» »

Predsedniške volitve 2022

Predsedniške volitve 2022

««
«
1 / 14
»»

Hypathia ::

Do volitev za novega predsednika države je še relativno daleč, 1. krog naj bi potekal konec oktobra, ker pa že prihajajo prve najave kandidatur, ni nič narobe, da se že sedaj odpre tema zanje.

Najprej zahvala Borutu Pahorju, imho najboljšemu predsedniku države do sedaj, za dva oddelana mandata. Dejansko je bil prvi politik na tej funkciji, ki je deloval združevalno in se trudil biti predsednik vseh državljanov, ne samo tistega pola, ki mu politično pripada. Kdorkoli ga bo nasledil, bo stopil v velike čevlje.

Poglejmo zdaj, kdo je že najavil kandidaturo ali se z njo resno spogleduje.

1. Vladimir Prebilič, kočevski župan
2. Marta Kos, podpredsednica gibanja Svoboda
3. Nataša Pirc Musar, odvetnica in bivša informacijska pooblaščenka
4. Ljudmila Novak, evropska poslanka
5. Miro Cerar, pravnik, bivši premier in zunanji minister
6. Ivo Vajgl, bivši evropski poslanec in zunanji minister

Na desni se je omenjalo dr. Ernesta Petriča, viri iz SDS-a pa pravijo, da je "v igri pa je tako možnost, da bodo predlagali svojega strankarskega kandidata, kot tudi možnost, da bodo podprli kakšno njim bližjo znano osebnost iz civilne družbe".

Nekateri že v naprej napovedujejo gladko zmago Kosove, ki jo utemeljujejo z veliko podporo gibanju Svoboda na zadnjih volitvah, jaz pa mislim, da bo do novembra, ko bo padla odločitev, navdušenje nad novo vlado že precej skopnelo, draginja bo vse bolj pritiskala, obliži bodo pa čedalje tanjši. Poleg tega se bodo levi glasovi razdelili vsaj na MK in NPM, tako da bodo novega predsednika določili desni volilci in v tem primeru bom raje podprla Pirc Musarjevo, ki je za odtenek manj skrajna od Kosice, poleg tega bi bilo precej nehigienično, da bi ista stranka načelovala tako vladi, kot parlamentu in tudi predsednikovemu uradu, pa še drugim družbenim podsistemom, to bi bil dejanski korak v diktaturo.

Še bolje pa bi bilo, če bi štrene lahko zmešal kakšen drug kandidat, od navedenih, se mi zdi, da bi najbolje nadaljeval Pahorjevo zapuščino Vladimir Prebilič.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.
  • zaklenil: bluefish ()

tilen03 ::

Sem skoraj siguren, da se nam obeta prva predsednica. Nimam nič proti, vseeno pa mislim, da bodo kandidatke imele več šans samo zaradi spola in zgodovinskega dogodka.

Med omenjenimi šestimi, bi sam izbral Cerarja

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tilen03 ()

mtosev ::

Jaz sem za Cerarja trenutno.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Voss ::

Sem za Cerarja. Tudi Ljudmila morda nebi bila slaba.

Likalnik ::

Meni se pa zdi, da je bil Pahor na določene trenutne premalo viden...ko bi rabili, da pove svoje mnenje ga pač ni bilo...ampak pod črto gledano je svoj predsedniški mandat dobro odpeljal.

novi kandidat mi je pa všeč tudi Ljudmila...ampak, ker ima z Janšo konflikt mislim, da ji ne bo uspelo.
prav tako ne bi imel nič proti Cerarju...mogoče se še najbolj nagibam k Pirc Musarjevi...ona se nekako zavzema za človekove pravica in dela dobro za ljudstvo....prav tako je nevtralna in ni v konfliktu z nobeno stransko.

