» »

Z 5300 ali Z 680

Z 5300 ali Z 680

twingosport ::

Ja zej mam Z 5300 res zelo dobr špilajo no sm jih samo 1 probu mam zej zapakirane ka čakam na pisalno mizo da jih bom lahko postavu kukr se zagre.Bedn mi je da bi vseh 5 zvočnikov bli na kupu in nažigal vsak po svoje zato jih mam se v škatli.
Zanimam se da bi kupu Z 680 sam povejte kok je v resnici razlike med tema dvema sistemoma ali je sam v moči al tut v kakovosti zvoka.
A se res splača dodat še 50 k pa kupt Z680 al ne .Kiri so pa novejši model?Sam kukr vem lahko na TV priklopiš samo Z 680 ?
Kaj pol nej obdržim Z 5300 al nej grem v nakup Z 680?
Kako je ime gospodu ki je v bofu za računalnike šef in je tut tle na tem forumu in kakšen nick ima.
Rad bi ga neki poprašu.
Hvala!

S-Master ::

če imaš denar kupi Z-680

nimaš kaj premišljevat
traktor ti matr jebal !!

twingosport ::

Tlele sm zasledu na strani mnenja uporabnikov Z 680.
http://mimovrste.domenca.com/trgovina/i...
A je to res al je sam bla bla bla bla.Kajti če je to res se pod nobenim pogojem ne splača zamenjat z mojimi Z 5300.
cao!

S-Master ::

ni res... če se to zgodi enemu ali dvem še ne pomeni da se bo vsem... :\
traktor ti matr jebal !!

LeQuack ::

twingosport ::

Ja kukr sm zele na hitr preletu na začetku folku se kr dobr špilajo pol se pa začnejo napake.
A mam prov?

twingosport ::

LeQuack a mi lahko en kratek povzetek napišeš od unga naslova ka si mi dal.Kr neki besed je ka jih ne zastopm pa da ne bom prej v penzijo su predn bom to prebral. :(

frenk ::

twingosport: tist šef ima nick morphling1

Clone ::

Lej twingosport, vsaki zvočniki začnejo "prdet" tako kot je napisano na domenci, če jih pretirano goniš. Kolega nima mere za bas pa ma model Z-560 ki je po basu enak kot Z-680 pa še vedno deljo super.

Zej te pa še nekej prosim, dej priklop tiste svoje Z-5300 in jih mal sprobaj, predvsem bas, in povej če bo proti koncu kej hreščalo?

TNX

Clone

glinik ::

No, pa še bom jaz nekaj povedal :) .

Kolega je z svojimi Z-680 zelo zadovoljen.Me pa zelo zanima, kako špilajo Z-5300.Očitno moram v Avstrijo na kakšen test :) .

A ve kdo, kje se v Mariboru da slišat takšne sisteme?

Lp

hdi ::

Z 680 imam cca. 1 leto in delajo bp. Prav tako mojim trem kolegom. Ostalo so le čenče.

Law_Enforcer ::

Tudi moj kompletek Z-680 že špila odlično cca. 8 mesecev.

S-Master ::

moram se pa pritožiti da moji NE špilajo prav dobro!!! ;((


PS: morda zato, ker jih nimam? :D
traktor ti matr jebal !!

Orchestra ::

Računalniški zvočniki so ponavad "tko mal"...Pomoje so kul tud stereo izvedbe za dom,kul zvok je pa še za take pare nardiš...tud če ni 5.1 sistem.Če pa res želiš 5.1 sistem pa kupš
S-O-L-I-D-E-N wofer pa visoke/sredne tone,ojačevalc-e,dekoder... pomoje bi za ist denar imel petardo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Logitech Z-5300 5.1 (280W RMS)?izkusnje?

Oddelek: Kaj kupiti
372518 (1578) boštjan
»

Ali kupiti logitech Z-5300 ali katere druge zvočnike?

Oddelek: Kaj kupiti
211326 (1021) ganzi
»

Zvočniki 5.1 (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
658480 (7140) Clone
»

Kir zvočni sistem naj kupim?

Oddelek: Kaj kupiti
382048 (1506) twingosport
»

genius sw 5.1 home theatre (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
564080 (3464) jest10

Več podobnih tem