» »

EU, Slovenija in volitve

EU, Slovenija in volitve

SmeskoSnezak ::

Ucimo se anglescino, in nekatere teme, clanke, ki jih treba prebrat so o politiki in volitvah. Me tega ne razumemo najbolje. A je kaksna moznost najti ali pa pomagati s kaksno osnovno razlago, kaj se dogaja po eu? Se posebej pri volitvah? In zakaj ljudi (naj) skrbi? Tu pa tam preberemo, da gremo "nazaj v naci" case...
LP, Smeskica
@ Pusti soncu v srce... @

Hypathia ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Ucimo se anglescino, in nekatere teme, clanke, ki jih treba prebrat so o politiki in volitvah. Me tega ne razumemo najbolje. A je kaksna moznost najti ali pa pomagati s kaksno osnovno razlago, kaj se dogaja po eu? Se posebej pri volitvah? In zakaj ljudi (naj) skrbi? Tu pa tam preberemo, da gremo "nazaj v naci" case...
LP, Smeskica

Ne, ni treba skrbeti, ne vračamo se v naci čase, le nihalo, ki je preveč zanihalo v levi ekstrem se je obrnilo nazaj proti sredini. Če te pa zanima razlaga konkretnega angleškega teksta, ga pa tukaj prilepi, pa bomo pomagali razumeti.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

SmeskoSnezak ::

Ta clanek je recimo taksen, glede na to da se ne spoznamo na politiko: https://www.equaltimes.org/the-stakes-f...
@ Pusti soncu v srce... @

m0LN4r ::

Koncno se bo to razuzdanstvo mal ustavilo, je ze bilo neokusno
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Hypathia ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Ta clanek je recimo taksen, glede na to da se ne spoznamo na politiko: https://www.equaltimes.org/the-stakes-f...

Jaz ti predlagam, da članek vržeš v chatGPT, ga še v slovenščini prebereš, in potem tam ali pa tukaj vprašaš kaj konkretno ti ni jasno.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Kayzon ::

m0LN4r je izjavil:

Koncno se bo to razuzdanstvo mal ustavilo, je ze bilo neokusno


Kako? Saj je von der Leyen spet zmagala in ona je tista ki lepo podpira in vsijuje lgbt norijo, "prehod na zeleno" ter ilegalno imigracijo.

Kresnik ::

m0LN4r je izjavil:

Koncno se bo to razuzdanstvo mal ustavilo, je ze bilo neokusno


Ma ne bo se.

En dober Evropski Stonewall pretep, pa se bodo vsi ti dezurni moralizatorji in puritanci poskrili nazaj v svoje luknje. Poznam osebno nekaj takih, so pred leti sli tezit pred Tiffanija v Ljubljani, nekaj grozili par gejem tam, potem pa vsi konkurenca Usainu Boltu, ko sta dve omari prisli iz kluba pogledat kaj se dogaja.

redtech ::

Meloni je spoznala, da sta dva nivoja demokracije.

Eden je El hoyo za rajo in zgornji nivo v katerem si, odločaš se pa ne.

Meloni nezadovoljna
A italijanska premierka Giorgia Meloni, predsednica tretje največje skupine Evropski konservativci in reformisti (ECR), dogovoru o razdelitvi vodilnih položajev nasprotuje, češ da ne odraža premika v desno po nedavnih evropskih volitvah.

ECR ima v Evropskem parlamentu več poslank in poslancev kot Renew, a nima nobenega od vodilnih položajev. "Tretja največja skupina danes je skupina, ki je tisti, ki odločajo, ne marajo," je po poročanju Guardiana dejala Meloni. EU je označila za "birokratskega velikana", katerega odločitve narekuje ideologija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: redtech ()

redtech ::

"The European Commission offered X an illegal secret deal: if we quietly censored speech without telling anyone, they would not fine us.

The other platforms accepted that deal.

X did not."

Da ne bomo pozabili te postavke.
Najbolj nevarna politika ti je vedno tista, ki ti je najbližje.

ceazare ::

Musk je ponudil skriven dogovor, da širimo njegove izmišljotine.

Nekateri so sprejeli ta dogovor.

Jaz ga nisem.

arnecan1 ::

Zelo lepo povedano.

Von Leynova bo uničila Evropo s to zeleno politiko in nezakonitimi migracijami. Pa še voljena ni bila od državljanov.

In Prebilič jo je podprl. Čeprav je proti vojni z Rusijo, ampak izgleda zelena politika vse povozi.

mtosev ::

Jaz sem happy, da je Ursula dobila še en pet letni mandat.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

arnecan1 ::

Jaz tudi.

Evropa gori. Demonstracije, no-go cone, kemijsko skopljenje otrok, odprte meje, zelena norija, zaostajanje Evrope za razvitimi državami.... pa še izvolili je nismo.:))

mtosev ::

Smo volili za poslance v EUju in ti izberejo predsednika/predsednico komisije.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

arnecan1 ::

Torej nismo volili Von Leynove neposredno, kajne?

A smo mogoče volili komisarje?

miha98 ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Ucimo se anglescino, in nekatere teme, clanke, ki jih treba prebrat so o politiki in volitvah. Me tega ne razumemo najbolje. A je kaksna moznost najti ali pa pomagati s kaksno osnovno razlago, kaj se dogaja po eu? Se posebej pri volitvah? In zakaj ljudi (naj) skrbi? Tu pa tam preberemo, da gremo "nazaj v naci" case...
LP, Smeskica


Jaz ti predlagam, da se začneš učit srbohrvaško in cirilico, da te cel svijet razumije...

karafeka ::

Kakšna zaskrbljenost zadnje mesece glede skrajno desnih.... Na koncu pa dobi ta Lajna še več glasov kot pa v prvem mandatu. Še pet let iste politike očitno.