TheBlueOne ::

Si mislim, da bi trenutno bil vrstni red nekaj takega:

1. Cerar
2. Novak
3. Kos

Jnou ::

A mi lahko kdo razloži zakaj bi jaz šel na te volitve? Kaj predsednik države sploh dela razen, da je nakakšen uradni infulencer? Kolikor sedaj vse skupaj razumem gre le za potrato denarja za te volitve in pri vseh stroških povezanih z to funkcijo. Vseeno če bi ta položaj ukinili.

tilen03 ::

Jnou je izjavil:

A mi lahko kdo razloži zakaj bi jaz šel na te volitve? Kaj predsednik države sploh dela razen, da je nakakšen uradni infulencer? Kolikor sedaj vse skupaj razumem gre le za potrato denarja za te volitve in pri vseh stroških povezanih z to funkcijo. Vseeno če bi ta položaj ukinili.

Ker lahko z dobrim predsednikom države spremenimo vlogo. Če imaš Pahorja, pač ne moreš. Že ga vidim, kako bo napisal knjigo o njegovih predsedniških letih in jokal kako težko mu je bilo, s kakšnimi dilemami se je spopadal, da je moral poslušati srce, biti državotvoren, ...

Tip je textbook primer slabega predsednika. Prav paše v trenutne neoliberalistične čase, je pravi odraz

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tilen03 ()

Jnou ::

Je bilo kaj drugače z Turkom in Kučanom? Ali pa v primerljivih državah, kaj predsedniki delajo razen, da se fotografirajo in sprejemajo razne nepotrebne goste? Kako bi lahko spremenili njihovo vlogo? Kakšno moč bi lahko realno dobili? Vse ukinit, škoda denarja, se lahko na tistih par prireditvah Golob slika, če je to že tako pomembno.

Unchancy ::

Ah, spet sami "naši" kandidati. Dolgacjt. Kaj ko bi še Danülo in Milan kandidirala zraven, da bi bilo bolj pestro?:))
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

lynxslo5 ::

https://www.24ur.com/novice/slovenija/v...

Nataša Picr Musar bo kandidirala za predsednico.

Uboga Ljudmila Novak. Spet bo popušila in dobila 8%. Levičarji pač ne bodo volili katoličanko, pa če še tako kopira Tanjo Fajon in pljuva po Janši. Mislim pa, da bo na koncu zmagala Marta Kos, saj Nataša Pirc Musar je zoprna ženska, ki gre veliko Slovencem na živce.

Hypathia ::

Obe sta zoprni, ampak NPM je za odtenek bolj zmerna od Kosice, če prideta v 2. krog bo zmagala Nataša ker jo bodo tudi mnogi iz desne sredine podprli. Sicer pa menda že sedaj ankete kažejo večjo podporo Musarci kot Kosovi, zato so nanjo pritiskali, da odstopi od namere za kandidaturo, a jim očitno ni uspelo, tako da zna to biti prvi velik poraz Holoba na volitvah.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

lynxslo5 ::

Hypathia je izjavil:

če prideta v 2. krog bo zmagala Nataša ker jo bodo tudi mnogi iz desne sredine podprli.


Zakaj bi volilci desne sredine podprli Natašo? Ona je enako leva kot Kosova.

Hypathia ::

Zato ker med drekom in drisko izbereš prvega.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

lynxslo5 ::

Volilci desne sredine bi prej kot Natašo podprli Cerarja ali Prebiliča, če bi se uvrstila v drugi krog. Samo na žalost bodo mainstream mediji forsirali Natašo in Marto Kos in ena od teh bo zmagala.

Hypathia ::

Ja, se strinjam, Cerar ali Prebilič bi bila boljša izbira, ampak v drugem krogu, če bi se kateri o njiju vanj uvrstil, zelo verjetno nimata šans. Najslabši možni scenarij bi bil, da v drugi krog pride Kosova, pa kakšen drug kandidat razen NPK, tako da bo treba razmisliti in tudi malo taktizirati pri oddaji glasu.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

lynxslo5 ::

Hypathia je izjavil:

Ja, se strinjam, Cerar ali Prebilič bi bila boljša izbira, ampak v drugem krogu, če bi se kateri o njiju vanj uvrstil, zelo verjetno nimata šans. .


Imata šanse, da zmagata tako kot Pahor, ki je premagal Danila Türka. Pahor je pobral glasove z leve, sredine in desne, Türk pa je dobil samo glasove z leve.

cekr ::

Tole ni ravno podpora, ki bi si jo Normalen evropski kandidat/ka za predsednika države želel.

