» »

Antivirusni program ???

Antivirusni program ???

capitanoss ::

A jeker antivirusni program boljši od PC CILLIN 2000 ?????:\:\
Kje ste zdaj vsi ?

mravla ::

ja, jih je kar nekaj:))
če ga poženeš, bo letel

ChiefThunder ::

ne vem... mogoče kakšen od Nortona. Jaz uporabljam norton a. 2001, pa dela čist ql.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Loki ::

I left my wallet in El Segundo

Freak ::

jst uporabljam najnovejšo različico Sophosa! Sem zlo zadovoljen!

whatson ::

sem istega mnenja kot Roberto: AVX (novi AVP)... www.avp.com

Binji ::

Ja sam pr Sophosu ti vcasih nece kasnega programa ocistit ku ga drugi brez problema. Drgaci je pa itak tabuljs.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Spajky ::

InoculateIT PE je zastonj; pa v redu in tedenske nadgradnje AV baze...

Loki ::

Umm whatson a si 100%, da je AVX novi AVP, ker na nobeni strani ne pise nic o drugem, pa tut druga firma ju je naredila (Kaspersky/ Command something...).
I left my wallet in El Segundo

lordgreg ::

samo vi morda potrebujete koristno informacijo..

f-prot je najbolj znan antivirusni program, ki veča svoj arhiv virusov vsak teden po parkrat. je zastonj in najpomembneje, je 8-biten. kaj to pomeni? da dela pod "MS-DOS-om". in kaj spet to pomeni? da je dos 8bitni win pa 16 oz 32 bitni.. to pa pomeni, da za razliko od ostalih antivirus programov, ne bo okužen, če gre za kak tak virus.. ostali programi kot so norton itd so delali za >=16bitne sisteme.

upam, da veste na kaj ciljam..

Loki ::

F-PROT za DOS - bljak, zato pa jest tuk bolj cislam FSAV 5.x za Winse (a ga ma kdo?).
I left my wallet in El Segundo

abcde7 ::

Norton Antivirus z dodatkom da prepozna in odpravi 50000 virusov!!!8-O

Loki ::

Vmes ti pa se 10x sesuje Winse.
NAV je okoren, zavaljen prasic - v RAMU zavzame 10x vec placa kot ostali, ne kaze, ker file je nazadne skeniral...

I left my wallet in El Segundo

Paramedic ::

Kter je najboljši za w2k?
End transmission.

[SpydeR] ::

Jst trenutno uporabljan Nortona pa mi ni še nobenkrat sesul OS-a. Me pa zanima, kater antivirusni program je najboljši za Win2k.

Koci ::

McCaffe, čeprav sam tudi uporbaljam Pencilin

MadMax ::

Men je Norton tut sesul sistem in ga vec ne uporabljam. Velik najde, samo kaj, ko ne more nic nardit.
PCcilinu pa zamerim, ker ni nasel tega tazadnjega "magistra"...(na sreco to ni blo pr meni..)-Norton ga pa je. Ampak, kot sem rekel, od 120 okuzenih .exe fajlov jih je popravu ene 80, ostalo pa nic.

mrbig ::

Sam uporabljam F-PROT ver4.05 ki si ga upgrajdam prek neta dvakrat na mesec,nikoli nobenih problemov,ceprav nekatere viruse dobro spuca tudi Norton 2001
Bo že bolje

matejS ::

1. AVX != AVP (res je, da vse zgleda tako, vedar je to popolnoma drug izdelek; moje izkusnje AVX je slabsi, poscanejsi).

2. Za AVP bi rekel, da je eden najboljsih, ce ne kar najboljsi. Enako mamnje imam z F-PROT (32-bit version) - F-Prot uporavlja tudi AVP tehnologijo (poglej v about od AVPja - nekaj pravic dajejo Data Fellows

lordgreg ::

še vedno ostajam pri dosovskem F-protu!! zakaj.. preberite moj prvi odgovor na ta message


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

antivirus (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
10711302 (8665) frikihamster
»

Antivirus (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
615670 (4695) BigFoot
»

Antivirusni program

Oddelek: Programska oprema
131182 (997) Loki
»

Virus !!! help

Oddelek: Pomoč in nasveti
61159 (1084) HEKO
»

Kateri Antivirus?

Oddelek: Programska oprema
202042 (1839) |SNap|

Več podobnih tem