» »

Neuspešno rezanje mostičkov

Neuspešno rezanje mostičkov

pucvoler ::

Sem lastnik QDI-jeve mame, pa sem se odpravil rezat mostičke na T-birda 800, da bi ga spravu na 900. Vendar se izkaže britvica za neuporabno, ker je pozlačena plast precej globoko v keramiki.Če je komu že uspelo, poročajte!;((
  • spremenil: pucvoler ()

Huey P ::

Si se odpravil rezat al farbat mostičke??? Saj govoriš o L1 mostičkih, ne???
..::DOOM III: The Legacy::..

Binji ::

Rezat??? Procesor se odklene tako, da se L1 mosticke poveze z grafitom BTW.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

ChiefThunder ::

Ja. Torej... tukaj so naredili nekaj podobnega, da se lahko procesor konfigurira po želji (napetost, množilnik). Članek se začne tukaj.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Binji ::

Zakaj je to rezanje dobro?Sej se ga da navijat ze ce L1 mosicke prefarbas.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

msmiha ::

Sigurno se, da ven spraskat. Le malo močen moreš bit. Sicer ti ba nebi priporočal, da jih režeš in skupaj spajaš saj boš tako še kako hitro zgubil garancijo. Če pa enostavno vse prefarbaš pa če ti kaj crkne sam svinčnik dol zbrišeš pa je to to>:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

ChiefThunder ::

Model ma QDI plato, ki ne omogoča spreminjanje množilnika in voltaže, vendar se da vse to naredit na procesorju samem. Za voltažo 1.85 pobarvaš vse L7 mostičke, če pa bi lohka razcepil še L1 (in nekatere druge) bi lahko hitost procesorja (z pravilno kombinacijo povezanih mostičkov) sam naštimau...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Mate ::

Hmm... slisi se noro... samo jest mam doma en majhen dremel z en mm al celo pol mm svedrom.. tko da bi bla to ena od moznosti... samo pol garancija seveda gre

ChiefThunder ::

Ja, je kr tvegano, sam če maš eno bedno plato, pa kakšnega pocen durona, probaš, sam moraš bit hudičevo natančen.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

jRk0 ::

Jaz si tudi lastim to krtijo od plate. Zanima me, ce pofarbam l7 mostičke pa dobim 1.85v, bo procesor sigurno zdržal ?? Ker bom te sigurno probo, pa bom bolj navil se prek fsbja. Mislim, da bi s povečanjem voltaže moglo it na vsaj 112 fsb, ali ne?
You fuck up once, you loose two teeth.

SaTaNIsT ::

Procesor bo zdrzal 1.85 V, vsaj moj D700 +corb zdrzi brez problema, glede FSB je pa men na QDI plati tud brez povisanja napetosti slo do 112 MHz, torej bi moral it se vec. Sam mi pa ni jasno, zakaj na abitki pri istem procu ne gre FSB cez 111 MHz... shit happens

ChiefThunder ::

Na kt133 čipovju se procesorji preko fsb- ja slabo navijajo. Boljše je kt133a.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

msmiha ::

To sploh ni res men gre na KT133 čipovjo fsb na 140. Če je to za tebe slabo pol tud ne vem0:)
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

ChiefThunder ::

ja, pol pa res ne vem, maš pa izredno srečo...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

VASkO ::

chief, ne pusti se prepricat v tako oslarijo, to je nemogoce na kt133...

ChiefThunder ::

sej se mi je zdel mal sumljiv, kokr vem ma kt133 eno "blokado" pri fsb okol 120mhz...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

How to AMD Duron

Oddelek: Navijanje
401762 (1273) HyperKiller
»

athlon 1G - vodno hlajenje - overclock

Oddelek: Navijanje
121002 (763) morphling1
»

NAVIJANJE DURONA (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
654145 (3410) SkyNet
»

Napajalnik

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141024 (810) franci
»

Priporočam: barvanje L7 mostičkov

Oddelek: Navijanje
211619 (1253) Zucko

Več podobnih tem