» »

kako speči avdio cd da ga bo predvajalnik spoznal

kako speči avdio cd da ga bo predvajalnik spoznal

prekmurec ::

do zdaj sem imel v avtu cd wechsler in vse cd-je je normalno bralo.zdaj imam navigacijo
ki ima svoj cd predvajalnik a mi cd-jev noče brati. nornalno bere orginalne pečene pa ne.
zanima me ali kdo ve kako drugače speči cd ali z katerim programom.

RacMan007 ::

Prekmurc, kolkor jaz vem, ti ne bo pomagal noben način peke, saj je problem najverjetneje v laserju. Origonalni CD-ji imajo dosti bolj močno odbojnost, ki se pri pečenih CD-jih ful zniža, da o RW Cd-jih sploh ne govorimo. tako da je problem v CD-jih in ne v načinu peke. Žal ti več ne morem pomagat.

Phoebus ::

prekmurec odpri avtoradio (ali navigacijo, kakor ti je ljubše :D ) in se dokoplji do glave laserja (leča, spodaj laser). No, dokoplji se še naprej do laserja in poišči trimerček na mali tiskanini na laserju. Malenkost (NE PREVEČ) odvij laser && uživaj ;)

Highlag ::

Če je zadeva nova in v navodilih piše, da zadeva bere tudi CD-R medije pa ti ne dela zadevo reklamiraj / nesi na servis.

V nasprotnem primeru najprej edino poizkusiš CD-R medije, ki so "mišljeni" za snemanje glasbe. Mislim, da je nosilec bolj srebrne barve in ima rahlo večjo odbojnost, kot povprečen CD-R

Takoj, ko boš zadevo odprl izgubiš garancijo, tak da je za premislit.

Phoebus ::

Kaj ti bo garancija na robo ki ne dela kot je treba in ti ne bojo uštimal ker kao "ni v specifikacijah"? Ja, od sedaj naprej lahko poslušaš samo legalne CDje >:D >:D >:D

WhiteWolf ::

Probaj pect glasbo v 8x hitrosti.

gkovac ::

CD writerji pečejo globinsko in zato je priporočljivo audio CD-je pečt pod najmanjšo možno brzino... priporočam 1x če imaš možnost, drugače pa 2x.
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

c00L3r ::

CD-je peči čim počasneje, probaj z različnimi znamkami CD-jev, peči v načinu disk-at-once, obvezno zaključi CD (finalize CD), peči v no multisesion načinu, ter izklopi cd-text pri pečenju.

To so stvari zaradi katerih je možno da ti ne dela.

Kerega pekača maš?
Če je možno probaj na kakšnem drugem pekaču spečt. Priporočam Teac in Yamaha, ker mam s tema znamkama najboljše izkušnje pri peki audio CD-jev.

prekmurec ::

zadeva ni nova mislim navigacija,mam pa teac cd-rw,je možno da bere samo originale kopije pa ne ,da je kaka zaščita.

lp bojan

lepi joker ::

Prekmurec ,,prileti k meni ka to sprobamo!!!(((gej si pa to ukradel???)

gonilnik ::

prekmurec si si ti avtoradio sploh priklopil??
gonilnik---} driver---} šofer---} jaz


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Hi-Fi] - Debata: original CD vs CD-R (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
10110755 (8151) Quikee
»

Kopija CDja slabša od originala (AUDIO cd) (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
595642 (4448) Trancedeejay
»

S kakšno hitrostjo pečti audio CDje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
526661 (5575) City
»

Šumenje "prepečenega" glasbenega CD-ja

Oddelek: Zvok in slika
161906 (1639) ssokec
»

Kako posneti glasbene CD-je

Oddelek: Zvok in slika
293907 (3537) SpiDEr8

Več podobnih tem