» »

PDA daljinc

PDA daljinc

CaqKa ::

napišite svoje izkušnje o uporabi svojega pdaja kot daljinca za tv radio dvd....

Caligula ::

Slej ko prej se navelicas.
Pa range je dokaj beden. Razen s kakim tistim, ki ima tamocnejsi IR modul notri.

To je bolj igracka kot res uporabna zadeva.

Vsaj meni se ni dalo v praksi igrat s tem.
Ce bi slo preko bluetootha bi bilo malo bolje samo programov ni veliko..

[SkA] ::

Tko nekak ja. Sem dve leti nazaj en programček naložil (na žalost se ne spomnim imena). Samo "programiranje" je bilo simpl - daljinec si usmeril proti dlančniku, dlančniku reku naj si zapomni signal, na dalincu pa pritisnil ustrezno tipko.

Samo..tko kot je blo rečeno... signal ne seže daleč iz dlančnika. Tako da je dost usless.

CaqKa ::

naj se kdo oglasi ki ima dlančik katerega ir nese kr daleč.
meni na siemens pocket loox 600 nese okrog 2m. poleg tega da je dioda na strani. pri meni je zadeva popolnoma neuporabna.

Law_Enforcer ::

Ipaq 2210 - zadeva funkcionira odlično, domet približno enak kot na orig. daljincih

Axim - slabo.

Caligula ::

Ipaq 5540 ma do 15 m mislim da. Tanovi model pa ima spet tabednega-do 2 metra.
Skratka po netu poglej. Eni majo tahudega-do 15 metrov.

Jaz imam ta programcek doma se vedno na disku. Ce rabis mi mailaj na enduron@email.si
Ali pa ce rabis program za obracanje ekrana, ceprav mislim, da Loox to ze ima.

Ali pa celozaslonska tipkovnica,..

Caligula ::

Pa se to, ce imas Ericssona z Bluetoothom imas lahko telefon kot misko preko Bluetootha s programom Baracoda. Deluje odlicno.

LP

SasoS ::

samo eno vprašanje...zakaj?? Na trgu dobiš miljone programabilnih univerzalnih daljincev...v BigBangu dobiš tudi tazga brez tipk, z displayem (ok, display je bolj enostaven kot ipaq)...vse skupaj za *občutno* nižjo ceno. Daljinci so dokaj potrošni material...gor zliješ kavo, čaj, pada na tla...jazst se ubijem da se to nardi na PDA-ju :D. Zraven kupiš še ATI-jev remote wonder za računalnik, ki je radijski in nese dalj kot bluetooth (ima nižjo frekvenco...okoli 433 MHz), pa še vedno prihraniš okoli 150K SIT 8-)

Smaug ::

Moj Handspring Visor ima domet 3-4m.
True Multitasking = 3 PCs and a chair with wheels!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smaug ()

OrkAA ::

Moj ipaq 3870 nese približno tolk kot vsak originalen dalinc od televizije...Je pa stvar zelo uporabna za zajebancije :D :D

alesrosina ::

hm, jst sm zadevo prakticiral na palmu m100, lovi mi cez celo sobo ( cca 2 -3 metre), sam zadeva je brezveze, k mors tm z unim stilusom tipkat po displeju, k so knofi premejhni pa se u temi nch ne vids kje je ksn knof. Tko da sm kr hitr programcic odstranu in ostal na dalincu.:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj je dobro vedeti pred nakupom GPS naprave? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5412111 (8801) AtaStrumf
»

Kateri dlančnik...

Oddelek: Kaj kupiti
282156 (1611) sequAn
»

Dlančnik

Oddelek: Kaj kupiti
252466 (1948) pingec
»

Dlančniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
904995 (4187) Caligula
»

dlancnik

Oddelek: Kaj kupiti
61398 (1338) R0K

Več podobnih tem