» »

Dlančniki

Dlančniki

«
1
2

d0rK ::

Lep pozdrav,

torej ... Včeraj sem dobil na posojo za nedoločen čas dlančnik Jordana 540. Moram reči, da je to ena supr stvarca, in ker se želim povzpeti v svet dlančnikov in kupiti enega svojega želim par nasvetov, idej itd ;).

Torej ...

Prvo bi bil hvaležen, če mi lahko kdo našteje kakovostne proizvajalce dlančnikov, tako da si lahko na netu pogledam še njihove modele.

Naprej pa bi želel še kakšno osebno oceno dlančnikov, ter seveda tudi kakšen "review" kakšnega modela.

Dobava v Slovenijo ni obvezna saj bom skoraj 100% kupoval v tujini.

Lep pozdrav,

Jure

boštjan ::

poglej na HP in ASUS. Lahko pa si dlančnike ogledaš v BOFu

tx-z ::

-mal si lahko pogledaš tuki na mobisuxu kakšne teste, drgač men se zdijo tile HP-Compaq zlo uredu, sam sm mel tazga dlančnika sam za neki cajta pa še starejši model je tko da za nove glih ne vem...
-za kaj boš pa uporablu dlančnik, rabš barvnga al je črnobel uredu?
-kok si prpravln dt zanga, za črnobele računi okol 40kSIT naprej, barvne pa od ene 70kSIT
-lahk pogledaš tut tukileza okvirne cene al pa tle k je mal več izbire
tx-z

CCfly ::

Moja osebna izbira je vsekakor Sharp Zaurus (npr SL-6000). Na žalost ga boš zelo težko dobil, ker večino pokupijo Japonci ;((.

jurre ::

moj frend je nedolgo nazaj kupil palm tungsten T3 pa se mi zdi res hud:D

Caligula ::

Trenutno se najbolj splaca kakega HPja 1940.
Tam kakih 77.000 SIT in ima Bluetooth.
Pa cene znajo se za par tisocakov past zdej maja , ko ne bo vec carin.

Ta je majhen, lahek in dobro opremljen. Tudi zaslon je dober.
Je pa tudi Asus dober ampak kupi obvezno takega z Bluetoothom.
Pa po moznosti se telefon tak.

To poveca uporabnost dlancnika za kakih 40-50%
Resno.

CCfly ::

-za kaj boš pa uporablu dlančnik, rabš barvnga al je črnobel uredu?

A s črnobelim misliš Palm Zire ? Ker sem že skoraj mnenja da ga zafrkavaš.

tx-z ::

kakor sm našu na guglu je Jordana 540 dlančnik s črnobelim zaslonom...
tx-z

Caligula ::

540 je star model ampak je barven.
To je bil nekako vzporednik kakega Ipaqa 3635

Kupi barvno zadevo z Bluetoothom pac.
Cimceneje pa je.

tec ::

Jest sem imel enako dilemo in sem se odlocil da bom sel na PalmOS. Trenutno gledam Tungsten T3, ki v vseh pogledih prekasa PocketPCje. Zaenkrat je problem samo cena in nepovezljivost z Nokio 6600

SuperStipe ::

Jst ti predlagam iPAQ 2210 ... ima skoraj vse, CF in SD, bluetooth, 64MB spomina, .... cena pri nas 100k priblizno.

Drugace pa jst prodajam res dobro ohranjenega iPAQ 3850 ima SD, 64MB, zraven dobis se 64MB SD kartico ... ;) >> PM me za vec info

d0rK ::

Zio zio!

Hvala za pomoc fantje.

Trenutno izbiram med Hp-jeveim in Palmovim taborom.
Pri Palmu mi je vsec Palm Tungsten T3 pri HP-ju pa ne vem.

Ali mi lahko nekdo razlozi razlicne serije HP-jevih dlančnikov?

Kakor vidim se razlikujejo po obliki vecinoma...

SuperStipe hvala za ponudbo ampak bi kupil novega ;).

