» »

Predsedniške volitve 2022

Predsedniške volitve 2022

««
3 / 14
»»

feryz ::

Arhar se je pravočasno umaknil.
Ker plača bi bila še najmanjši problem, če bi drek začel leteti naokoli.

Unchancy ::

Ja seveda. Zato pa je potem bil na visokih mestih v bančništvu tujih bank, ker tam seveda sploh ne preverijo, koga zaposlijo, tega je sposobna zgolj udba. Nje?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

tilen03 ::

Hypathia je izjavil:

Kaj te je pa tako prestrašilo?

Da jo desničarji podpirajo. Instant sumljivo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tilen03 ()

feryz ::

Unchancy je izjavil:

Ja seveda. Zato pa je potem bil na visokih mestih v bančništvu tujih bank, ker tam seveda sploh ne preverijo, koga zaposlijo, tega je sposobna zgolj udba. Nje?
Kaj ima to veze s čimerkoli? če si v javnem sektorju, kradeš kot sraka, če greš v privat pač ne moreš. Simpl, človek se prilagodi.
To da čimbolj kradeš v javnem sektorju je definitivno referenca. Kamorkoli greš.

Unchancy ::

Brez zamere, boš moral kaj bolj konkretnega napisati. Ampak karkoli že, primerjava z Zokijem...;(
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

TheBlueOne ::

feryz je izjavil:

Kaj ima to veze s čimerkoli? če si v javnem sektorju, kradeš kot sraka, če greš v privat pač ne moreš. Simpl, človek se prilagodi.
To da čimbolj kradeš v javnem sektorju je definitivno referenca. Kamorkoli greš.


Obratno je. Kaj pa lahko krades v JS? V privat lahko drzavo, delavce, stranke ...

LightBit ::

Hypathia je izjavil:

Kaj te je pa tako prestrašilo?

Ker je taka kot bi bila na speedu z ekstremističnimi pogledi (v stilu QAnon-a).

feryz ::

TheBlueOne je izjavil:

Obratno je. Kaj pa lahko krades v JS? V privat lahko drzavo, delavce, stranke ...
V državnih bankah? Kaj lahko ukradeš? A si resen? A tiste milijarde niso bile dovolj? Razen ..., če misliš, da so zastonj talali milijonske pufe brez pokritja. Kar tako, vsakomur ki je vprašal. Škoda ker nisem.
Pojdi na Bloke "kmetijo" bankirja pogledat.
Če ni drugega.

Gregor P ::

Vse bo zaštihala, če ne uspe >:D:P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Unchancy ::

Hvala Hypathia, da si skrenila mojo pozornost na to res odlično kandidatko, brez tega verjetno sploh ne bi vedel, da obstaja in kandidira.
Moj komentar Ljudmili - več sreče prihodnjič.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

Unchancy ::

Katerakoli od teh dveh bo izvoljena, se točno ve, zakaj je tam in čigavo agendo bo zastopala. In to "bez vazeljini". Vse ostalo je futer za ovce.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

nejclp ::

Napisal si "ekvivalent Kordišu". Musarjeva se je celo javno odrekla podpori "skrajne" levice. Če bo v drugem krogu s Kosovo, jo boš pomoje še volil, samo parkrat reče "ni zastonj kosila".

Unchancy ::

Musarjevo lahko sodimo po njenem dosedanjem delu, kjer se je to dotikalo politike. In takrat je zelo dosledno nadlegovala eno politično opcijo.

Poleg tega sta jo podprla dva bivša predsednika, ki sta bila najslabša na tej funkciji, kar jo že v naprej diskvalificira.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

nejclp ::

Unchancy je izjavil:

Musarjevo lahko sodimo po njenem dosedanjem delu, kjer se je to dotikalo politike. In takrat je zelo dosledno nadlegovala eno politično opcijo.

Poleg tega sta jo podprla dva bivša predsednika, ki sta bila najslabša na tej funkciji, kar jo že v naprej diskvalificira.

Napisal si "ekvivalent Kordišu". Še volil boš zanjo.

Unchancy ::

Nikoli.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Hypathia ::

Marta je že kar v naprej povedala, da ne bo predsednica vseh državljanov ampak le golobje jate. Netransparentnosti ji res ne gre očitati.

