» »

problem s pekacem

problem s pekacem

pippo ::

Imam cd,(ki je zasciten proti kopiranju)in na katerem je program,ki si ga poskusam presneti.
Poskusal sem ze s programom clone cd,vendar mi naredi image 750Mb,ceprav je program zaseda
le 160 Mb,to sem potem poskusil posneti vendar mi ze po koncu simuliranja snemanja javi napako!zanima me tudi kateri so se drugi programi za snemanje s podobno funkcijo kot clone cd!

abcde7 ::

Kot sm vidu pr frendu, najprej se z cd-ja skopira na disk, zažene se clone cd in se to prekopira na nov disk. Upam da bo to pomagalo, sam brez pirastva!8-)

lordgreg ::

hja... tako zadevo jaz rešim v Nerotu, po mojem mnenju najboljši tovrstni program. v njem lahko presnameš še tako zaščiten cd.. lahko jih šibaš dokler te je volja.. finta je samo v tem, da mu ti razlošiš, da hočeš cd z vsemi napakami in vsem, torej bajt za bajtom.. Nero nato shrani ves cd v en velik *.img fajl (koliko je pač tistega kar imaš na CDju, ki ga želiš presnet), kar traja cca 3min. nato pa vso zadeva začne žgat na prazen cd..

na tak način lahko počohaš jajce PSX špilom.. najmanjši problem.. :D

Binji ::

Kjera polja pa mors oznacit da ti cist natancno presname?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

lordgreg ::

hm... mislim, da mora bit cerate image file.. pa tam ko je dropdown menu, moraš dat, da naj ne oporeka, če najde kak error

lordgreg ::

sicer pa,.. ker ne vem točno, odprite nerotov help file, in poiščite zaedvo, kjer piše nekaj o PSX oziroma playstation cdjih..

kockish ::

Ce ima CD konkretno zascito (safedisc itd.) nero pri kopiranju odpove in edina resitev je CloneCD.

kockish ::

Aja, si siguren da sta tvoj writer in cd-rom podprta s strani cloneCD-ja?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kopiranje zaščitenih CD-jev

Oddelek: Pomoč in nasveti
469117 (7323) charly5650
»

Šumenje "prepečenega" glasbenega CD-ja

Oddelek: Zvok in slika
161906 (1639) ssokec
»

CloneCD

Oddelek: Programska oprema
71029 (837) Gh0st
»

KAJ MENITE - ZA PEČENJE cd-JEV

Oddelek: Programska oprema
141889 (1492) Paramedic
»

Neenakomeren pretok podatkov v CloneCDju :(

Oddelek: Pomoč in nasveti
321649 (1283) AnWar

Več podobnih tem