Lep pozdrav,

Jure

Reso ::

Splača se ti tudi pogledati qtek 2020, ki ga ima mobitel v akciji za 100k. Jaz ga imam in na njem nisem našel še nič slabega. Ima pa tudi vgrajen gsm,gprs ...

Caligula ::

Poglej, ne se ukvarjat z operacijskim sistemom. Pocket PC in Palm OS sta OK in itak bos tako kot vsak, zacel pol hvalit tistega, ki ga bos imel.
S tem se ne obremenjuj prevec. Vzami cimcenejsi dlancnik z Bluetoothom. To je vse.
Takih slabih ni. Ta Qutek 2020 je res dober. Samo vprasanje, ce rabis vse kar ima.

Skratka Bluetooth in cimcenej. 3850 zal nima Bluetootha.

Boeing ::

Premislite o novem PocketLOOX-u 610 od Siemensa... hudičevo dobra zadeva, vzdržljiv, nabit s funkcijami, tak da niti ne rabiš vseh, odličen zaslon, baterija pa zdrži tak dolgo, da bi lahko z polno še trajekt zakurblal :)

Skratka, razen mogoče malo poceni oblike v bistvu nimam pripomb čezenj, razen mogoče cene... 110k z verzijo brez WiFi in 125 za verzijo z WiFi.

LP J
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

Caligula ::

Bi ze skoraj raje HPja 4210 al kaj je ze. Lepsi in bolj skladen in ergonomicen. Pa manj masiven. Pa zdi se mi, da par jurjev cenejsi. Pa brez strlece antene.

SuperStipe ::

Nima SD in CF ... kar je po svoje minus, ampak ima WiFi ... recimo 2210 pa ima oboje, ampak nima WiFi, zdej ce zaenkrat se ne rabis potem je dobra resitev, ker je cenejsi, za razliko v ceni pa lahko kupis SDIO oz. CF WiFi kartico zdej ali pa kasneje.

d0rK ::

Torej ...Malo sem prebral.. Malo sem pogledal in sedaj se odločam med dvema modeloma:

-Palm Tungsten T3
-iPAQ h5555 Pocket PC

Kaksen nasvet? Morda ima kdo od vas katerega od teh dveh in ima kaksno pohvalo/kritko?

Lep pozdrav,

d0rK

Caligula ::

Dork, ne vem kaj si bral ampak HP5555 se definitivno ne splaca, ker je predrag in ni toliko boljsi od nizjih modelov.

Mislim, da kaj vec od recmo 100 jurjev ze res nebi smel dat razen recmo ajde 110 jurjev al kaj takega, ce ma polega Bluetootha se WiFi dlancnik. Kar je vec je metanje dnarja stran.

T3 je pozemal mesana mnenja in ga recimo nebi priporocal, slab pa tudi ne more biti.
Ce si se ze spravil dat veliko denarja za dlancnik pocakaj se kak teden ali dva, da vidis, ce bo kje v akciji kak, ki ma poleg Bluetootha se WiFi, kar zna bit koristno-sploh, ce potujes kdaj,.. Sam ne pa spet metat denarja stran. Pol si raje kupi koristno periferijo. Recimo zlozljivo tipkovnico, pomnilnisko kartico,. ker tut te stvari stanejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Caligula ()

SuperStipe ::

5555 je dejansko tok drag, samo zaradi tistega bralca prstnih otisov, kot sem ti ze prej napisu 4xxx serija ima Wifi, 2xxx pa 2 slota za kartice, zdej se moras odlocit kaj ti bolj sede, kar se pa tice spomina, ki ga ima 5xxx je pa itak brezveze, ker kupis spomnisko kartico pa je zadeva resena ... CF kartice so zelo poceni.

d0rK ::

Hum ... Ravno zato so mi forumi usec ...

Sem premislil in namesto modela 5555 se sedaj odlocam med prej omenjenim Palmom in iPAQ h4155 Pocket PC.