Milan Kučan in Danilo Türk si želita Natašo Pirc Musar za predsednico
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

MisterM ::

Čemu se ti zdi tako? To sta dva od do sedaj štirih predsednikov Slovenije, Drnovšek je že pokojni, Pahor pa bo bržkone podprl kandidata SD-ja.

Hypathia ::

lynxslo5 je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Ja, se strinjam, Cerar ali Prebilič bi bila boljša izbira, ampak v drugem krogu, če bi se kateri o njiju vanj uvrstil, zelo verjetno nimata šans. .


Imata šanse, da zmagata tako kot Pahor, ki je premagal Danila Türka. Pahor je pobral glasove z leve, sredine in desne, Türk pa je dobil samo glasove z leve.

Ne rečem, da je povsem nemogoče, bo pa zelo težka. Pahorja je podpirala SD, Cerar nima podpore nikogar, Prebiliča bo podprlo združenje županov, ki pa nima nekega vpliva v MSM.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

lynxslo5 ::

cekr je izjavil:

Tole ni ravno podpora, ki bi si jo Normalen evropski kandidat/ka za predsednika države želel.

Milan Kučan in Danilo Türk si želita Natašo Pirc Musar za predsednico


Danilo Türk zadnje čase povsod posnema Kučana. Tudi na razna pisma se vedno podpiše, če je podpisan Kučan. Sicer pa je njegova podpora vredna približno toliko kot, če te v ZDA podpre Jimmy Carter, to je nič.

Pri murgelskem palčku pa je situacija drugačna. On ima še vedno veliko moč. In če nekoga podpre murgelski palček, to avtomatsko pomeni, da ima podporo RTV, POP TV, Delo, Dnevnik, Mladina, Večer in vseh rumenjakov iz Odlazkovega medijskega imperija. Če se bo vrnil Studio City, bo Marcelova prva gostja Nataša Pirc Musar.

kow ::

Ti to res verjames? Kucan se mi zdi ideolosko mrtev ze zdavnaj. Mogoce zanimiv za kaksnega penzionista, ampak lani jih je recimo umrlo cirka 20k.

bambam20 ::

Musarjeva ne sme biti predsednica. Arogantna ženska, ki ima težek ego. Tokrat grem na volitve.

Ganon ::

bambam20 je izjavil:

Musarjeva ne sme biti predsednica. Arogantna ženska, ki ima težek ego. Tokrat grem na volitve.


Lahko argumentiraš? Meni je vedno delovala kot izredno odločna in sposobna ženska. Ne boji se izraziti svojega mnenja in zna se soočiti s problemi. Pravo nasprotje zdajšnjega brezhrbteničarja.

nejclp ::

Musarka bi pobirala glasove desnice, ker melanija

BuDi79 ::

Ganon je izjavil:

Ne boji se izraziti svojega mnenja in zna se soočiti s problemi. Pravo nasprotje zdajšnjega brezhrbteničarja.
Kje v ustavi in zakonih imamo da se mora predsednik države soočati s problemi? Ali vplivati kakorkoli na politiko? - Najprej si razčisti naš sistem, ni to Biden/Putin/Zelensky. Pri nas je povsem drug film. Največji problem slovenskega predsednika je da mora biti predsednik vseh, kar Pahor je, Musar&Kos pa ne, ker sta arogantni in važni... kot talentšov sončki ... tudi malo Zoki style - samo da on ima šarm in formalno (in neformalno) moč... te dve pa ne (ali pa te tri tri, če se jima še Ljudmila pridruži).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BuDi79 ()

pirat ::

Tokrat kaže da bo odločitev za glasovanje precej enostavna. Glas za Ljudmilo Novak, seveda.
Vsekakor pa si ne želim ne Musarjeve, ne Kosove. Bi namreč imeli predsednico, ki bi spet uvedla definicijo "drugorazrednega" državljana.

nejclp ::

Pahor je zmagal z glasovi desnice in prav lahko se zgodi, da bo na to šla musarjeva, če pride v drugi krog. Desnjakarji so izjemno fleksibilni, še včeraj si lahko bil komunajzer, pa te takoj vzamejo za svojega, v trenutku, ko konvertiraš.

lynxslo5 ::

nejclp je izjavil:

Pahor je zmagal z glasovi desnice in prav lahko se zgodi, da bo na to šla musarjeva, če pride v drugi krog. Desnjakarji so izjemno fleksibilni, še včeraj si lahko bil komunajzer, pa te takoj vzamejo za svojega, v trenutku, ko konvertiraš.


