» »

EU volitve 2024

EU volitve 2024

«
1
2 3
...
5

Polda ::

Čez manj kot mesec dni so Evropske volitve.

Če ne veste koga bi volili - https://euandi.eu/

NuMaN ::

Ta stran ne dela ...

NuMaN ::

Sicer sem se prebil ...

Kdo financira to in kak je sploh hasek od teh anket?

Pa vrže mi recimo na vrh resnico in svobodo, levico pa čisto na dno. Pa NSi na tretjem mestu.

Je pa res, da sem na večino vprašanj odgovoril niti-niti ...

Skratka, še tista naša anketa je boljša, čeprav je tudi zanič.

D3m ::

O čem se sploh gre?
|HP EliteBook|R5 6650U|

NuMaN ::

Žrtvuj 5 minut pa boš videl. Skratka Zeh. Tu pa tam kako relevantno vprašanje.

D3m ::

Kakšna vprašanja :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

FireSnake ::

Prejšnja tema:
EU volitve 2024

Dajmo se tokrat držati teme.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

mtosev ::

Jaz bom glasoval na referendumih 3x za. Okoli volitev za naše poslance v EUju bom volil za Novakovo.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

FireSnake ::

Kako to, da si iz SD prešaltal na n.Si?

Ni to malo skrajno?

Pa glede na to, da se je izkazalo kakšni plenilci so SD ali ti je kaj žal, da si jih v preteklosti podpiral?

N.Si so edini, ki še kaj govorijo o industriji. Tako, da bom jaz volil enako, kot ti.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

D3m ::

Meni anketa pokaže SDS, ko pa pogledam kje sem je pa bližje mojim odgovorom Resnica.
|HP EliteBook|R5 6650U|

NuMaN ::

Saj verjetno 80 procentov priplava resnica nekje na vrh ...

Kar je logično, ker so glede na druge res na sredi.

D3m ::

Ja samo zakaj mi forsira SDS/NSi?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Miki N ::

Detektirali so tvojega notranjega janšouca D3m!! 8-O

NuMaN ::

Mogoče si se cepil za kovid in je temu tako ...

Posebej če s fajzerjem, rnk dela čuda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NuMaN ()

D3m ::

Dober humor klapa.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Miki N ::

Drgač pa... ne dajat tem sajtom statistike, zlorabili jo bodo. Saj nič resnega, samo zakaj sodelovati pri lastni ovčjereji? Pa itak ne boste nič uporabnega zvedeli, prej boste vedeli manj oz. bolj narobe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

NuMaN ::

Zakaj?

Itak so že pokasirali, pač so morali dati to skropucalo ven.

Redno pa na novi TV sodelujem pri anketi ... Ampak vprašanja so predolgo gor in jih ne menjajo.

Potem pa pozabim, da sem že glasoval, in mi z rdečo izpiše da sem že oddal glas. Histogrami so črni.

Tu pa tam se zgodi, da manjšina prebije desetino.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NuMaN ()

nejc_nejc ::

no je bolj sveža tema od dveh,
tole sem tlačil drugam:

nejc_nejc je izjavil:

Ali bodo na volitvah, referendumih udeležbo vodili v dveh imenikih_zvezkih ali samo v enem?

Hypathia ::

Tako tale kot Mukijeva anketa mi vržeta na prvo mesto SDS, volila bom pa Gregorčiča in 3x proti.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

MojsterX ::

Treba volit skrajneže, torej volim REsnico, ker druge opcije ni, da se zaustavi trenutne in pretekle koruptivne politike. EU drvi v brezno in z trenutno ali staro oblastjo bo isto, če ne naredimo radikalne streznitve politikom, ki živijo v svojem svetu in je jim jebe za rajo.

FireSnake ::

MojsterX je izjavil:

Treba volit skrajneže, torej volim REsnico, ker druge opcije ni, da se zaustavi trenutne in pretekle koruptivne politike. EU drvi v brezno in z trenutno ali staro oblastjo bo isto, če ne naredimo radikalne streznitve politikom, ki živijo v svojem svetu in je jim jebe za rajo.


Kriminalce boš volil?
No, se potem sploh lahko čudimo, da nam gre slabo?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

MojsterX ::

a drugi pa niso kriminalci? Sam da jih niso dobil/obtožil ker pač majo še sodnike vse podkupljene. Nič čudnega, da nam gre slabo, če pa si TI KRIV, ker vzdržuješ z volitvijo ENIH IN ISTIH OBRAZOV stanje takšno kot je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MojsterX ()

QualityG ::

FireSnake je izjavil:

Prejšnja tema:
EU volitve 2024

Dajmo se tokrat držati teme.