Ampak ... WLAN je Wi-fi order was ? :|

SuperStipe ::

WiFi = Wlan ...

Skor 100% :)

Boeing ::

Resno razmisli o PocketLOOX-u 610.

Sam sem imel tudi v ožjem izboru 5555, 4155, Loox 610 in toshibo e805.

Nekako me je Siemens prepričal, ker ima dejansko vse, kar se danes tlači v te gizmote, odločilno dejstvo je bilo pa to, da ima loox CF režo, ki je 4xxx serija nima. Glede na razliko v ceni si na istem že, ko kupiš 256M CF kartico namesto MMC oz. SD, potem pa upoštevaj še, da imaš pri Loox-u za pol večjo baterijo (1500mah proti 1000mah v 4xxx - razlika se baje dejansko pozna, čeprav nisem sprobal 4xxx), dodatki so cenejši (konkretno tipkovnice), ostala pomembna periferija pa itak deluje že na BT ali IR... razni GPS-i itd.

Sem bral po dosti tujih forumih in 95% ljudi, ki so kupili srajčke za ipaq-a, so si kupili CF srajčke. Ostalo so pa bili meni se zdi da GPS in GPRS zadeve. Torej... :)


Premisli. Jaz sem absolutno zadovoljen.

LP J

Popravek čez nekaj minut:

:D

Pardon moji "neažurnosti". Sem šel iz radovednosti gledat k mlacomu na cenik za cene kartic in dobro da sem sedel. Check it out.
Ok, loox je naenkrat postal malo manj ugoden. Ampak res samo čisto malo majčkeno :)
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Boeing ()

George ::

Imam Tungsten T3 in me zaenkrat se ni razocaral.
Osnovni software je v obeh primerih (Pocket PC in PalmOS) zelo osnoven in neuporaben,
zato je pametno dobit se kak dodaten software katerega ni prevec tezko najt.
Programska oprema za palm je po vecini manjsa kot za pocket PC in je zato prostor bolje izkoriscen.
Priporocam dokup Hardcase ohisja ter dodatnih folij za zaslon.
//We are the Borg. You will be assimilated. Resistance is futile.

tec ::

George:
A ga povezujes s kaksnim telefonom preko BT? Imas kaksne probleme?
Koliko ti pa baterija zdrzi?

Caligula ::

T3 je predrag glede na to kar nudi. Za ta denar boi moral met se vsaj WiFi,..
Pocket loox je tud predrag.

V bistvuse 1940 od HPja n ajbolj splaca.

Boeing ::

T3 je dejansko predrag, pa še softvera ni toliko (po moje)...

1940 je pa vprašanje, a se ga dejansko splača. Če maš namen enkrat letno menjat dlančnik, potem vsekakor, drugače pa... razmišljaj, da bo čez recimo kako leto ali pa leto in pol zunaj kak softver, ki ga dejansko ne boš mogel več uporabljat, zard tega ker maš prešvoh dlančnik al pa prestar OS... ker gre za relativno poceni model, se firma ne bo trudla z priredbami novejših OS-ov, in potem si tam :)

Drugače pa, 2210 je tudi hud stroj.

Premisli še iz tega vidika.

LP J
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

CCfly ::

Boš igral FarCry na dlančniku ? Raje poglej koliko časa ti zdrži baterija.

Boeing ::

Na mojem looxu zdrži 6 ur neprestane uporabe, z zmernejšo porabo je uporaben tudi 2 dni.

4150 seriji pa baterija zdrži najmanj eno uro dlje kot 1940.

LP J
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

d0rK ::

Hej,

mah ... Tok sm v dilemi ... Ce bi le Tungsten T3 imel Wifi ... Takoj bi ga kupil ... Okej se enkrat ... Ali je res tako pomemben Wifi ?

Sicer sta v ozjem izboru:

-Tungsten T3 -- 118.998,00 SIT
-HP iPAQ pocket PC H4150 -- 114.998,40 SIT

Dilema pa zato, ker kakor vidim se razlikujeta samo po vključitvi Wifija.