"Ponosna sem, da sem predstavnica tistih naprednih sil, ki so po dveh težkih letih nazadnjaštva vrnile ljudem dostojanstvo in zaupanje v prihodnost, ponosna bom, če bom lahko še naprej glas civilne družbe, ki stavi na solidarnost, skupno dobro in državljanski pogum," je nadaljevala kandidatka.

Unchancy je izjavil:

Hvala Hypathia, da si skrenila mojo pozornost na to res odlično kandidatko, brez tega verjetno sploh ne bi vedel, da obstaja in kandidira.
Moj komentar Ljudmili - več sreče prihodnjič.


Krajnikova ima danes ob 21.30 live stream intervju na Konzervi https://www.youtube.com/channel/UCB5wOn...

Če koga zanima ali bi ji rad osebno postavil kakšno vprašanje.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

nejclp ::

Valjda ne bo Kosova Pahor, da bi nazadnjake podpirala, zaradi poceni politični točk.

Unchancy je izjavil:

Nikoli.

Kaj pa če bo na drugi strani ekvivalent Kordišu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

Hypathia ::

Predsednik ne rabi nabirati poceni političnih točk, mora pa biti predsednik vseh državljanov, Pahor je to bil, Kosova to gotovo ne bo, kljub temu, da sta Kučan in Tirk podprla NPM, bo očitno ona tista, ki bo nabirala najbolj skrajne leve volilce.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

lynxslo5 ::

Hypathia je izjavil:

Marta je že kar v naprej povedala, da ne bo predsednica vseh državljanov ampak le golobje jate. Netransparentnosti ji res ne gre očitati.

"Ponosna sem, da sem predstavnica tistih naprednih sil, ki so po dveh težkih letih nazadnjaštva vrnile ljudem dostojanstvo in zaupanje v prihodnost, ponosna bom, če bom lahko še naprej glas civilne družbe, ki stavi na solidarnost, skupno dobro in državljanski pogum," je nadaljevala kandidatka.


Upam, da bo v volilni kampanji čimbolj posnemala Danila Türka in potopila samo sebe.

nejclp ::

Pahor jih je, je bil full žalosten, če ni bil prvi na lestvici politikov. Sicer še čakam na skrajno levo kandidatko, ampak če bi dvoboj Kos vs. Musar, maš prav, boš za musarco glasovala.

Hypathia ::

Sem mislila za Musarco v tem scenariju, ampak odkar sta jo Drugorazredni in Murgl podprla, pa nisem več tako sigurna, morda je pa to njun slepilni manever, da bi čim več zmernih volilcev odvrnila od Nataše in tako omogočila zmago Marti.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

no comment ::

Kosova lahko v drugi krog pride samo s pomočjo desnice in njihovega anti-propagandnega stroja, ki redkokdaj odpove ;)

Da je Kosova še živa, pred tremi meseci ni vedel praktično nihče. Do prvega kroga je bodo popljuvali tako hudo, da jo bo po principu anti-Janša volilo trikrat več ljudi kot bi jo sicer.

nejclp ::

Hypathia je izjavil:

Sem mislila za Musarco v tem scenariju, ampak odkar sta jo Drugorazredni in Murgl podprla, pa nisem več tako sigurna, morda je pa to njun slepilni manever, da bi čim več zmernih volilcev odvrnila od Nataše in tako omogočila zmago Marti.

Ne, butasta sta, a ne poznaš njunega stališča do vojne v Ukrajini?

tomlin ::

Če bo Anže Logar kandidiral, ima vsekakor moj glas.

Ne morem si predstavljati Pirčeve, Kosove, Novakove etc. Za predsednico, nobena od naštetih nima kvalitet

povezovanja obeh polov slovenske družbe.



Anže Logar, ki je bil zadnja leta zunanji minister, sicer pa večkrat izvoljeni poslanec in mestni svetnik v

Ljubljani, bo kandidiral za predsednika republike. Kandidaturo za naslednika Boruta Pahorja, ki je funkcijo

opravljal dva mandata, bo Logar vložil s podpisi državljanov, smo izvedeli. Po informacijah iz SDS je izvršilni

odbor stranke že odločil, da bo kandidaturo Logarja, če se ta odloči zanjo, podprl.


https://siol.net/novice/slovenija/anze-...

nejclp ::

Lol, Anže Logar, pa sem mislil, da SDSovci obvladajo strategijo.

lynxslo5 ::

no comment je izjavil:

Kosova lahko v drugi krog pride samo s pomočjo desnice in njihovega anti-propagandnega stroja, ki redkokdaj odpove ;)

Da je Kosova še živa, pred tremi meseci ni vedel praktično nihče. Do prvega kroga je bodo popljuvali tako hudo, da jo bo po principu anti-Janša volilo trikrat več ljudi kot bi jo sicer.