Tisto je psihiatrični shitshow desnih idiotov, ki se jim zdi, da je najmanj enako sranje na oblasti kaj boljše kot sedanja oblast.

Razen tega, gre za EU volitve, kjer izvoljeni predstavljajo lastno državo, in sramot, ki so nam jih nakopali desni skrajneži je dovolj za nekaj generacij.

MojsterX je izjavil:

Treba volit skrajneže, torej volim REsnico, ker druge opcije ni, da se zaustavi trenutne in pretekle koruptivne politike. EU drvi v brezno in z trenutno ali staro oblastjo bo isto, če ne naredimo radikalne streznitve politikom, ki živijo v svojem svetu in je jim jebe za rajo.


To veš, da je protagonist resnice skupaj tulil v luno z SDSom? Samo povem, da ne boš volil populista, ki se bo potem pred kamere nastavljal z Janšo.



Saj besede vse zdržijo ampak njegova dejanja kažejo pa drugo zgodbo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: QualityG ()

karafeka ::

https://www.24ur.com/novice/dejstva/176...

Na bruhanje mi gre.
Ne samo da za 5 let nedela dobijo 2x več kot večina za 40 let, še dohodnine na plače nimajo. Potem pa še podkupnine sprejemajo. Riba smrdi pri glavi.

Ni čudno, da po celi evropi znižujejo volilno starost, ker samo taki so še tako naivni, da bodo glasovali za koga.

QualityG ::

Mimogrede, opazili boste, da bo v naslednjih teden poln internet ljudi, ki vas bojo prepričevali, da ne volit (tudi na posredne načine, kot je tale spodaj). Gre za taktiko desničarskih skrajnežev, ki gredo vedno volit, da zmanjšajo število glasov proti njim in na tak način dobijo procentualno veliko več glasov.

Ne nasedajte. Samo pojdite volit, kogarkoli že. Če ne drugega, konopljo in NEK2.

karafeka je izjavil:

Ni čudno, da po celi evropi znižujejo volilno starost, ker samo taki so še tako naivni, da bodo glasovali za koga.

V trenutnem volilnem sistemu, je najslabše, da ne glasuješ za nobenega. Ker sicer ne zmaga volja ljudstva, ampak volja najbolj organiziranega volilnega telesa, ki gre volit, to pa so tipično fanatiki in skrajneži.

Česar nočemo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: QualityG ()

D3m ::

Narobe. Hočemo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Invictus ::

Saj volja ljudstva nikoli ne zmaga.

Kdo je kandidat za EU parlament? Ljudje, ki se jih stranka hoče znebiti, ponavadi malo bolj inteligenten folk, da ne dela konkurence ljubljenemu vodji na domačem kupu gnoja. Levemu ali desnemu, ni razlike.

Hkrati pa je EU parlament lepa lizika za te ljudi, saj po 4 letih lepo dobiš 4000 EUR penzije. Sicer je glede na stanje v EU malo škatljivo, ali bodo te penzije sploh na voljo, potem ko so zmetali milijarde v vojne po svetu, ampak zanje se bo že našel denar. Ki ga bomo seveda plačali EU državljani...

Kaj še hočeš lepšega...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

karafeka ::

QualityG je izjavil:


Ne nasedajte. Samo pojdite volit, kogarkoli že. Če ne drugega, konopljo in NEK2.

Ja, maš prav, bi bilo več koristi, če bi volili ta dva za EU parlament.

QualityG je izjavil:


V trenutnem volilnem sistemu, je najslabše, da ne glasuješ za nobenega. Ker sicer ne zmaga volja ljudstva, ampak volja najbolj organiziranega volilnega telesa, ki gre volit, to pa so tipično fanatiki in skrajneži.

Če še nisi opazil, a se je kdo sploh dotaknil teh večjih problemov (pokojnine, zdravstveno zavarovanje, ilegalni migranti, vojne)? Saj v EU parlamentu ni samo ena stranka, ampak, po mojem občutku, ne naredijo ničesar, sammo še več zakonov, pravil, omejitev, birokracije in administracije. Aja, pa še zvišali si bojo število posrancev, očitno jih je premalo za dviganje rok.

Večino problemov itak potisnejo na posazmezne države, da naj jih one rešijo same. Ko pa ena Madžarska to vzame v svoje roke (pri migrantih) pa začnejo z negativno propagando. Pa razumi če moreš.

