» »

AMD & MB

AMD & MB

EvilK|NG ::

Zanima me kater AMD in katera plata je good za navijanje razmisljal sem o plati ABIT KT7 !!!>:D

asPeteR ::

Kup ABIT KT7A ter najcenejši duron v navezi z vulcanotom2, če se še potrudiš, da modificiraš platko(dvig voltaže), se zna zgoditi, da do duronček utripal pri 1GHz!:)

ChiefThunder ::

Razmisli tudi o KT7E, pa durona 800.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Prjatu ::

KT7E in Duron 800 je definitivno dobra in cenovno ugodna izbira, sam imam sicer KT7A, duron 800 pa mi zelo stabilno dela na več kot 1GHz z zračnim hlajenjem.

R0K ::

abit kt7a/e in ce nimas prevec denarja duron 800 ce ga pa imas TB 900

msmiha ::

Duron 800 in pa ABIT KT7E, če pa ni glih denarja pa kako MSIjevo plato K7T Pro2A al pa Epoxovo
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

VASkO ::

ce ni dnarja, prodajam epox 8kta+, poglej nan jihovi strani specifikacije plate... dam za 27jurjev

EvilK|NG ::

Zanima ce je ABIT KT7E dobra za navijanje pa do kolk podpira na najnovejsemu biosu , pa kako se imenuje tist v biosu za navijat kksen cpu soft menu tko vem da je pri platah za intele , za amd je pa ne vem ????

ChiefThunder ::

Kokr sem en test prebrau je za navijat vredu, tist menu se imenuje soft menu 3, plata pa podpira proce tja do 1.2ghz. Še link do testa.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

EvilK|NG ::

Kako pa to da plata tok mau podpera jst bi rabu vsaj do 1,5 GHz !!! A si sigurn

ChiefThunder ::

Pojdi na abitovo domačo stran pogledat. Mogoče bojo kakšen nov bios vn ruknl...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

morphling1 ::

Abit Kt7a in vse ostale z VIA kt133/133a čipsetom razen Iwill kk266(btw full dobra plata čist primerljiva z abitko ki ima faktor do 13) imajo faktor do 12.5 in če to pomnožiš z fsb-jem dobiš teoretično hitrost 183x12.5=2287.5mhz to je teoretična meja, ker fsb realno dela do kakih 160 to še vedno pride 2Ghz, tko da ni problema.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Abit KT7A + TB 1,4........

Oddelek: Navijanje
291558 (1204) kuglvinkl
»

Proc & plata ?!

Oddelek: Kaj kupiti
281475 (1091) Daishi
»

OC-anje ABIT KT-7A (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
704564 (3886) AtaStrumf
»

sistem za 110k??

Oddelek: Kaj kupiti
11921 (786) PsiHO
»

Abit K7TA z Duron 800 ali Abit Bx133RAID z Celeron II 700?

Oddelek: Kaj kupiti
181438 (1222) Charls

Več podobnih tem