» »

Heroes Of M&M 5

Heroes Of M&M 5

ghostkop ::

Upam da ga bodo kmalu ustvarili in se znebili tiste stare grafike in opustili delanje dodatkov, ki jih je malo morje.
Sam komaj čaka da izzide, trenutno so le konceptne slike, lahko si ji ogledate tukaj in tukaj. Niso glih ne vem kaj ampak začetek pa je, res upam da nam 3D boji ne uidejo:D

XsenO ::

3DO (založnik herojev) je če se ne motim pred pol leta propadu, tako da ne bo nič z novimi heroji
1 + 1 = 1

Efemit ::

Bo, bo. Ubisoft je kupil licenco, igra uradno še ni najavljena, toda priprave in kontakti z ogromno bazo "ventilatorjev" so že v teku.

BigWhale ::

Stara grafika je bila ravno dovolj dobra za tip igre kot je HOMM. Vsi ostali graficni dodatki bi bili overkill in traparija. Pa zelo verjetno je, da bi igra izgubila na igralnosti...

Buggy ::

BigWhale: Tocno tako kot si rekel...lep primer je prehod iz HOMM III na HOMM4, kjer so stvar prezakomplicirali in grafika je zelo okrnila tisto tapravo igranje, ki se je dogajalo ze v HOMM2.

BigWhale ::

HOMM4 je se koler tolk ok. Meni je vsec, da je precej razlicnih kreatur.

Zal je se vedno problem, da je racunalnik na cajte butast. Naredis 1000 skeletonov, necromancy natreniras do konca. Zraven 1000 skeletonov pa das se pet crnih zmajev in bo racunalnik vso svojo moc skoncentriral na skeletone. Brez veze... ... in pogubno... zanj :P

Efemit ::

Najbolj prijetno grafiko je imela dvojka, trojka pa je bila najbolj igrabilna.

Štirica je bila definitivno korak nazaj, posebej UI je na ravni amebe. Škoda, ker drugače je bil bila igra še kar užitna, tako pa je samo pogojno užitna.

Glede petice pa se bere o:
- prava 3D grafika
- zmaji ostanejo
- kot kaže se bo dalo nadgrajevati enote
- osnova ostane ista
- vroči stol ostane

Samo, da še 1x ponovim - igra še ni niti uradno najavljena!!!!

Stallone ::

Yep, dvojka pa trojka sta bili carski, 4-ka vse pokvarila, upejmo na bolšo petko;)

BigWhale ::

Kaj je pa narobe v UI od 4ke? Meni je bil pa prav vsec. Kake bistvene spremembe ni bilo napram trojki. Samo nekaj opcij vec. Pa enote je bilo malo lazje razdeljevati in jih razbijati...

3D grafika je brez veze... Ne nucamo, I wote against! Dobra zgodba, dobre kampanje in se kakih 30 enot vec pa se nekaj tipov mest... Kaj vec se pa ze tezko naredi... :)

ghostkop ::

Če bi vsako nadaljevanje samo dodajali enote in mesta, igralnost bi ostala na istem nivoju, grafika pa le malo izboljšana, bi serija propadla, zato sigurno pričakujem 3D boje, predvsem pa izboljšano grafiko tudi izven boja in pa izboljšano UI.
p.s.:se mi zdi da je bla 2-ka še najboljša, res velik napredek v primerjavi z 1-ko.

NecroMan ::

Pa tudi uravnoteženost med mesti bi prov prišla se vam ne zdi ;).

Myth ::

Glede na to, da sem igral zelo dolgo to igro, kot I , II, III, IV, vam povem, da V. je ze cist nekaj drugega, zakaj pa so pol V. , VI. in VII? Igro kot je IV, so morali tak butasto naredit, ker je V. ze bila. >:D >:D

Prav spocali so tole IV. ! Povrsnost pa taka. Pricakoval sem vec od nje. :\ :\
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Iščem igro (RPG, MMORPG, FPS, RTS, ...) (strani: 1 2 3 426 27 28 29 )

Oddelek: Igre
1422433514 (1398) WalkerR
»

Najboljša igra (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11518754 (7163) oo7
»

Might and Magic: Heroes VI (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
839402 (7054) detroit
»

Heroes of might and magic 3

Oddelek: Igre
442219 (1631) nejko8
»

Strategije

Oddelek: Igre
291933 (1600) CCfly

Več podobnih tem