V kakšnih iniciativah pa so sploh bili udeleženi naši (levi, desni, divers) EU poslanci v zadnjih 5 letih?
Jaz nisem vedel, da so še sploh živi do zdaj, 1 mesec pred volitvami, ko so začeli iz lukenj prihajat.
Spomnem se samo Jovove, ko je "javno" pisala Apple-u, naj uvede slovenski jezik na iphone-nih. Kaj drugega kot pa samopromocije itak ni dosegla.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: karafeka ()

primoz4p ::

QualityG je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Prejšnja tema:
EU volitve 2024

Dajmo se tokrat držati teme.

Tisto je psihiatrični shitshow desnih idiotov, ki se jim zdi, da je najmanj enako sranje na oblasti kaj boljše kot sedanja oblast.

Razen tega, gre za EU volitve, kjer izvoljeni predstavljajo lastno državo, in sramot, ki so nam jih nakopali desni skrajneži je dovolj za nekaj generacij.

MojsterX je izjavil:

Treba volit skrajneže, torej volim REsnico, ker druge opcije ni, da se zaustavi trenutne in pretekle koruptivne politike. EU drvi v brezno in z trenutno ali staro oblastjo bo isto, če ne naredimo radikalne streznitve politikom, ki živijo v svojem svetu in je jim jebe za rajo.


To veš, da je protagonist resnice skupaj tulil v luno z SDSom? Samo povem, da ne boš volil populista, ki se bo potem pred kamere nastavljal z Janšo.



Saj besede vse zdržijo ampak njegova dejanja kažejo pa drugo zgodbo.

Hočeš povedati: "Ne se pogovarjati. Naj govori orožje."?
Iz Slovensko v Slovinsko


https://www.zurnal24.si/svet/atentat-ta...

Ne strinjam se s teboj.

subscriber ::

Uroša Lipuščka pa nihče ni omenil? Nič čudnega. Po takem intervjuju je vsepovsod cenzuriran:

MojsterX ::

primoz4p je izjavil:

QualityG je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Prejšnja tema:
EU volitve 2024

Dajmo se tokrat držati teme.

Tisto je psihiatrični shitshow desnih idiotov, ki se jim zdi, da je najmanj enako sranje na oblasti kaj boljše kot sedanja oblast.

Razen tega, gre za EU volitve, kjer izvoljeni predstavljajo lastno državo, in sramot, ki so nam jih nakopali desni skrajneži je dovolj za nekaj generacij.

MojsterX je izjavil:

Treba volit skrajneže, torej volim REsnico, ker druge opcije ni, da se zaustavi trenutne in pretekle koruptivne politike. EU drvi v brezno in z trenutno ali staro oblastjo bo isto, če ne naredimo radikalne streznitve politikom, ki živijo v svojem svetu in je jim jebe za rajo.


To veš, da je protagonist resnice skupaj tulil v luno z SDSom? Samo povem, da ne boš volil populista, ki se bo potem pred kamere nastavljal z Janšo.



Saj besede vse zdržijo ampak njegova dejanja kažejo pa drugo zgodbo.

Hočeš povedati: "Ne se pogovarjati. Naj govori orožje."?
Iz Slovensko v Slovinsko


https://www.zurnal24.si/svet/atentat-ta...

Ne strinjam se s teboj.


Glede na trenutni trend obnašanja politikov, bo tega čedalje več da bodo učitelji, pisatelji in drugi visoko izobraženi kadri izvajali antentate na politike. Bo treba spet malce Francosko revolucijo narediti, da se malce natika glave Elit na kole.

fikus_ ::

Invictus je izjavil:


...
Hkrati pa je EU parlament lepa lizika za te ljudi, saj po 4 letih lepo dobiš 4000 EUR penzije. Sicer je glede na stanje v EU malo škatljivo, ali bodo te penzije sploh na voljo, potem ko so zmetali milijarde v vojne po svetu, ampak zanje se bo že našel denar. Ki ga bomo seveda plačali EU državljani...



Tukaj piše malo drugače
https://www.24ur.com/novice/dejstva/176...

