» »

Ni simulacije

Ni simulacije

Klemenn ::

na nerotu ne morem simulirat;

se komu sanja zakaj

pač ni opcije da bi odkljukal da bi dal simulirat oz je samo tisto sivo, pa ne moreš kliknt


:\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup "Gaming" slušalk. (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5414119 (13176) jasa123434
»

Projekt Mars-500 pred simulacijo pristanka na Marsu

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
3312195 (9838) poweroff
»

Trinajsto nadstropje v živo

Oddelek: Novice / Zasebnost
405032 (3329) ThinMan
»

ali računalnik lahko izumlja

Oddelek: Znanost in tehnologija
332536 (1926) Brane2
»

simulacija procesorja

Oddelek: Programiranje
121311 (1110) Zzzzzzz

Več podobnih tem