Ce se ne motim uporabljata obadva SD (SECURITY DIGITAL) razsiritvene kartice.
So te kartice kvalitetne? V ceni se od Compact Flash mocno razlikujejo le 512 MB modeli, katerih pa predvidevam da itaq nebi potreboval ane? Menim da je 256 MB popolnoma dovol.

Sedaj pa izgled ... Ne vem zakaj...Ampak mi je Tungsten veliko bolj vsec :(. To je skoraj edina stvar, ki me se zadrzuje pri Tunstenu.

Zadnja stvar je pa se OS. Palm ima PalmOS iPAQ pa Pocket PC. Kateri je boljsi in zakaj ? =)


Boeing, hvala za prelog, ampak ker dam ZELO veliko tudi na izgled, moram rect, da se mi Pocket LOOX ne zdi prevec lep ... Najbolj me moti antena :/.Ampak hvala za predlog. :)

Hvala za odgovore,

d0rK

EDIT:

Kaj pa podpora za različne kartice? Ce se ze izkaze da je recimo Compact Flash veliko boljsi od SD kaksne so moznosti, da uporabim CF kartice?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: d0rK ()

CCfly ::

WiFi je koristen le če imaš brezžično omrežje doma (glede na to da je Mobitel ceno NEO WLAN-a izdatno zasolil). Umrl pa verjetno ne boš tudi če ga ne boš imel.
SD so kolikor vem boljše, ampak tudi malenkost dražje.

Caligula ::

Vzami HPja. WiFi bo se prav prisel. Pa nasplo mislim, da ma vecji uporabni zaslon.
Pa ne vem, Palm se mi ne zdi vec tako privlacna zadeva kot vcasih. Si mi zdi, da je tudi uporabnih programov za Pocket PC vec pa se celo Palm kot proizvajalec dlancnikov nekaj napizdeva Palmsource (proizvajalec Palm OSa, da ful prepocasi updatajo stvari,..

Bom rekel tako. Jaz bi vzel HPja ampak proti koncu meseca, ko bo kje v novih akcijah, ki bodo ze brez carine. Se pravi okoli 100 jurjev ali se celo manj. To so se stare cene.

Ce pa bi rad brez WiFi pa vzames Asus Mypall 620BT, ki je manj kot 90 jurjev in je po testih najhitrejsi Pocket PC. Tudi temu bi morala cena past.

Ce pa bi se ze razdajal z denarjem pa bi sam kupil 4150.

Boeing ::

d0rK: en citat na pamet iz ene ameriške strani, kjer sem pred nekaj časa bral primerjalni test looxa in 4150, pa sem si zapomnil, ker je zelo izvirno napisano, in sicer gre nekako takole:

"When struggling between the new LOOX and a 4150, there is not a really tough decision to make. You have to choose, whether you PDA is going to be a workorse or a fashion add-on, helping you attracting more girls. If you choose it to be a workhorse, then I suggest you strongly consider buying LOOX, otherwise go for the 4150 becouse HP definitely employs better designers as of yet."

No, to je to :)

Ker se mi osebno gre predvsem zato, da lahko "vržem stran" dobrega starega TI-83+, mi je LOOX na vsak način bolj pisan na kožo.



Vidim da se je naredla lepa debata okoli tega. Lepo :)

LP J
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

CCfly ::

Se pravi mora vzeti 4150 ? >:D

Boeing ::

Da me ne bo kdo obtožil, da navijam samo za tisto, kar mam sam: JA :)

Hec. Valjda da loox-a >:D
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Boeing ()

d0rK ::

Helou,

torej .. Super, so SD kartice boljse (/me veseu >:D).

Torej to je reseno ... Sedaj pa se za dlancnik =).

Jz sm sminker ... Priznam ... In mislm da ne rabm workhorsa ;P.