Kosovo bo najbolj napadla Nataša Pirc Musar. Nima zastonj vzdevka ženski pitbull ali buldožer.

SmolWhale ::

Jaz bi rad videl Hojsa za predsednika.

feryz ::

Zakaj bi pa bil predsednik?
Saj se je že do sedaj obnašal, kot da je. Ne rabi on funkcije za to.

no comment ::

nejclp je izjavil:

Lol, Anže Logar, pa sem mislil, da SDSovci obvladajo strategijo.

Meni se ne zdi slaba strategija.

Znotraj SDS vrhuške Logar ni pretirano priljubljen. Če zaradi trenutne splošne volilne averzije do SDSa, doživi poraz, se Janez ne bo kaj dosti sekiral.

nejclp ::

no comment je izjavil:

nejclp je izjavil:

Lol, Anže Logar, pa sem mislil, da SDSovci obvladajo strategijo.

Meni se ne zdi slaba strategija.

Znotraj SDS vrhuške Logar ni pretirano priljubljen. Če zaradi trenutne splošne volilne averzije do SDSa, doživi poraz, se Janez ne bo kaj dosti sekiral.

Ja, ampak bo jemal glasove Lacanovki, ki zato ne bo prišla v drugi krog. Potem je Musar vs Kos scenarij najbolj verjeten in bojo desnjakarji volili novega Pahorja, Musarko.

MadMicka ::

tomlin, ti praviš, da bi podpru Anžeta Logarja, češ, da lahko poveže oba pola v Sloveniji? Najprej, niti pod razno ni samo dveh polov v Sloveniji, to poenostavljanje je neumno, in drugič, če že misliš, da sta dva pola in da jih je treba povezati, od kje neki naj bi jih povezoval zagrižen SDS-ovsc, ki naj bi predstavljal enega od teh dveh polov? A res ni nobene pameti?

no comment ::

nejclp je izjavil:


Ja, ampak bo jemal glasove Lacanovki, ki zato ne bo prišla v drugi krog. Potem je Musar vs Kos scenarij najbolj verjeten in bojo desnjakarji volili novega Pahorja, Musarko.

Pri Lacanovki bodo še največji runkli po dveh soočenjih sprevideli, da ni čisto gladka. Na tisti sliki ni ena terapevtka in njeni pacienti, če veš kaj mislim...

Logar ima zelo dobre šanse za drugi krog. Če pa uspe še ravno dovolj jasno (da poštekajo ne do konca oprani) in ravno dovolj pretkano (da ne poštekajo do konca oprani) prodati še idejo, da tokrat ni na izbiro Janša in samo-da-ni-Janša ali pa celo ljudstvu kapne, da lahko desnica prileze čez polovico samo brez Janše... se mu pa itak odpre nebo.

Zgodovina sprememb…

TESKAn ::

nejclp je izjavil:

no comment je izjavil:

nejclp je izjavil:

Lol, Anže Logar, pa sem mislil, da SDSovci obvladajo strategijo.

Meni se ne zdi slaba strategija.

Znotraj SDS vrhuške Logar ni pretirano priljubljen. Če zaradi trenutne splošne volilne averzije do SDSa, doživi poraz, se Janez ne bo kaj dosti sekiral.

Ja, ampak bo jemal glasove Lacanovki, ki zato ne bo prišla v drugi krog. Potem je Musar vs Kos scenarij najbolj verjeten in bojo desnjakarji volili novega Pahorja, Musarko.

Mam vseeno upanje, da bo NPM tudi kaj rekla, ne samo 'smejčkala in mahala', kot to dela borči. In to ne glede na to, kdo bo na oblasti.

MadMicka je izjavil:

A res ni nobene pameti?

Zakaj vprašanje, na katero že veš odgovor:D?
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Unchancy ::

nejclp je izjavil:


Kaj pa če bo na drugi strani ekvivalent Kordišu?