Upam, da se desničarji ne bodo pustili nategniti Musarjevi. Ona je že kot informacijska pooblaščenka vedno delovala proti desni opciji. Med njo in Marto Kos ni nobene razlike.

Jaz sem desničar. Nisem se še odločil, ali bom sploh šel volit. Edini normalen sprejemljiv kandidat, ki se napoveduje je za mene Vladimir Prebilič.

Gregor P ::

Vse pa se je začelo pri ruski dači ... kako simbolično 8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

hendriks ::

Izbira predsednika po trenutnem sistemu je metanje denarja skozi okno. Naj ga izvoli parlament. Bo ceneje.

GregiB ::

TheBlueOne je izjavil:

Si mislim, da bi trenutno bil vrstni red nekaj takega:

1. Cerar
2. Novak
3. Kos


Takle nekak, ja... NPM ne vidim v tej vlogi, ker je preveč agilna v negativnem smislu, nagnjena k konfliktnosti. Deloma velja za Kosovo tudi. Menim, da je preveč volivcev, ki se predsedniških volitev tiče, ki želijo zmernega, mirnega, razumnega predsednika, kar sta Cerar in Novakova. Načeloma se bom verjetno odločil za Novakovo, razen, če bo predvolilna kampanja nanesla vprašanje pravice do splava... če tam narobe zavije.... adijo...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

TheBlueOne ::

Novakovo je vseeno tezko podpreti, ceprav kaze velik plus s svojo iskrenostjo. Moti me, da njena stranka ne razume te politicne higiene in jim ne bi delal promocije. Ce ne bi bilo tega in ne bi bila RKC kandidat bi bila tudi moja favoritka. Na vsak nacin pa je zame Novakova vredna spostovanja.

tilen03 ::

GregiB je izjavil:

Načeloma se bom verjetno odločil za Novakovo, razen, če bo predvolilna kampanja nanesla vprašanje pravice do splava... če tam narobe zavije.... adijo...

Kam pa misliš, da bo zavila članica _krščanske_ stranke? Od nje pričakovati razum, je odveč, ker razum zamegli vera.

Meni se že zdi bolana zamisel, da bi predsednik države bil nekdo, ki pripada verski politični stranki. Krščanstvo ni edina vera v Sloveniji, niti ni večina Slovencev vernih, torej totalno neprimeren kandidat

Pri nas večina verskih(krščanskih) praznikov ni državnih

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tilen03 ()

GregiB ::

tilen03 je izjavil:


Kam pa misliš, da bo zavila članica _krščanske_ stranke? Od nje pričakovati razum, je odveč, ker razum zamegli vera.


Nisem bil dovolj jasen... Zame bi bilo "zaviti v napačno smer" to, da bi izjavila, da se bo v svojem mandatu zavzemala za prepoved splava... Da pa se ji zdi splav "not ok", pa spoštujem, svakom svoje...

Nisem pa v dosedanji raboti Novakove zasledil, da bi vanjo rinila RKC. Jas v njej vidim (zadnja leta) umirjeno, zmerno političarko, ki zna pokritizirat krivica a tudi vsakomur seči v roko...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

TheBlueOne ::

GregiB je izjavil:



Nisem pa v dosedanji raboti Novakove zasledil, da bi vanjo rinila RKC. Jas v njej vidim (zadnja leta) umirjeno, zmerno političarko, ki zna pokritizirat krivica a tudi vsakomur seči v roko...


