» »

Celeron 600

Celeron 600

Administrator ::

Koliko bi se dalo naviti Celerona 600? Imam pa plato Lucky Star 6VA693AM v biosu lako navijem sam na 675 in 747 !!! Kak bi se dalo naviti se na vec Mhz.>:D

Dalmatinc ::

kero čipovejee na tvoji plati !

blue96 ::

tud jest mam (zaenkrat) celeron 600. odsvetujem karkoli glede oc-ja, ker ga lahko skuris, ce si nepreviden. tako kot se je meni naredilo na celeronu 333. res!

raje si zrihtaj durona, bolj seka.:\:\8-)
.

Jinxy ::

Procesor lahko skuriš samo z nepravilnim "hlajenjem", drugace pa ne, Celeroni naj bi tovarniško delali do 2.7V, ne poznam pa nobenga norca, ki bi šel res dajat cpu na tako napetost

alien-w ::

Proc lahko skuriš s previsoko napetostjo (CORE). Za celerona 600 je priporočljivo tam do 2.0 dejanske (1.95 nastavljene) napetosti, ker napetost varira in ni vedno konstantna. Jaz imam celerona 600 (cc0 stepping), pa mi dela brez problema na 981 (109FSBja) na 1000 in vec (do 1017) pa malo protestira, samo tu je problem RAM, ki je PC100.
Kaksne nastavitve se imas? ali je to Slot1 (tista dolga reža) ali socket 370 plata (štirioglato ležišče za proc)? Če je slot1, se da s slot1 hackom, ali pa z nakupom boljšega slot-keta (če matična seveda podpira FSB nad tvojim končnim, ki si ga do sedaj dosegel (100mhz), če pa je socket370, pa tudi s hackom, ki je podobnetistemu za slot1.

Dalmatinc ::

Ali pa kakšen crack Bios.

Skurit procesor. Pa si ti ki si to napisal čist pr sebi. Procesor se namreč sam resetira ko mu kaj ne paše, če delaš z njim kolikor toliko normalno. S tem ne mislim da ga priklopiš na 220W.

Administrator ::

Plata je socket 370.V biosu ga lako dam na 66/33,75/37 in 83/41. Voltaze nism nc dvigvov kej je delu na 1,5 V na 750Mhz cist ql. Sam nevem kako bi ga na tej plati navil še na kej vec kot to?>:D

alien-w ::

hm.. po moje, da bi se dalo. Dej mal poglej po forumu, kjer je bilo zastavljeno podobno vprašanje in si tam preberi. Da se to narest s prelepljanjem pinov.

capitanoss ::

jaz mam ga za 100 mhz navitega !
Kje ste zdaj vsi ?

EvilK|NG ::

ej fukn proc. na 220 V pa bot vesel OK.!!!:DJoke









ALO BOSNA JE THE BEST>:D:8)0:):D:));((8-O:|8-):O:'(:(;):P|O:):\;(

Daedalus ::

ej capitanoss, jast mam starega celerona za 115 mhz navitega 466@581, tak da res ne vem, kaj počneš, da ti rata CII sam za sto mhz navit:))
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Administrator ::

Ja navijem ga lako samo za 150 Mhz vec ker mam v biosu sam za tok. Sej ce bi se dal se vec bi pa se vec.>:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri P3 na Abit BH6 (slot1) plosco

Oddelek: Strojna oprema
211673 (1460) Air_Borne
»

ABIT BE6, staró ja...

Oddelek: Kaj kupiti
251433 (1212) dvokolaš
»

keri celeron

Oddelek: Kaj kupiti
131232 (1101) Dami
»

Lastniki Celeronov 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
663932 (3230) Boško
»

Celeron 333@500 - rabim pomoc

Oddelek: Navijanje
161139 (930) elfin

Več podobnih tem