Saj to je že ona.

nejclp je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Sem mislila za Musarco v tem scenariju, ampak odkar sta jo Drugorazredni in Murgl podprla, pa nisem več tako sigurna, morda je pa to njun slepilni manever, da bi čim več zmernih volilcev odvrnila od Nataše in tako omogočila zmago Marti.

Ne, butasta sta, a ne poznaš njunega stališča do vojne v Ukrajini?

Ne bi rekel, da sta neumna. Glede pokvarjenosti pa…

tomlin je izjavil:

Če bo Anže Logar kandidiral, ima vsekakor moj glas.

Ne morem si predstavljati Pirčeve, Kosove, Novakove etc. Za predsednico, nobena od naštetih nima kvalitet

povezovanja obeh polov slovenske družbe.



Anže Logar, ki je bil zadnja leta zunanji minister, sicer pa večkrat izvoljeni poslanec in mestni svetnik v

Ljubljani, bo kandidiral za predsednika republike. Kandidaturo za naslednika Boruta Pahorja, ki je funkcijo

opravljal dva mandata, bo Logar vložil s podpisi državljanov, smo izvedeli. Po informacijah iz SDS je izvršilni

odbor stranke že odločil, da bo kandidaturo Logarja, če se ta odloči zanjo, podprl.


https://siol.net/novice/slovenija/anze-...

Neumno.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

Unchancy ::

SmolWhale je izjavil:

Jaz bi rad videl Hojsa za predsednika.

Potem bi mami vse rihtala.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

tilen03 ::

Anže Logar na videz zgleda simpatično, sposobno, umirjeno, trdno. Ima videz predsednika. Potem pa odpre usta. Sploh ti ni potrebno pogledati v kateri stranki je, vse ti je jasno. Ja, kot predsednik bi itak govoril bolj nevtralno. Ampak, to ni pomembno. Pomembno je kaj je v njegovi notranjosti. Predsednika praznih besed imamo trenutno, hočemo nekaj boljšega.

Pomoje nima šans.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tilen03 ()

Unchancy ::

tilen03 je izjavil:

Anže Logar na videz zgleda simpatično, sposobno, umirjeno, trdno. Ima videz predsednika. Potem pa odpre usta. Sploh ti ni potrebno pogledati v kateri stranki je, vse ti je jasno. Ja, kot predsednik bi itak govoril bolj nevtralno. Ampak, to ni pomembno. Pomembno je kaj je v njegovi notranjosti. Predsednika praznih besed imamo trenutno, hočemo nekaj boljšega.

…Kordiša ali pa Stevanovića, nje? Zakaj pa ne Zokita?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

tilen03 ::

Unchancy je izjavil:

tilen03 je izjavil:

Anže Logar na videz zgleda simpatično, sposobno, umirjeno, trdno. Ima videz predsednika. Potem pa odpre usta. Sploh ti ni potrebno pogledati v kateri stranki je, vse ti je jasno. Ja, kot predsednik bi itak govoril bolj nevtralno. Ampak, to ni pomembno. Pomembno je kaj je v njegovi notranjosti. Predsednika praznih besed imamo trenutno, hočemo nekaj boljšega.

…Kordiša ali pa Stevanovića, nje? Zakaj pa ne Zokita?

Vsi 3 totalno neprimerni. Zoki je mutivoda

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tilen03 ()

Unchancy ::

Pa ne no! Zoki bi se vse zmenil, Kordiš bi ljudi z bajoneti teral, Stevanović bi pa Covid vahtal. Triumvirat!
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

nejclp ::

Unchancy je izjavil:

nejclp je izjavil:


Kaj pa če bo na drugi strani ekvivalent Kordišu?

Saj to je že ona.


No, vidiš, da boš musarco volil.

Unchancy ::

Ne.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

tilen03 ::

Unchancy je izjavil:

Pa ne no! Zoki bi se vse zmenil, Kordiš bi ljudi z bajoneti teral, Stevanović bi pa Covid vahtal. Triumvirat!

Razmišljam, kakšna je ideologija človeka, ki te 3 podpira. Pomoje ni mogoče vse 3 podpirati, največ 2.

