» »

QDI Qudoz-7A in AMD 1800+ ne dela

QDI Qudoz-7A in AMD 1800+ ne dela

dusangonzo ::

Pred kratkim sem kupil nov(rabljen) procesor 1800+ in ga namestil na plato. Stvar ne dela. Rač. se sicer zažene, disk se zavrti, CD lučka utripa, pol pa nič. Pri prejšnjem proc. (Duron800) se mi je to dogajalo, kadar sem preveč zvišal množilnik ali FSB, ampak sem dal zdaj vse na default. Ta rač. je sedaj neuporaben,ker se stari procesor že prodal (teslo) tko da ne morem namestiti novega biosa,...

Na strani piše, da naj bi plata podpirala do 2000+

Kaj narediti?

MI_KO ::

Kaj je to ona prva kudoz izpred 2eh let in atlon 1.8 na jedru tbred?

Pol ne bo nič, razen če lotaš!! To je mene prisililo, da sem ob nabavi 1,7 Tbreada nabavil še novo plato. .... Vendar se je splačalo.

dusangonzo ::

Ja kupil sem jo pred 2 letoma in 1 mesecem. Mislim, da je Tbred-A. Leto in mesec na steppingu: 0203.
Lotat? Kuga pa?
A drugač se zihr ne da? Oziroma kje točno stvar ne štima?

Zgodovina sprememb…

Lith ::

sem gledal /qdisite/eng/products/Kudoz7.htm in res piše da podpira, ampak tukaj -> /support/CPUQDISocketA.htm piše v tabeli, da mora bit plošča KudoZ 7 v2, ki podpira ta procesor, če je narejena po marcu 2002 ( (1) Only the KuDoz 7 V2.0 which are modified or manufactured after March 2002.
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

dusangonzo ::

Ja pol bo pa očitno res treba novo plato nabavt...
Še eno pitanjce:
Procesor ima stepping AX1800DMT3C AGOGA0203WPHW
(stepping je napisan na jedru)
A je to palomino al Tbred-A? Tega speppinga tut še nisem nikjer zasledil (najbrž ni lih najboljši) pa me zanima kakšen je kaj približno navijalski potencial?

dusangonzo ::

Aja pa še to
Ker proc. bi pa potem sploh "pasal" na to plato, če je starejša?

Lith ::

takrat ko rabim, ne najdem, tako da poglej tukaj, za tvojo ploščo ti pa v tabeli procesorjev itak piše kje je procesor npr. 1800+, na desni pa plošče ki ga podpirajo )?
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

swar ::

dusangonzo pozanimaj se ce bi ti delal palomino,lahk ti svojega 1800+ zamenjam za tvojega throughberda...Men bi prav prisla malenkost nizja temperatura


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navijanje Tbred-ov A in B (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Navijanje
168064317 (26740) GaS
»

Kateri procesor je odklenjen?

Oddelek: Navijanje
211631 (1349) kuglvinkl
»

Močno navijanje z odklenjenim razmerjem System/PCI (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
573885 (3137) R33D3M33R
»

pomoč pri navijanju

Oddelek: Navijanje
211552 (1117) Bato
»

kako prepoznat thoroughbread-a ??

Oddelek: Strojna oprema
312799 (2319) jani

Več podobnih tem