» »

"Sekljalnik" zelenjave

"Sekljalnik" zelenjave

kedot ::

Je morda kdo kje opazil kakšno kuhinjsko mašino, ki bi znala kvalitetno sesekljati / narezati zelenjavo?

Miksarje seveda poznam, ampak to je zmleta zelenjava, imaš sicer tiste okrogle plošče z rezili, ki so še najbližje "ribežnom" in rezultat ni niti pribljižno podoben, kot, če se na zelenjavo spraviš ročno z nožem, pa še marsikaj je speštano.

Se pravi nekaj od julliene do kock in koleščkov (korenček). Bom preživel, če na paradižniku rezultati ne bojo ravno impresivni.

(žena bi rada nekaj za "na hitro" narediti, čeprav kuham 90% jaz in mi ni problem noža vzeti v roke ker je rezultat neprimerno boljši od vseh mašin, če ji pa že kupujem nekaj takšnega, bi rad, da je vsaj blizu nožu, ne neka speštana brozga)

.
  • spremenilo: kedot ()

HotBurek ::

Ta izdelek bi lahko bil pomagal tudi vam in bi lahko tudi deloval vam v pomoč.

Akumulatorski sekljalnik zelenjave in zelišč 250ml USB
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

Franz21 ::

tikitoki ::

Franz21 je izjavil:



Ce ne sekljas kupa zelenjave je verjetno rocno hitreje, k sestavljanje, razstavljanje in ciscenje tega cuda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

donvito ::

kedot je izjavil:

Je morda kdo kje opazil kakšno kuhinjsko mašino, ki bi znala kvalitetno sesekljati / narezati zelenjavo?

Miksarje seveda poznam, ampak to je zmleta zelenjava, imaš sicer tiste okrogle plošče z rezili, ki so še najbližje "ribežnom" in rezultat ni niti pribljižno podoben, kot, če se na zelenjavo spraviš ročno z nožem, pa še marsikaj je speštano.

Se pravi nekaj od julliene do kock in koleščkov (korenček). Bom preživel, če na paradižniku rezultati ne bojo ravno impresivni.

(žena bi rada nekaj za "na hitro" narediti, čeprav kuham 90% jaz in mi ni problem noža vzeti v roke ker je rezultat neprimerno boljši od vseh mašin, če ji pa že kupujem nekaj takšnega, bi rad, da je vsaj blizu nožu, ne neka speštana brozga)

.

https://netscroll.si/trgovina/kuhinja/v...
https://primepick.si/shop/vegetablechop...

Slopek ::

d0rK ::

Jaz sem imel včasih nekaj od WMF kjer si spodaj naložil zelenjavo in nato potiskal dol rezilo na fedru dokler ni bila zelenjava željene velikosti. Taka reč: sekljalnik

Zdaj pa gledam po Amazonu in mi je zanimivo tole: sekljalnik


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Palični mešalnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
562530 (1095) fujtajksel
»

Hitrost na blagajnah v Sparu, Mercatorju, ipd…

Oddelek: Loža
412517 (1140) starfotr
»

Kaj jeste?/kuhate doma?

Oddelek: Loža
467118 (5275) FTad
»

Stroški hrane (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14329964 (23481) Alamar
»

12V DC motor z reduktorjem

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
144818 (4685) fpbs

Več podobnih tem