiš, da razvijalec dodaja igri nove stvari!

Tayphoon ::

Pacific Fighters ali pa Forgotten Battles+Ace Expansion+Pacific Fighter.

To me zanima če prav razumem je Pacific fighters prva izdaja igre -> forgotten battlles pa je kasnejši dodatek ali pa je to igra sama za sebe?

Tayphoon ::

Zdaj tak par dni preden bom igro sploh imel potem pa lahko sploh vidim kaj mi majnka. >:D

Okoli 3.3 GB vse vzame da pol dela kot treba?

jamiroq ::

zadnja različica je il2: 1946. vsebuje pa il2: forgotten battles, il2: ace expansion, il2: pacific fighters, pe-2 peshka addon, sturmoviks over manchuria in pa seveda il2: 1946. verzija je 4.07m. kolikor sledim se pa največ igrajo zadnje verzije (4.05-6-7m), čeprav se najde tudi 4.04m strežnike (zadnji patch pred pe-2).

če koga zanima lahko enkrat naslednji teden zaženem dedicated server za 4.07 (oz. ko pač dokončam mape). imel bo tudi statistiko (s fbd2 stats). sicer imam samo 384kb uploada ampak po mojem bi moralo delat :P.

Tayphoon ::

Do torka še nebom imel igre kakor zgleda. >:D

Kako pa drugače najdeš serverje? Neki all seing eye obstaja al kaj?

Kako tam preko iščeš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tayphoon ()

jamiroq ::

strežnike najdeš preko hyperlobbyja.

ru7 ::

Še kdo kaj leta? Jst, Jerry, EDEK pa Mesoreznica se malo vračamo v IL-2 :)

rfmw ::

Daj mi prosim napiši vse podatke, potrebne za pridružitev v vašo igro (naslov strežnikov, ali je potrebna orig igra ali ne, kako je s porti na firewallu, itd. Pa če se ne bojite streljati/klatiti z neba začetnika, potem se vam z veseljem pridružim.
Legendary 8RDA+ (reCAPed ;), XP1700+ 2108 @ 1.84 V, SLK900A AS3 @ 2500 rpm
1,5GB Samsung DDR333+Geil DDR400+SuperTalent DDR400 @ DC 200 MHz @ 6-3-3-2.5

BigWhale ::

Jest nevem vec kje mam joystick... :> moram zbrskat. hehe

ru7 ::

za joinat rabiš il-2 1946 s patchom 408 in pa program hyperlobby za online gaming. Ko igramo sproti naredimo sobo, dedicated nimamo. Ponavadi je ime krneki, mamo pa KB_xxx nicke (kripl bataljon, zajebancija pač) :D

BaRtMaN ::

ô_o

Moj laptop se tali pod bremenom IL-2ja. :/
Kakšen vikend pa morda... Je že cajt, da tud jst kej joystick razmigam.

rfmw ::

Emm, samo eno hitro vprašanje... a z verzijo iz cvetličarne pridem skozi?

Če se bo pa več ljudi pridružilo k igri, kot je tukaj tudi videti, pol pa se sploh splača zalaufat palice veselja vsem ljubiteljem letenja ;)


Ajej, ravno pogledal, da imam jaz IL-2 Sturmovik Forgotten Battles. To najbrž ni to, kar imate, right?
Legendary 8RDA+ (reCAPed ;), XP1700+ 2108 @ 1.84 V, SLK900A AS3 @ 2500 rpm
1,5GB Samsung DDR333+Geil DDR400+SuperTalent DDR400 @ DC 200 MHz @ 6-3-3-2.5

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rfmw ()

ru7 ::

Ne imamo najnovejše iz cvetličarne, Il-2 1946 :D

BaRtMaN ::

Jaz sem nabavil original Il-2 FB, ker sem to največ špilal. Pacific Fighters sem dobil zraven grafične karte, pol sem pa počas nehal. :/

Nekaj časa bom še v Rožni v študentu pa lahko kar postavim server... a ta dedicated Windows server rabi tud špil? in ali dela pod wine-om? :P

ali3n ::

hostanje ni problem; problem je, da nas je premalo,...
pa še... nekateri se še orenk lovimo in plahutamo s krili :D

kot rečeno - potrebno je imeti:
- IL2 1946
- patch 408
- HL - Hyperlobby - http://hyperfighter.sk/; (za igro nastavite Forgotten Battles)
- po želji še teamspeak za čvekanje (navodila dobite preko HL).