Tudi, ce se Novakova nekako distancira od verskih izjav vseeno izhaja iz RKC. To pa je institucija, ki ima velik politicen interes, z izvolitvijo Novakove pa jim delas reklamo. Da tvoja argumentacijo drzi vodo mora kot prvo postati nestrankarski kandidat, kar bi bilo slabo za nSI, ker bi utrdili tirnico SDS satelita.

Upostevaj tudi, da vsega niti ne komentira, tako da vseh stalisc ne poznas.

BuDi79 ::

tilen03 je izjavil:

...ker razum zamegli vera.

Meni se že zdi bolana zamisel, da bi predsednik države bil nekdo, ki pripada verski politični stranki...
Tudi vera v komunizem, Kardelja in Dražgoše je vera... pa to do sedaj ni ustavilo niti kandidatov niti volivcev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BuDi79 ()

nejclp ::

Kdo pa še veruje v to?

TheBlueOne ::

BuDi79 je izjavil:

Tudi vera v komunizem, Kardelja in Dražgoše je vera... pa to do sedaj ni ustavilo niti kandidatov niti volivcev.


Ne, to ni vera. Vera je, da verjames v pravljico. Da je komunizem prava pot je bolj prepricanje, ker komunizem ni neka fiktivna zgodbica ampak je cisto realen politicen sistem.

Kjer niti levica dalec ni komunisticna. Drugace drugje kot pri SDS nisem zasledil komunisticnih idej, ker za komunizem potrebujem kot prvo velikega vodjo kateremu absolutno zaupas, on pa potrebuje sebi 100% podrejeno drzavo.

nejclp ::

Levica je leva sredina.

GregiB ::

TheBlueOne je izjavil:

Tudi, ce se Novakova nekako distancira od verskih izjav vseeno izhaja iz RKC.


Lej, disclaimer... sem ateist in levosredinski, zmerni volivec... ampak... Tudi nemški CDU je iz istega testa, pa je bila Merkelca po celem svetu cenjena za svojo umerjenos in razumnost... pa ne postavljam Novakove njej ob bok. Ampak to, da je (zelo) verna zame ni nek problem, dokler ji to... kot je nekdo zapisal, ne zamegil (raz)um.
Če bi bila izvoljena in v svojem predsednikovanju uspešna, vidim edino možno migracijo k NSI iz volilnega telesa SDS... kar pa me tudi ne motipreveč...

TheBlueOne je izjavil:

Upostevaj tudi, da vsega niti ne komentira, tako da vseh stalisc ne poznas.
Sej zato pa sem omenil, da lahko pri meni zavozi z napačnimi mnenji o določenih populističnih temah...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

lynxslo5 ::

TheBlueOne je izjavil:

GregiB je izjavil:



Nisem pa v dosedanji raboti Novakove zasledil, da bi vanjo rinila RKC. Jas v njej vidim (zadnja leta) umirjeno, zmerno političarko, ki zna pokritizirat krivica a tudi vsakomur seči v roko...


Tudi, ce se Novakova nekako distancira od verskih izjav vseeno izhaja iz RKC. To pa je institucija, ki ima velik politicen interes, z izvolitvijo Novakove pa jim delas reklamo. Da tvoja argumentacijo drzi vodo mora kot prvo postati nestrankarski kandidat, kar bi bilo slabo za nSI, ker bi utrdili tirnico SDS satelita.

Upostevaj tudi, da vsega niti ne komentira, tako da vseh stalisc ne poznas.


Novakova itak ne bo nikoli izvoljena tako, da so tvoje skrbi odveč. Novakovo imajo levičarji edino uporabno za to, da dela štalo in razdor na desnici in napada Janšo. Novakova je pač butasta, ima nizek IQ in slabe svetovalce, zato misli, da ji bo to koristilo, da jo bodo levičarji izvolili za predsednico države. To se ne bo nikoli zgodilo. Večina levičarjev pri nas je preveč nestrpnih do katolikov, da bi volili neko Ljudmilo. Slovenski levičarji bi prej izvolili Feilo Pašić Bišić s feredžo na glavi kot pa Ljudmilo Novak. Muslimanski mufti Nevzet Porić je bil mestni svetnik izvoljen na Listi Zorana Jankovića, pa to ni nihče problematiziral kot mešanje muslimanov v politiko. Pri nas so notranji sovražniki edino katoliki. Prej bodo KKK-jevci iz Alabame volili črnca za predsednika kot pa slovenski levičarji Ljudmilo Novak.

feryz ::

Kdor hodi v cerkev, ne more biti pošten.
To bi bil oksimoron, bi rekle tukajšnje pametne glave.
Ne moreš zahajati v najbolj pokvarjeno organizacijo in ji pritrjevati, potem pa trditi, da si poštenjak.

michael32 ::

feryz je izjavil:

Kdor hodi v cerkev, ne more biti pošten.