Zdej pa se glede Wifija ...Mislte da je res nujen? :D

Aja .... Pa se en tak bl n00b question :D aSe da dt PocketPC na Palma? :]

Drugace se pa obliki navkljub vedno bolj nagibam k iPAQ-u ... Glede na to da vec ponuja za celo nizjo ceno.

Lep pozdrav,

d0rK

Caligula ::

Vzami rabljenega Pocket PCja za cca 30 ali 40 jurjev. Majo vse razen Bluetootha in WiFija.
Aplikacije kljub kao hitrejsim procesorjem ne laufajo hitreje in pr vecini dobrih programov kdaj clo pocasneje, ker niso optimizirane za nove porcesorje. Se zdaj ne.

Vzami Quteka 2020 pr Mobitelu v akciji pa je. :D

Gremo ga zmest zdej >:D

Boeing ::

d0rk: zdej ko smo ugotovil, da si šminker :D , pol ti jest povem, da ne rabiš močnejšega kot 1940 al pa 2210, recimo.

Ker drugače dejansko mečeš denar stran.

btw: kolk si pa star oz. kam hodiš u šolo ?
ker če si na kakem faxu, ti BT oz. WiFi še prekleto prekleto prav pride >:D

LP J
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Boeing ()

d0rK ::

Brrr.... :PPPPPPPPPP

Hehehe ....

Pravkar sem si ogledal tale test.

In sem se odlocil, da si kupim iPAQ-a. Stvar v resnici veliko bolje zgleda kakor na tistih promocijskih slikcah na netu.

Schweet. Kar se pa sole tice sem pa 3 letnik gimnazije ... Torej se eno leto in bom na faxu. dlancnik bom imel pa vsaj 2-3 leti, tako da mislm da mi bo tudi sedaj prav prisel.

kot sem ze prej povedal, imam sedaj Jornado, tako na probi... Ker mislm da ni pointa, da si kupim dlancnik, ce ga potem nebi uporabljal, in ugotovaljam, da je to ena SUPER stvar. Nazalost se preveckrat zgodi da kaksno stvar pozabim, in tukaj dlancnik blesti ... Vanjga si pa hitr in simpl napisem kaksne zapiske, urnik, teste itd. Skratka ... Uporablajm ga zelo redno, ce ga nebi nebi tukaj teme delal :D.

Telefon (Nokia 8910i) pa ima bloototh in vse. Imam pa se Nokia 7650 v rezervi, tist ima pa itaq vse razn UMTS-a ;).

Zdej me pa probite zmest >:D.

lep pozdrav,

d0rK

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: d0rK ()

CCfly ::

Pa si pripravljen vreči 100k za zapisovanje urnika ? Ker za to je dovolj dober tudi kakšen rabljen dlančnik.

d0rK ::

Sej nism napisu sam zapisovanje urnika :(.


Uporabljal bi ga za vse stvari, za katere je namenjen, in ima ustrezno programje.

Ne kupim tako drage stvari, brez da bi jo izkoristil do polne mere. Menim, da bi lahko za vsako fukncijo najdo kaksno opravilo.

Boeing ::

Uživaj v novem ipaq-u :)

Odločitev je tvoja, denar tudi, čeprav vseeno mislim, da v 3. letniku ne rabiš še nevem česa... jaz sem mel grafični kalkulator v 2. letniku, pa sem ga šele na faxu začel zares uporabljat, prej je bil bolj za igrce pa plonkanje :)

Ampak vseeno... za texasa sem dal 30 jurjev, ti boš dal pa 115.

Vglavnem, uživaj :)
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

Gandalfar ::

d0rk: prevec denarja imas. 115k vreden dlancnik zato, ker se ti ne da belezke zraven nosit po moznosti ga bos razbil po pol leta, ker se bos s kom kaj stepel? :>

Skoda denarja, ce je to edina stvar zaradi katere jo rabis. Jaz sem imel v tretjem letniku gimnazije tudi par mesecev palma... potem ga je oce prevzel od mene in ga sploh nisem pogresal. Sicer je kul in vse a v koncni fazi samo igrce gor spilas. Kakor pozabis stvari tudi pozabis na dlancnik pogledat in naredit stvari, ce si ze v naravi taksen.