Ampak kljub temu sanjska služba in odlična penzija za opravljeno delo.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

karafeka ::

subscriber je izjavil:

Uroša Lipuščka pa nihče ni omenil? Nič čudnega. Po takem intervjuju je vsepovsod cenzuriran:


Ne vem, ali Lipušček bere Slo-tech, ali celo piše tule gor ali pa so ta mnenja bolj razširjena, kot pa sem mislil.
Strinjam se z vsem kar je povedal:
- o privatnem kapitalu, bankah in eliti in novem redu
- globoki državi (vpliv elite na državo)
- dal je zelo dobro idejo o 95% obdavčitvi dedovanja, ki je že bil v preteklosti (recimo - moje mnenje- vse kar bi bilo nad 100.000.000€ bi se 95% obdavčilo in šlo državi). Na tak način se kapital ne bi več kopičil pri elitah in posledično ne bi imeli tako velikega vpliva na državo. Država pa bi lahko veliko več porabila za zdravstvo, pokojnine, inftrastrukturo. Ljudstvo pa ima lahko veliko večji vpliv na državo kot pa na elito.
- kako zeleni podpirajo oboroževanje in vojno v Ukrajini (kao da to nima vpliva na okolje in naravo).
- Kako je Scholz v prekletosti demonstriral proti namestitvi ameriških raket srednjega dosega v Nemčiji, sedaj je pa čisto na drugi strani
- o BRICKS in konfliktu z Zahodom.
- kako je bil poglavitni vzrok 1 in 2 svetovne vojne v neenakosti (elita, revni) in kako se to v podobni meri kaže tudi danes.

Problem je, da ti poslanci (tako v Sloveniji kot v EU) tega ne bodo rešili ker:
1. večina nima integritete in poštenosti
2. je vpliv kapitala prevelik.
3. ker je v osnovi kriv sistem - kapitalizem - kjer je moč v denarju in bogastvu. Več ga imaš, več imaš moči. Absolutna moč pa absolutno pokvari.

c3p0 ::

> - dal je zelo dobro idejo o 95% obdavčitvi dedovanja, ki je že bil v preteklosti (recimo - moje mnenje- vse kar bi bilo nad 100.000.000€ bi se 95% obdavčilo in šlo državi). Na tak način se kapital ne bi več kopičil pri elitah in posledično ne bi imeli tako velikega vpliva na državo. Država pa bi lahko veliko več porabila za zdravstvo, pokojnine, inftrastrukturo. Ljudstvo pa ima lahko veliko večji vpliv na državo kot pa na elito.

4. za levake si bogataš že z več kot enim stanovanjem in te je potrebno hudo obdavčit, kapitalista pohlepnega

primoz4p ::

MojsterX je izjavil:

primoz4p je izjavil:

QualityG je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Prejšnja tema:
EU volitve 2024

Dajmo se tokrat držati teme.

Tisto je psihiatrični shitshow desnih idiotov, ki se jim zdi, da je najmanj enako sranje na oblasti kaj boljše kot sedanja oblast.

Razen tega, gre za EU volitve, kjer izvoljeni predstavljajo lastno državo, in sramot, ki so nam jih nakopali desni skrajneži je dovolj za nekaj generacij.

MojsterX je izjavil:

Treba volit skrajneže, torej volim REsnico, ker druge opcije ni, da se zaustavi trenutne in pretekle koruptivne politike. EU drvi v brezno in z trenutno ali staro oblastjo bo isto, če ne naredimo radikalne streznitve politikom, ki živijo v svojem svetu in je jim jebe za rajo.


To veš, da je protagonist resnice skupaj tulil v luno z SDSom? Samo povem, da ne boš volil populista, ki se bo potem pred kamere nastavljal z Janšo.



Saj besede vse zdržijo ampak njegova dejanja kažejo pa drugo zgodbo.

Hočeš povedati: "Ne se pogovarjati. Naj govori orožje."?
Iz Slovensko v Slovinsko


https://www.zurnal24.si/svet/atentat-ta...

Ne strinjam se s teboj.


Glede na trenutni trend obnašanja politikov, bo tega čedalje več da bodo učitelji, pisatelji in drugi visoko izobraženi kadri izvajali antentate na politike. Bo treba spet malce Francosko revolucijo narediti, da se malce natika glave Elit na kole.

Nikoli se ni končalo samo z natikanjem glav Elit na kole. Še največ glav, ki so izgubile fizični stik s telesom v revolucijah, je pripadalo ubogi raji. Ker ko se pandorina skrinja "natikanja glav" odpre, je "Elita" vsak sosed na katerem vrtu raste bolj zelena trava, vsaka gospodična, ki ni vračala ljubezni in se je "vzvišeno nosila", ...
Sicer pa, kašni so to izobraženci ("učitelji, pisatelji in drugi visoko izobraženi kadri"), ki ne znajo artikulirano izraziti in posredovati svojih misli "neuki raji". Lahko sklepam, da pregovor: "Pero je močnejše od meča.", ne velja za izobražence ("učitelji, pisatelji in drugi visoko izobraženi kadri")?

