» »

Prevod winampa 5.0

Prevod winampa 5.0

sverde21 ::

A obstajajo kaka navodila al kej al pa mi nej edn razlož kak se to prevaja tak de prevedemo mal. Sicer res ne vem kak je s temi jeziki narejeno, ker tam k na uradni strani pod plugins -> language gledam ni videt niti enega jezika zakva a je tak za J za prevedet al kva:|

nicjasno ::

Zakaj ze rabis prevod? Ne bodimo tako kot italjani in se raje naucimo tujega jezika, kot pa da se gremo nekaj prevajat. Drugo bi blo ce bi bil winamp v originalu v madzarscini. Tak pa je v lepo razumljivi anglescini.
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

Gandalfar ::

nicjasno: seveda, pa cez 10 let pa lahko tudi slovensko nehamo govorit .. saj tega tudi ne rabimo ..


sverde21: pojdi na njihov support forum pa tam poisci kaksen language corner

moje izkusnje s prevajanje winamp 2.9x so dosti slabe zato, ker ne uporabljajo i18n.

sverde21 ::

sej mene nč ne moti angleški winamp samo kdo pa k je bol tak z angleščino skregan pa mu bo slovenščina prav prišla ane? sicer pa zakaj so windowsi 98 pa win xp PRO pa kup enih officov pa te krame vse je preveden v slo ja zakaj. Zato, ker te programe uporablajo tud taki k se prvič srečajo z Pc jem a se ti ne zdi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prevod naziva izobrazbe v ANG

Oddelek: Loža
2413007 (9902) Yohan del Sud
»

Imamo prve nelatinične vrhnje domene

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
3913829 (12344) Poldi112
»

Nekateri slovenski poslanci predlagajo prehod na odprto kodo (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
38829660 (21356) Matevžk
»

Firefox 1.0.4 in Mozilla 1.7.8 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
12114865 (12081) Marjan
»

wikipedia

Oddelek: Loža
262697 (2448) CaqKa

Več podobnih tem