Od levičarjev Marjan Šarec, Miro Cerar in Dejan Židan hodijo v cerkev. Hočeš reči, da oni niso pošteni?

nejclp ::

Če bosta v drugem krogu musarjeva in novakova, bo musarjeva zmagala z glasovi desnice.

tilen03 ::

lynxslo5 je izjavil:

Prej bodo KKK-jevci iz Alabame volili črnca za predsednika kot pa slovenski levičarji Ljudmilo Novak.

Nikoli ne bomo imeli skrajnega katolika za predsednika države. Nikoli. Sprijaznite se. Cerkev in država sta ločeni.

Isto velja za komuniste in podobne pošasti iz omare

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tilen03 ()

feryz ::

michael32 je izjavil:

feryz je izjavil:

Kdor hodi v cerkev, ne more biti pošten.


Od levičarjev Marjan Šarec, Miro Cerar in Dejan Židan hodijo v cerkev. Hočeš reči, da oni niso pošteni?
Absolutno.
A ti misliš da so pošteni?
Pa ne bom zdaj brskal in našteval. Ker ima vsak od njih mnogo, mnogo govna za ušesi. Seveda ne sodno podprtega, to je v Sloveniji misija nemogoče.
Kot bi probal vreči fikus iz ukc-ja, ker je omogočal korupcijsko preskakovanje čakaknih vrst. Če ni možno, ni možno.

Hypathia ::

Kandidaturo je napovedala tudi Nina Krajnik:



Sicer nima realnih šans za izvolitev, bodo pa zaradi nje soočenja gotovo na višjem intelektualnem nivoju, tako, da sem vesela.

Kdo je Nina Krajnik?
Še do nedavnega širša slovenska javnost dr. Nine Krajnik ni dobro poznala, še največje medijske pozornosti pa je bila deležna, ko je bila ena od gostov v oddaji Jožeta Možine in Vide Petrovčič v studiu TV Slovenija na dan državnozborskih volitev. Kot piše na njeni uradni spletni strani, je ustanoviteljica in predsednica Slovenskega društva za lacanovsko psihoanalizo, je tudi glavna in odgovorna urednica revije Objekt Želje in knjižne zbirke Juno.

Izobraževala se je na oddelku za lacanovsko psihoanalizo na Univerzi Pariz VIII - Vincennes-Saint Denis, klinično formacijo pa je okviru L'École de la Cause freudienne. Doktorirala je iz filozofije z disertacijo Znanost in psihoanaliza: razmerje diskurzov ob vprašanju subjekta. Med drugim je delovala tudi v organizaciji za preprečevanje širjenja virusa HIV in zdravljenje odvisnosti od drug. Zelo je dejavna tudi na področju Zahodnega Balkana, kjer je leta 2019 ustanovila gibanje Lacan Balkan. Psihoanalitično prakso pa opravlja tako v Ljubljani kot v Beogradu.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

feryz ::

Kam ta paše? Če uporabim tvojo terminologijo, ki jo uporabljaš za označevanje žensk v politiki. Pod drek ali pod drisko?

harvey ::

Po mojem bo še kakšna Vika Potočnik se prijavila za ponovnih 5 minut slave. Očitno bo perje v zraku, in nobena ne bo tiho, prosto po NPM.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------
««
«
1 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kronologija SDSove vlade in Logar (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10110060 (6220) Cveto
»

Digitalni bon 55 - nateg?

Oddelek: Loža
212708 (1752) floyd1
»

Lokalne volitve (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
25242989 (36509) SimplyMiha

Več podobnih tem