Unchancy ::

Ne bom komentiral :D>:D>:D
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

nejclp ::

no comment je izjavil:

nejclp je izjavil:


Ja, ampak bo jemal glasove Lacanovki, ki zato ne bo prišla v drugi krog. Potem je Musar vs Kos scenarij najbolj verjeten in bojo desnjakarji volili novega Pahorja, Musarko.

Pri Lacanovki bodo še največji runkli po dveh, sprevideli, da ni čisto gladka. Na ena terapevtka in njeni pacienti, če veš kaj mislim...

Logar ima zelo dobre šanse za drugi krog. Če pa uspe še ravno dovolj jasno (da poštekajo ne do konca oprani) in ravno dovolj pretkano (da ne poštekajo do konca oprani) prodati še idejo, da tokrat ni na izbiro Janša in samo-da-ni-Janša ali pa celo ljudstvu kapne, da lahko desnica prileze čez polovico samo brez Janše... se mu pa itak odpre nebo.

Logar nima šans za drugi krog, poleg SDS lahko računa zgolj še na nacije (Brščiča), zmernodesne bo itak pobrala Ljudmila. Krajnikovi, ki je neizkušena in dela napake, pokrije pa vse kar je SDS in skrajno desno, enako kot Logar, pa mogoče bi, če bi jo SDS profesinalci (te majo) zglancali, sfrotirali, zrihtali in natrenirali.

Hypathia ::

Vstop Logarja v volilno tekmo bo zapletel situacijo na desnici in bistveno zmanjšal možnosti Krajnikove, Novakova pa zelo verjetno niti ne bo kandidirala. Je še zelo zgodaj ampak v tem trenutku se mi zdi najbolj verjeten scenarij, da se v 2. krogu udarita Logar in NPM.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Olajuwon ::

Tko iz distance gledano edina OK kandidata mi delujeta Logar iz desne in Kos iz leve. Ludemile noben ne mara na desnici, levi je ne bodo volili. NPM je izrazito zoprna in politikantsko pristranska in bo težko dobila kakršenkoli glas desnice v morebitnem drugem krogu. Sicer med Kosevo in NPM ni nekih bistvenih razlik.
Bolj pomembno je obstajati, kakor biti opazen.

harvey ::

Hypathia je izjavil:

Vstop Logarja v volilno tekmo bo zapletel situacijo na desnici in bistveno zmanjšal možnosti Krajnikove, Novakova pa zelo verjetno niti ne bo kandidirala. Je še zelo zgodaj ampak v tem trenutku se mi zdi najbolj verjeten scenarij, da se v 2. krogu udarita Logar in NPM.

Nič ne bo zapletlo situacije glede Krajnikove, realen doseg je tam do 3 procente ali kak več v smislu taktičnega glasovanja. Počakajmo, da vsi zberejo podpise, da ne bo tako kot je bil kandidat revež Andrej Rozman Roza, ko niti podpisov ni mogel zbrati in se je nato jezil na Levico, zakaj poslanci ne prispevajo podpisov za njegovo kandidaturo. Je pa po besedah ex kulturne ministrice Širce takrat on skoraj moral biti kandidat, ker je odpiral pomembna vprašanja po njeno. Tudi takšne zgodbe bodo letos, tako da lepo počakajmo in ne kurimo razežnj, ko zajec še po gozdu leta :)
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Hypathia ::

Napadi na Krajnikovo se nadaljujejo: https://n1info.si/novice/slovenija/slov...

Če nič drugega, takšna obravnava dokazuje, da problem ni Janša, na vsakega, ki bi želel ogroziti primat levih prihvatizerjev, bi se njihovi mediji spravili z enako ihto.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

borut_p ::

Štiharce ne rabmo, kosova bo cisto ok

hendriks ::

Kosova predsednica? Saj se šalite a ne? Ta feministična ultra levičarka nima kaj početi na predsedniškem položaju. Slovenija rabi moškega predsednika, ki je povrhu še močna osebnost, ki trdno stoji na dveh nogah (ne pa kot Golob, ki misli da je fazan).
««
3 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kronologija SDSove vlade in Logar (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10110618 (6778) Cveto
»

Digitalni bon 55 - nateg?

Oddelek: Loža
212829 (1873) floyd1
»

Lokalne volitve (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
25244698 (38218) SimplyMiha

Več podobnih tem