Miki N ::

primoz4p je izjavil:


Nikoli se ni končalo samo z natikanjem glav Elit na kole. Še največ glav, ki so izgubile fizični stik s telesom v revolucijah, je pripadalo ubogi raji. Ker ko se pandorina skrinja "natikanja glav" odpre, je "Elita" vsak sosed na katerem vrtu raste bolj zelena trava, vsaka gospodična, ki ni vračala ljubezni in se je "vzvišeno nosila", ...
Sicer pa, kašni so to izobraženci ("učitelji, pisatelji in drugi visoko izobraženi kadri"), ki ne znajo artikulirano izraziti in posredovati svojih misli "neuki raji". Lahko sklepam, da pregovor: "Pero je močnejše od meča.", ne velja za izobražence ("učitelji, pisatelji in drugi visoko izobraženi kadri")?


Ne samo to, ko se odpre sezona "na kol" se dejanska Elita vrže v posel veliko bolj entuziastično, kot Raja.

Saj tukaj je bilo veliko privoščljivega smeha in šal na temo Trumptardovske revolucije 2021 - pa so hoteli samo malo koga "na kol natakniti" - no ja bolj selfije snemati v bistvu.

Eliti se je čisto strgalo za ena dva nivoja više, mimo vseh proporcev, ker so se dejansko zbali, to ni v osnovi preveč pogumen folk. Revolucionarji še zdaj žajfo pobira v zaporih.

isto bi bilo trenutno s katerokoli drugo Koliščarsko revolucijo. Tudi v Gay-You.

karafeka ::

c3p0 je izjavil:

> - dal je zelo dobro idejo o 95% obdavčitvi dedovanja, ki je že bil v preteklosti (recimo - moje mnenje- vse kar bi bilo nad 100.000.000€ bi se 95% obdavčilo in šlo državi). Na tak način se kapital ne bi več kopičil pri elitah in posledično ne bi imeli tako velikega vpliva na državo. Država pa bi lahko veliko več porabila za zdravstvo, pokojnine, inftrastrukturo. Ljudstvo pa ima lahko veliko večji vpliv na državo kot pa na elito.

4. za levake si bogataš že z več kot enim stanovanjem in te je potrebno hudo obdavčit, kapitalista pohlepnega

To so drobtinice na pram vsem milijardam, ki krožijo naokrog.

Problem v takem zakonu o dedovanju bi predvsem bil, da bi ga morali uvesti v vseh državah po svetu istočasno. Drugače bodo elite enostavno premaknile svoj kapital drugam, saj jim je to že danes najljubša igra. Ampak če je OECDju uspelo uvest 15% miminalni davek na dobiček multinacionalk, potem bi lahko tudi kaj takega.

c3p0 ::

Saj se dobro sliši, ampak realni izkupiček bo pa zakon, kjer bo vsako dedovanje obdavčeno, z zelo nizko nastavljeno progresivno lestvico.

FireSnake ::

MojsterX je izjavil:

a drugi pa niso kriminalci? Sam da jih niso dobil/obtožil ker pač majo še sodnike vse podkupljene. Nič čudnega, da nam gre slabo, če pa si TI KRIV, ker vzdržuješ z volitvijo ENIH IN ISTIH OBRAZOV stanje takšno kot je.



Stevanović je 600 jurjev v minusu.
Kaj misliš, da bo prvo naredil, ko pride h koritu?
Jaz raje sito vrano fojtram, kot pa lačno.

Kriminalce podpiraš in ti boš govoril kdo je kaj kriv? Lepo te prosim.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

FireSnake ::

QualityG je izjavil:

Mimogrede, opazili boste, da bo v naslednjih teden poln internet ljudi, ki vas bojo prepričevali, da ne volit (tudi na posredne načine, kot je tale spodaj). Gre za taktiko desničarskih skrajnežev, ki gredo vedno volit, da zmanjšajo število glasov proti njim in na tak način dobijo procentualno veliko več glasov.

Ne nasedajte. Samo pojdite volit, kogarkoli že. Če ne drugega, konopljo in NEK2.

karafeka je izjavil:

Ni čudno, da po celi evropi znižujejo volilno starost, ker samo taki so še tako naivni, da bodo glasovali za koga.

