» »

Ali kupiti logitech Z-5300 ali katere druge zvočnike?

Ali kupiti logitech Z-5300 ali katere druge zvočnike?

jurcy ::

Zanima me, če ima kdo izkušnje z Logitech Z-5300 zvočniki?A špilajo lepo, se jih splača kupit?ali raje katere druge?


Vsi komentarji zaželjeni!


Lp

ganzi ::

hmm jst jih tut gledam pa jih bom pomoje kr vzel, k zgledajo kul..
Baje je bas ful dobr pa vse.. vsaj po testih:\
LP

Tugo ::

Kolega jih je nabavil. Sva jih pri meni probala in delajo. Če bi kupoval računalniške zvočnike, bi jih 100% vzel, ker za tak denar ni boljših, oziroma so vsi za manj denarja očitno slabši!

lp, T.

ganzi ::

Kakšen se ti je pa zdel zvok? Lep?
A kej hrešči bas ko daš na glasnej?

Sej itak jih bom sprobu predn jih bom nabavu, ampk me vseeno tako informativno zanima.
LP

Tugo ::

zvok je lep, ja :))))
tuki te morm prosit za definicijo lepote zvoka :))

zvok je zelo dober za računalniške zvočnike.
sem pa sigurn, ko boš probal zvočnike boš tako poslušal samo da čim bolj bobni (basi), da visoki čim bolj sikajo (visoki toni) in da je čim bolj naglas. vse to pa ni pogoj za lep zvok. vsaj ne z moje strani, zato bi te prosil za tvojo razlago lepega zvoka. verjamem pa, da se da marsikoga očarat in da je med najboljšimi med računalniškimi zvočniki! tako, da kar po nakupu, ker bi v tvojem primeru storil enako!

lp, T.

jurcy ::

no potem jih bom pa vzel če tako pravita>:D

ganzi ::

no mogoče sem malo neumno vprašal:D

ali ne hgreščijo če daš mal naglas pa če je zvok čist?
LP

Tugo ::

odgovoru si si že sam... če je zvok čist, ne more hreščat ;)
ok, mal heca mora bit... tist ojačevalc notr je dost zmogljiv, zvočnik pa prenese zlo velik in sta dobr usklajena. če misliš met skos do konca naglas, pol rabiš met 500W+... pa ne takih 500W kot piše tuki, ker mam doma samo 2x100W ojačevalec in je velik bolj naglas kot pri tem sistemu, pa čeprav piše, da je bas ne vem kakšen. kot sm že prej napisal: računalniške zvočnike boš težko dobil boljše, sploh pa za tako ceno.

lp, T.

ganzi ::

vidm da se kar spoznas na zvočnike;)

Torej takoj ko bo keš bom tele creativove škatlice menjal za z-5300>:D .
LP

Gogo ::

Kupi Genius Home theatre 5.1. Je dosti boljša zadeva. Še link tule.

ganzi ::

Jih ma kolega pa mi niso všeč:\ Sploh niso tolk boljši od teh k jih mam -creative 5300.
Tele Z-5300 grem pa enkat poslušat v big banga in če res tok rulajo kakor pravijo pol bom to kupu.
K vem da z-680 so majka od zvočnikov in če so z-5300 vsaj podobni njim kar pravijo da so pol splon ni blema da bi jih vzel.
LP

glinik ::

Te Geniuse je imel kolega, zdaj ima Z 680. Razlika ni mala, je ogromna!! Z-5300 pa so manši bratje od z 680.

Mislim da sem ti na vse odgovoril :) .

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

ganzi ::

Sej tako sem tut sklepal :)
Teli zvočniki morjo trgat>:D. niso ravno z-680 so pa z njimi v sorodu >:D

Teli geniusi mi pa niti vizualno niso všeč.. zvok mi pa tut ni nič posebnega.. bas je šwoh (vsaj ko sem pri kolegu poslušu, pa tut on je razočaran nad njimi).
LP

Tugo ::

razlika med z-680 in z-5300...
poleg cene... če ne rabiš AC3 dekoderja, potem ne rabiš z-680, ker so visoki na z-5300 malenkost boljši. z-5300 ima tak zvok kot z-2200 (nisem siguren glede oznake - če so 2200 enaki kot 5300, le da je to 2.1 sistem, potem mislim prave). in v BBju je imel z-2200 nekaj lešpi zvok. če si iz Ljubljane, potem pejt v BB (upam, da imajo obe verziji še razstavljeni za predstavitev).
z-680 ima še display na dalinčku, ampak to je vse za šminko.
pejt pogledat in sporoči kaj si vidu... in slišu ;)

lp, T.

ganzi ::

ja živim čist bliz btc-ja in bom en dan skoču pogledat tole.
Sej pravim, da če so res tolk dobri kokr jih folk hvali pol sploh nebi bilo potrebno preiskušat.:D
LP

glinik ::

Da te na nekaj opozorim. Pričakovat pa tudi ne smeš preveč. Jaz sem tudi šel en sistem poslušat, ker so ga tako zelo hvalili. Ko sem ga slišal, saj je špilalo sijajno, ampak pričakoval sem malo več. Saj me razumeš, ne? :)

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

ganzi ::

Itak;) kapiram da niso to Bose zvočniki ali pa zvočniki kake vrhunske firme, ampak jaz tud nisem audiofil:)
LP

profii ::

kot vsi se boš tud ti zvoka navadu.
k sm jst dubu geniuse so butal k zmešani. sej zdej še zmer isto poka sam se uho navadi in to ni dovolj.

ganzi ::

Ja to pa tut verjamem da je res. Ko sem kupil te creative ki jih imam zdaj so bili oh in sploh, zdj jih pa sploh ne moram poslušat..
In to bo peljalo v to da bom en dan kupil vrhunsko ozvočenje:D :D
LP

Tugo ::

to te pelje v to, da boš zgubu sluh!
če normalno poslušaš musko, je vse lahko čist ok!

lp, T.

glinik ::

ganzi,
to si lepo povedal. Ko si okužen z virusom "dobrega zvoka", si zgubo (predvsem finančno):D !

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

ganzi ::

Če je pa res:)

Saj pravim ko sem dobil tele creative 5300 so mi bili zakon.. danes pa mi sploh niso več všeč;( so kr neki in komi čakam da se jih znebim.:\
LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Logitech Z-5300 5.1 (280W RMS)?izkusnje?

Oddelek: Kaj kupiti
372509 (1569) boštjan
»

Katere zvočnike za PC kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
211531 (1271) Urajmal
»

Zvočniki 5.1 (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
658431 (7091) Clone
»

Z 5300 ali Z 680

Oddelek: Zvok in slika
131042 (827) Orchestra
»

Kir zvočni sistem naj kupim?

Oddelek: Kaj kupiti
382032 (1490) twingosport

Več podobnih tem