» »

win2k startup problemi

win2k startup problemi

alien-w ::

Ni ravno ne vem kako velik problem, je pa utrujajoče. Ko prižgem comp, se mi pac winsi2k zloadajo noramlno, samo ce hocem takoj ko pridem notr dial-up zagnat, morm kaksne pol minute pocakat, sele potem lahko dvakrat poklikam, da se mi odpre. WinAmp odpre normalno takoj, Igre tudi, samo na dial-up morm cakat.
Aja, se neki, a ma kdo service pack na CDju, ker mi gre na jetra, da ga morm po vsakem formatu dol vlect.

andrej ::

ti pise kaj lepega na Event Viewerju? Kaksen IP mas nastavljen - staticni ali na dinamicen z uporabo DHCP?
za sp: zakaj pa si ga ne speces? zakaj moras formatirat cel disk. Naredi si eno particijo s taksnimi zadevami potem pa te particije ne bos rabo vedno formatirat...

Eagle ::

Zakaj pa si service packa ne potegnes dol v celoti,
recimo www.download.com !!???

alien-w ::

IP mam nastiman na automatskega, ker mam siol, in mam vsakic drugacnega. Sam zdej sem vidu, da ni prbl sam v dial-up. Tut windows media playerja mi ne odpre takoj, tako da je tu ena druga fora.
Service Pack si bom res potegnu dol celega, ker nisem vedel, da je to mozno.

Paramedic ::

Po moje ti tut SP1 ne bo pomagu...:(Zgleda nek hujši problem, tak vrste 'format again'?:D
End transmission.

alien-w ::

tudi po ponovnem formatu ni nic bolje (sem formatiral po pisanju clanka o detonatorjih), tko da to ni finta. Vcasih je blo OK, zdej pa pojma nimam, v cem je finta.

l0wc4 ::

Maš slučajno vklopljene kake čudne servise? Recimo DHCP Client ne rabiš itd...;)

andrej ::

ce mas w2k mrezo potem rabis DHCP Client. Nasplosni ni prevec dobro mesetarit s servisi, ker lahko marsikaj pokvaris. Recimo tale DHCP Client ni samo klient za DHCP, ampak dela dolocene zadeve, ki bi jih "po imenu" moral DNS client. Tak da previdnost ni odvec.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Innbox F50 -> Mikrotik in IPv6

Oddelek: Omrežja in internet
416982 (4730) XS!D3
»

Ali bi z win server 2003 kaj pridobil?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
607078 (5634) krneki0001
»

Windows XP SP2 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Operacijski sistemi
49246232 (19909) R33D3M33R
»

Win2kAdvSer; kako postavit novo domeno? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
614808 (4036) Microsoft
»

router+adsl

Oddelek: Pomoč in nasveti
222167 (1941) TribesMan

Več podobnih tem