V trenutnem volilnem sistemu, je najslabše, da ne glasuješ za nobenega. Ker sicer ne zmaga volja ljudstva, ampak volja najbolj organiziranega volilnega telesa, ki gre volit, to pa so tipično fanatiki in skrajneži.

Česar nočemo.


Prvi, ki si se pojavil, se ti.
Še topel račun, pravkar odprt.

Koliko te plačajo?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

primoz4p ::

FireSnake je izjavil:

MojsterX je izjavil:

a drugi pa niso kriminalci? Sam da jih niso dobil/obtožil ker pač majo še sodnike vse podkupljene. Nič čudnega, da nam gre slabo, če pa si TI KRIV, ker vzdržuješ z volitvijo ENIH IN ISTIH OBRAZOV stanje takšno kot je.



Stevanović je 600 jurjev v minusu.
Kaj misliš, da bo prvo naredil, ko pride h koritu?
Jaz raje sito vrano fojtram, kot pa lačno.

Kriminalce podpiraš in ti boš govoril kdo je kaj kriv? Lepo te prosim.

To me spominja na dobre čase LDS in ZLSD.
Mem je bil: "To sta socialni stranki izobražencev in vodilnega kadra (direktorjev). Ti so že dovolj bogati. Ti zagotovo ne bodo kradli."
Pa smo jih volili.
Ampak to ni so vrane. Če vreča ni dovolj oz. je pretežka pa naroči tovornjak.

Stevanović je, se strinam, potencialno koruptivna oseba.
Posledično ne vidim nobenih ovir, da sodišče odobri v potencialno kritičnih primerih ustreznim organom prikrit nadzor, da se ga ujame s prsti v (nastavljenem) loncu medu skupaj s tovarišijo. In se ga nato procesira v strah in opomin ostalim.
Je pa res, da če se to zgodi v EU parlamantu, nam je v sramoto, tako kot Zoran T. (dolgoletni politik in mat'kurja še kaj)

nejc_nejc ::

nejc_nejc je izjavil:

no je bolj sveža tema od dveh,
tole sem tlačil drugam:

nejc_nejc je izjavil:

Ali bodo na volitvah, referendumih udeležbo vodili v dveh imenikih_zvezkih ali samo v enem?


Ocitno noben ne ve oziroma ne razume, bom drugač:
Kolikokrat se bom moral podpisati ko bom prejel liste za volitve in referendume?

NuMaN ::

Po moje dvakrat.

Saj ni nujno, da želiš voliti oboje.

nejc_nejc ::

Meni je logicno vsaj 2x, če ne 4x. Ce je kdo v volilni komisiji, ve iz prve roke.
Se mi ne da iskat priznam ;)

primoz4p ::

nejc_nejc je izjavil:

nejc_nejc je izjavil:

no je bolj sveža tema od dveh,
tole sem tlačil drugam:

nejc_nejc je izjavil:

Ali bodo na volitvah, referendumih udeležbo vodili v dveh imenikih_zvezkih ali samo v enem?


Ocitno noben ne ve oziroma ne razume, bom drugač:
Kolikokrat se bom moral podpisati ko bom prejel liste za volitve in referendume?

Ma dobro, kaj noben več ne zna uporabljati iskalnika?
Morda pa je AI že vsakemu določila svoj balonček informacij.

Skratka:
"Volilni imeniki za posvetovalne referendume bodo ločeni od volilnih imenikov za evropske volitve, pri čemer se bo volilec v volilni imenik za posvetovalne referendume podpisal za vsak referendum posebej. Če bo želel glasovati za vse referendume in prejeti vse referendumske glasovnice, se bo moral podpisati trikrat. Referendumske glasovnice bodo natisnjene v različnih barvah."
Vir citata je:
https://n1info.si/novice/slovenija/prip...

Je pa vse objavljeno v ustreznem Uradnem listu, linka se mi ne da poiskati.

nejc_nejc ::

Evo to je odgovor. Tnx.
Sicer je iz novinarskih logov, kar ne pomeni da je 100%.
Za UL, si pa enako len kot jaz.8-O

primoz4p ::

Lahko pa dam link na DVK, kjer tudi to nekje piše :P)

https://www.dvk-rs.si/fileadmin/user_up...

nejc_nejc ::

link od osnovne strani, kjer nekje piše?

NuMaN ::

Saj je samo 13 strani.
Sicer bodo stric pa teta na volišču povedali, kolikrat se je treba podpisati.

nejc_nejc ::

Torej skoraj ziher najmanj 2x.
Dosti dober podatek.
«
1
2 3
...
5