» »

EU, Slovenija in volitve

EU, Slovenija in volitve

SmeskoSnezak ::

Ucimo se anglescino, in nekatere teme, clanke, ki jih treba prebrat so o politiki in volitvah. Me tega ne razumemo najbolje. A je kaksna moznost najti ali pa pomagati s kaksno osnovno razlago, kaj se dogaja po eu? Se posebej pri volitvah? In zakaj ljudi (naj) skrbi? Tu pa tam preberemo, da gremo "nazaj v naci" case...
LP, Smeskica
@ Pusti soncu v srce... @

Hypathia ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Ucimo se anglescino, in nekatere teme, clanke, ki jih treba prebrat so o politiki in volitvah. Me tega ne razumemo najbolje. A je kaksna moznost najti ali pa pomagati s kaksno osnovno razlago, kaj se dogaja po eu? Se posebej pri volitvah? In zakaj ljudi (naj) skrbi? Tu pa tam preberemo, da gremo "nazaj v naci" case...
LP, Smeskica

Ne, ni treba skrbeti, ne vračamo se v naci čase, le nihalo, ki je preveč zanihalo v levi ekstrem se je obrnilo nazaj proti sredini. Če te pa zanima razlaga konkretnega angleškega teksta, ga pa tukaj prilepi, pa bomo pomagali razumeti.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

SmeskoSnezak ::

Ta clanek je recimo taksen, glede na to da se ne spoznamo na politiko: https://www.equaltimes.org/the-stakes-f...
@ Pusti soncu v srce... @

m0LN4r ::

Koncno se bo to razuzdanstvo mal ustavilo, je ze bilo neokusno
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Hypathia ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Ta clanek je recimo taksen, glede na to da se ne spoznamo na politiko: https://www.equaltimes.org/the-stakes-f...

Jaz ti predlagam, da članek vržeš v chatGPT, ga še v slovenščini prebereš, in potem tam ali pa tukaj vprašaš kaj konkretno ti ni jasno.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Kayzon ::

m0LN4r je izjavil:

Koncno se bo to razuzdanstvo mal ustavilo, je ze bilo neokusno


Kako? Saj je von der Leyen spet zmagala in ona je tista ki lepo podpira in vsijuje lgbt norijo, "prehod na zeleno" ter ilegalno imigracijo.

Kresnik ::

m0LN4r je izjavil:

Koncno se bo to razuzdanstvo mal ustavilo, je ze bilo neokusno


Ma ne bo se.

En dober Evropski Stonewall pretep, pa se bodo vsi ti dezurni moralizatorji in puritanci poskrili nazaj v svoje luknje. Poznam osebno nekaj takih, so pred leti sli tezit pred Tiffanija v Ljubljani, nekaj grozili par gejem tam, potem pa vsi konkurenca Usainu Boltu, ko sta dve omari prisli iz kluba pogledat kaj se dogaja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Youtube začel upočasnjevati uporabnike z ad blockerjem (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1258108 (146) Webmojster
»

Belorusija med volitvami in protesti izklopila internet

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
307461 (4935) Pac-Man
»

Spar oglas - Slovenija moja dežela!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
508835 (6354) Mr.B
»

Kljukasti križi po Ljubljani (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
14319390 (15145) bezerk

Več podobnih tem