FireSnake ::

mtosev je izjavil:

Jaz sem happy, da je Ursula dobila še en pet letni mandat.


Kaj je ta kura naredila tako dobrega, da si tako srečen?
Happy, ko sam praviš?
Res me zanima.

Merklca se je je losala, ker je bila totalno nesposobna.
Da je za vodenje nesposobna je tudi evidentno. Evropa se je zato obrnila malo bolj desno.
Ima korupcijski škandal s svojim možem glede nabave cepiv.

Toše kaj, hudiča, je ta kura naredila, da jo ti podpiraš? omenil si, da ti je všeč. Kako to je lahko po vsem, kar je storila všeč?
Res me zanima kaj ljudem, ki jo podpirajo dogaja v glavi.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Sync ::

Merklca se je je losala, ker je bila totalno nesposobna.


Od kje tebi ta info? Kolikor jaz vem je bila ministrica na več resorjih v dolgih letih vladanja Aliena Merkl.

FireSnake ::

Losat se je je hotela. Najlažje se je je tako, da jo je poslala v Bruselj.
Zdaj: za tam je pa dobra. Samo, da je ženska. Ker so pomembne kvote.

Če samo pomislimo, da so na zelo visok položaj skorajda sprejeli Bratuškovo je vse jasno. Še dobro, da je prej šla na zaslišanje, da je pokazala koliko je vredna.

Von Der Fajzerjeva je ginekologinja. Posledično se da razumeti zakaj je Evropa tak v p***i.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Colt1911 ::

Sync je izjavil:

Merklca se je je losala, ker je bila totalno nesposobna.


Od kje tebi ta info? Kolikor jaz vem je bila ministrica na več resorjih v dolgih letih vladanja Aliena Merkl.


Kot obrambna ministrica je totalno razbila vojsko.
Operativnih tankov so imeli nekje toliko kot naša vojska, letal 85% prizemljenih....

Sync ::

FireSnake je izjavil:

Losat se je je hotela. Najlažje se je je tako, da jo je poslala v Bruselj.
Zdaj: za tam je pa dobra. Samo, da je ženska. Ker so pomembne kvote.

Če samo pomislimo, da so na zelo visok položaj skorajda sprejeli Bratuškovo je vse jasno. Še dobro, da je prej šla na zaslišanje, da je pokazala koliko je vredna.

Von Der Fajzerjeva je ginekologinja. Posledično se da razumeti zakaj je Evropa tak v p***i.


Kot obrambna ministrica je totalno razbila vojsko.
Operativnih tankov so imeli nekje toliko kot naša vojska, letal 85% prizemljenih....




Potem je Angela rabila kar dolgo, da se je losala Ursule.. Od leta 2005-2019 torej celih 14 let delovanja v Nemški vladi.

Seveda je Alien imel prste vmes marsikje. Plus tu so še številni razni strokovni in ostali svetovalci, ki so delali za von der za pristojno ministrstvo in tudi sedaj.. tako, da lahko bi tudi bila schlosar ta lajna kot TITO. :D Je pa seveda ona podpisana na "papirjih za tanke in letala etc."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sync ()

nejc_nejc ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Ucimo se anglescino, in nekatere teme, clanke, ki jih treba prebrat so o politiki in volitvah. Me tega ne razumemo najbolje. A je kaksna moznost najti ali pa pomagati s kaksno osnovno razlago, kaj se dogaja po eu? Se posebej pri volitvah? In zakaj ljudi (naj) skrbi? Tu pa tam preberemo, da gremo "nazaj v naci" case...
LP, Smeskica


kakšne naci čase, ali ste vsi bolani?

Sync ::

Novi evropski poslanec iz vrst SDS Branko Grims si je za asistenta v Evropskem parlamentu izbral Gašperja Pečarja in Žana Žalca. Prvi je povezan s kokainsko afero 'snegec',

Torej se bo kar na veliko "vleklo" po novem v EU- parlamentu? A lahko pričakujemo še kakšne mavrične afere po vzoru poslanca od Orbana?! Takrat, ko so plezali čez okna v Bruslju med policijsko racijo..:D

Snegec gre,
glej zunaj sneg gre,
morda se spomniš.. omg

Polda ::

V današnjih časih če si za varno državo , kontrolirane legalne migracije in proti ilegalnim pijavkam in tradicionalno družino fašist. če pa zagovarjaš 230 spolov, ilegalne migracije in odprte meje pa si Levičar nekaj dobrega.

miha98 ::

Branko Grims je starejša generacija . Dvomim , da on vleče snegec narejen po mizi. Bodo verjetno prej kakšen šnops odprli... pa Refošk...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miha98 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko javno tožilstvo preiskujej Ursula von der Leyen

Oddelek: Problemi človeštva
161407 (332) fikus_
»

Evropska komisija meni, da Meta stori premalo proti širjenju dezinformacij na Faceboo

Oddelek: Novice / NWO
403748 (1632) robi123123
»

Ranljive so tudi elektronske volilne naprave v Indiji (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
5910590 (9413) MadMicka

Več podobnih tem