Na HL nas (zvečer) najdete z nicki KB_nick (KB - kripl bataljon).
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

BigWhale ::

Bom probal nekje izbrskat Flightstick... K sta ga tamaledva nazadnje nekje imela, sam nimam pojma kje. IL 1946 pa nekje imam... Se mogoce kaj oglasim.

Invictus ::

Zgleda je se nekaj letalcev tukaj.

lahko bi se zmenili in uleteli na kak tuj server, kjer bi skupaj razsuli vse po vrsti ;).

Timsko delo se zelo obnese pri tem ;).

LP I.

Forstner ::

BaRtMaN dela pod wine, grafika celo odlično. Manjše težave so samo z joystickom - ni vseh tipk, in soundom. Nisem se poglabljal zakaj...

Invictus js sm za, da gremo koga razsut! :D

Invictus ::

Ponavadi letim na Skies~of~Valor pod nickom Amateur4Ever.

Če bo kdo gor, naj me kar rufne :D.

Seveda letim z nemškimi letali (če se da Fw-190 A-8/9 + 30mm mk108) :)). Se mi zdi, da je ta kombinacija še najboljša.

Nimam pa še inštaliranega teamspeaka. Bom popravil :D.

LP I.

mesoreznica ::

Midva z Forstnerjem sma parkrat bla gor na Skies~of~Valor, KB_Mesoreznica in KB_Forstner. In seveda na FW-jih. Malo še not dobivamo. Je treba še veliko ponovit in se naučit na novo, smo predolgo bli brez letenja. Sploh za FW-je sem zgubil občutek. Deflection shoot-i so še zmeraj kr težavni, sploh pri high speedu iz FW-ja kjer se nič vn ne vidi. Tak da smo še amaterji. :) Dodatku Mk 108 na FW-ju se pa izgogibam. Letalo je pretežko. Meni je vse kar je 2x20mm v krilih in navzgor dovolj.

LP

Kaj zdaj bo kdo čez vikend potegno palico ven in priletel kaj na net.

Najdete nas pod vzdevkom KB_.

LP

Bi blo fajn da se kdo pridruži nam online, da ne bo dolgcajt.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Zgodovina sprememb…

rfmw ::

Vse mam instalirano (paket s torrenta), tudi 408m update, vendar securom dela tezave in ne znam pognat igre. Kateri je najbolj virus-free in varen nacin za pognat igro? Tale Yasu zadeva mi je sumljiva, odklapljati kablov z matične (kot nekje piše) pa ne mislim...

plz help...

se vidimo na nebu ;)
Legendary 8RDA+ (reCAPed ;), XP1700+ 2108 @ 1.84 V, SLK900A AS3 @ 2500 rpm
1,5GB Samsung DDR333+Geil DDR400+SuperTalent DDR400 @ DC 200 MHz @ 6-3-3-2.5

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rfmw ()

jamiroq ::

kupi original?

rfmw ::

ne, ne. že dela. fairlight mi je pomagal ;) nč, zdej pa multiplayer
Legendary 8RDA+ (reCAPed ;), XP1700+ 2108 @ 1.84 V, SLK900A AS3 @ 2500 rpm
1,5GB Samsung DDR333+Geil DDR400+SuperTalent DDR400 @ DC 200 MHz @ 6-3-3-2.5

DOOM_er ::

brez travnikov
Robots will steal your job. But that's OK

CrustyDOD ::

A še kdo leti? Jest razmišlam, da bi se malo med oblake spravil :)

Malo slikc.. So stare kakšno leto ampak, ker sem jih ravno našel..
 Slikca 1

Slikca 1


 Slikca 2

Slikca 2


 Slikca 3

Slikca 3

««
32 / 32
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

War Thunder (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11915148 (6400) ziga1990
»

Falcon 4.0, Lock-On, ... moderne simulacije (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
756673 (3800) SLO_Robert
»

simulacije letenja

Oddelek: Igre
403630 (2653) jamiroq
»

Fly igre

Oddelek: Igre
282405 (2063) San
»

Prvi popravek za IL2 - Sturmovik: Forgotten Battles

Oddelek: Igre
71583 (1512) ali3n

Več podobnih tem