Pomojem imas prevec denarja. Pa za rokovnih je kaksn low-end Palm cisto dovolj zmogljiv pa se 1/10 cene ipaqa predstavlja

d0rK ::

Zivjo,

hvala fantje ... Za pomoc in nasvete. Bili so kljucnega pomena, in brez bi bil popolnoma zgubljen =).

Nc... Se slismo pol se enkrat cez kaksen mesec, ko bom videl ce se bodo Caligolove napovedi uresnicile in bo res cena padla.

Until then,


May the force be with you!

d0rK

EDIT:

Gandalf bomo videli ... Ravnokar sem oceta vprasal kaj si on misli o nakupu, in je reku da je imel v planu kupit dlancnik tudi sam ... Tko da ce mi ne bo vsec ga lahko dam njemu.

Lucky me ;).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: d0rK ()

Boeing ::

d0rK: Dejansko ma Gandalfar prav... če nimaš nekega res trdnega argumenta, da res rabiš tak stroj, pol mečeš stran denar.

Za igrce špilat, notes pa imenik si lahk nabaviš 1940, MyPal 620BT, Dellov Axim X3, Loox 600, mogoče celo kakšnega Acerja n10, pa to niti niso vsi.

To so vsi modeli za nekje 80k max, in tiste stvari, ki si jih ti omenil opravljajo glih tako dobro kot dražji modeli, glavni frajer na šoli si še pa vedno lahko - folk vsaj v SŠ večinoma še nima dlančnikov, kolker je meni znano :).
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

CCfly ::

Jaz sem imel 3 leta predpotopnega Palm Pilot Professional, pa se mi je zdel precej bolj praktičen kot PPC, kar se tiče zapisovanja in zastonjskih uporabnih programov. Če bi le preživel padec na tla :(.

Gandalfar ::

Kupis si unga palma za 25k pa lahko se zmer gor vse igrce spilas pa mas rokovnik sam pac barvn ni pa mp3je ne more spilat .. za to mas pa itak ipoda za sminkirat ;)

Caligula ::

Sej kar pravte je mel svojo tezo pred par leti. Sam zdej ko majo vsi digitalce, Divxe, domace posnetke, internet, GPRS, EDGE,... se pa ze splaca met dlancnik z dobro podporo multimedij, dobrim barvnim zaslonom, brezzicnimi povezavami.

Sploh pa zdej ko so tud razni pocket Skype pa take zadeve v igri,..

Ce bo zadevo uporablju ni narobe, ce kup vredu. Sicer bi bil res ze 1940 dober, ze zato, ker je GPRS ful pocen pa ce ne potuje velik WiFi nima take vloge, ker za pr nas je GPRS za dlancnik vec kot dost. Sploh prek Bluetootha.

Sam brez Bluetootha je pa ze res mal mim v teh casih.

Gandalfar ::

Kaj pa ima srednjesolec za delat z dlancnikom? Dopoldne se v soli dolgocasi ob slovenscini, matematiki in zgodovini nakar pride ob 3h domov in gre lahko na normaln pc igrat igrce. Zakaj rabis nek blazn connectiviy pa multimedia dopoldne v soli kjer niti postenih odmorov nimas?

Caligula ::

Ah, pa naj se izobrazuje se s tem. Itak so bolj koristne informacije na netu kot v soli >:D
Pa tud pr zaposlitvi mu ne bo skodlo, ce bo mel te stvari ze v malem prstu.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri dlančnik...

Oddelek: Kaj kupiti
282149 (1604) sequAn
»

dlancnik

Oddelek: Kaj kupiti
61388 (1328) R0K
»

Dlančnik

Oddelek: Kaj kupiti
61100 (1029) R0K
»

Nakup dlančnika

Oddelek: Kaj kupiti
111293 (1137) SkIDiver

Več podobnih tem